Вчені отримали загадкові сигнали з космосу: “активніше за інших”

Читать на русском
космос, галактика, сигналы

Природу декількох космічних сигналів ще належить встановити

Радіотелескоп Канадського експерименту з картування інтенсивності водню зафіксував вісім повторюваних FRB-сигналів. Завдяки цьому вчені зможуть створити статистичну базу даних для з’ясування, що собою представляють FRB. Фахівці зможуть більш детально вивчити різні швидкі радіосплески.

Як зазначається, два нових сигнали FRB 180916. J0158 +65 і FRB 181119 фіксували десять разів. Найдовший проміжок між реєстрацією склав 20 годин.

Дослідники повідомили, що це, швидше за все, свідчить про різну природу швидких радіосплесків, і деякі джерела активніше за інших.

Багато з восьми виявлених FRB демонстрували зниження частоти сигналу з кожним новим зареєстрованим спалахом. Вчені припускають, що це може стати ключем до розгадки, звідки з’являються ці радіосплески.

Нагадаємо, ще в 2007 році був виявлений швидкий радіовсплеск. Зараз вчені думають про декілька варіантів їх походження.

Скандал гримить в ПриватБанку: гроші випарувалися, “нам дуже шкода”

Деякі дослідники припускають, що мова йде про позагалактичні джерелі, зокрема про злиття двох нейтронних зірок.

Раніше вчені знайшли дуже цікавий швидкий радіосплеск – FRB 190523. Останній був зафіксований з місця віддаленого від нашої системи приблизно на 7,9 мільярда світлових років.

Астрономи встановили, що джерелом сигналу стала галактика, схожа на нашу.

Також є теорія, що деякі світила Чумацького Шляху здатні випромінювати радіосплески. Однак більшість експертів відносяться до цього припущення скептично. Також вони відкидають ідею про неземний розум.

Нагадаємо, вчені Уорікського університету розповіли, що на Землю надходять сигнали, які повідомляють про різні події в космосі. У тому числі сигнали приходять від мертвих планет.

На думку астрофізиків, Всесвіт здатен налаштовуватися і передавати інформацію про різних масштабні вибухи.

На Землі важко дізнатися про об’єкти, які посилали сигнали. Дослідники орієнтуються на випадок, за яким вдалося знайти найпершу мертву планету. Перед її знаходженням вчені отримували дивні радіохвилі. За цим методом вчені можуть знайти і інші планети.

Нагадаємо, що дослідники приголомшили висновками про екзопланету: “Складається з…”

Як повідомляла Politeka, вчені відкриють портал в паралельний світ: сенсація в світі науки.

Також Politeka писала, що вчені знайшли джерело загадкових сигналів з космосу: «чужа галактика».


Ганна Свириденко: Експерти закликали встановити мораторій на збільшення податкового навантаження для малого та середнього бізнесу

Освітній прорив на Подолі: чи стане ліцей новим центром тяжіння для київських школярів

Повернення до витоків "Заповіту": у Переяславі встановили посмертну маску Тараса Шевченка

Пінг-понг замість спільної роботи: Людмила Ковалевська про те, як енергетики Києва стала заручницею політичних ігор

Півтора мільйона за брудну воду: екоінспектори довели в суді провину бердичівського підприємства, яке роками труїло річку

Черговий скандал: проти Володимира Петрова відкрили кримінальне провадження

390 місія на передову: фонд «Надія» та Валерій Дубіль передали допомогу підрозділам на Запорізькому та Покровському напрямках

«Гімн усіх жінок»: нова пісня Наталія Бучинська стрімко набирає популярність у мережі

Працівник Бучанського ТЦК задекларував понад кілограм золота і тисячі доларів: розкрито подробиці статків

Підвищення цін на пальне: Юлія Тимошенко вимагає від уряду припинити спекуляції «Укрнафти» та навести лад із цінами на АЗС

«Українська команда» передала великі зарядні станції бійцям 112 бригади Тероборони, - Артур Палатний

Читачі Національної бібліотеки України для дітей завітали на бал до Шевченкової музи

День, виборений сміливістю: Людмила Ковалевська нагадала справжній сенс свята 8 березня

Півтора мільярда євро на відбудову: ЄС дає «зелене світло» масштабним інвестиціям в Україну

РФ шпигує за Естонією методами Першої світової: стало відомо про дирижаблі біля країни НАТО

На Луганщині підірвали бойовика Полуполтінних, який по-звірячому катував українських полонених

Два тижні спокою Кобзаря: як подільська Пріорка стала цілющим прихистком для Тараса Шевченка

Кирило Буданов перетворив повернення полонених на свою особисту гуманітарну місію

Українці мають права знати, на що пішли гроші: Людмила Ковалевська вимагає звіту за 14 мільярдів, "закатаних" у київські дороги

Показати ще