Посеред поля виявили яму з останками полонених: всі подробиці і фото

Читать на русском
лопата, захоронение, раскопки

Колодязь до верху був заповнений головами полонених

У стародавньому місті Шима (Китай) виявили яму, завалену черепами.

Колодязь розташований поряд зі ступінчастою пірамідою у полі.

Аналіз черепів показав, що частина останків належить мешканцям іншого міста. Вчені припускають, що черепи належили полоненим, яких принесли в жертву.

Ступінчасту піраміду прикрашають зображення очей, а також міфічних істот з рисами людей і тварин одночасно. Споруда складається з 11 ступенів. На її вершині раніше були будівлі з дерев’яними колонами та дахами, вкритими черепицею, а також величезні резервуари для води.

Археологи впевнені, що знайдені артефакти свідчать про те, що на вершині піраміди жили правителі міста. Вважають, що черепи – це жертви правителям в якості дарів.

Розбушувався знаменитий вулкан Попокатепетль: місто під попелом, кадри як з фільму-катастрофи

Раніше ми повідомляли про те, що в Ізраїлі знайдено стародавній портрет Христа.

Історики з Університету Хайфи виявили на території Ізраїлю древній портрет Ісуса Христа.

Однак, на ньому зображено обличчя, яке не відповідає сучасним уявленням про біблійного героя.

Унікальний малюнок знайшли на стелі напівзруйнованої хрестильні, розташованої в стародавньому місті Шівта. Ця споруда, як стверджують вчені, було зведено тут ще в триста п’ятдесятому році нашої ери.

Обриси малюнка виявили ще в 1920-і роки, проте якість зображення була настільки поганою, що тривалий час на нього просто не звертали увагу.

“Я була там в потрібний час, в потрібному місці, з потрібним кутом зору, і раптом побачила очі. Це було обличчя Ісуса під час його хрещення”, – запевняє Емма Мааян-Фанар з Хайфського університету.

Припущення науковця допомогло “розшифрувати” зображення. Дослідники зрозуміли, що бачать перед собою обличчя ідеально поголеної молодої людини з довгим носом і кучерявим волоссям.

Зображення було частиною великої сцени – поряд з ним було зображено іншої особи з німбом. Малюнок був нанесений над хрестоподібної купіллю. Оскільки таке розташування характерно для сцен хрещення Христа, археологи зробили висновок, що зображення є його портретом.

Нагадаємо, знахідки в Андріївській церкві стали справжньою сенсацією, виявлено безцінні скарби.

Як повідомляла Politeka, вчені записали найстрашніший звук на Землі.

Також Politeka писала, що вчені виявили останній притулок древніх вампірів.


Десять дубів за два мільйони: суд змусив лісівників заплатити за «пропущене» мародерство в заповіднику

Війна проти книжок: у Києві внаслідок нічної атаки постраждала Національна бібліотека для дітей

Тарас Висоцький: Аграрний експорт України – ринок ЄС залишається ключовим, але географія постачань розширюється

Як контролювати процес, якщо НАБУ відмовило ? І хто керує НАБУ, якщо вони незалежні?

За крок до біди: у Черкасах патрульні витягли подружжя з крижаної пастки

Палатний: «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» НГУ

Пісок на 2,5 мільярда: на Житомирщині судитимуть посадовця за масштабне пограбування надр

Харківський напрямок: 376-а місія на фронт фонду "Надія", Валерія Дубіля та Миколи Томенка

Більш ніж екологія: житомирські інспектори стали донорами крові, аби врятувати життя

У Національній бібліотеці України для дітей відбулася прес-конференція зі старту Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнку

Детектив від АРМА на €130 мільйонів. Розвʼязка за Генпрокурором?

Естонія продовжить програму протезування українських військових у 2026 році, — нардеп Пушкаренко

Виплати чорнобильцям та ліс на мільйони: Євген Медведовський про підсумки перевірок у зоні відчуження

Авто, РЕБи, мавіки та евакуація: допомога 225 ОШП від фонду «Надія», Валерія Дубіля та партнерів

У Києві відбувся закритий показ документального фільму "Ωмега"

Олімпіада-2026 у тіні війни: Микола Томенко про "заробітчан" з МОК та серійні злочини рф

Валерій Дубіль: Справа проти Юлії Тимошенко розсипається прямо в залі суду

Фонд "Надія" та Валерій Дубиль передали 315 апаратів Easy Pulse для реанімації тяжко поранених на передовій

Екологічно порушень коштувала Україні 117 мільйонів гривень: інспектори розповіли про найрезонансніші випадки

Показати ще