Diia.City Union Annual Gathering 2024: інновації та майбутнє української IT-спільноти

Читать на русском
Diia.City Union Annual Gathering 2024: інновації та майбутнє української IT-спільноти Diia.City Union Annual Gathering 2024: інновації та майбутнє української IT-спільноти

У 2024 році FAVBET Tech взяла участь у щорічному заході Diia.City Union Annual Gathering, що відбувся у Києві. Подія стала ключовим майданчиком для підбиття підсумків року та стратегічного обговорення майбутнього технологічного сектору України. Учасниками заходу стали лідери IT-індустрії, представники уряду та міжнародні партнери.

Як резидент Diia.City з 2022 року, FAVBET Tech активно підтримує ініціативи простору. Компанія входить до п'ятірки найбільших платників податків серед резидентів Diia.City.

На Diia.City Union Annual Gathering 2024 FAVBET Tech була серед партнерів заходу, підтверджуючи свою прихильність розвитку української IT-екосистеми.

Фото: Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів SoftServe

Під час заходу виступили ключові спікери, серед яких Михайло Федоров, Віце-прем'єр-міністр України, та Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, які підкреслили важливість інновацій та співпраці бізнесу з державою.

Окрему увагу привернув виступ Посла України у Великій Британії генерала Валерія Залужного, який наголосив на ролі сучасних технологій у зміцненні національної безпеки та перемозі у війні. Під час панельних дискусій обговорювали win-win стратегії співпраці держави та бізнесу, перспективи штучного інтелекту, а також можливості, які відкриває Diia.City для компаній-резидентів.

Фото: Артем Скрипник, СЕО FAVBET Tech

«FAVBET Tech завжди прагне бути в епіцентрі цифрової трансформації України. Співпраця з Diia.City для нас — це не лише можливість розвивати бізнес у сприятливому податковому середовищі, а й платформа для спільного створення майбутнього української IT-індустрії. Ми пишаємося тим, що є частиною цієї спільноти і можемо робити свій внесок у її розвиток», — зазначив Артем Скрипник, СЕО FAVBET Tech.

Фото: Diia.City Union Annual Gathering 2024

Diia.City Union Annual Gathering 2024 ще раз підтвердив важливість співпраці між бізнесом, урядом і міжнародними організаціями. Для FAVBET Tech цей захід став черговою можливістю поділитися досвідом, знайти нові ідеї для розвитку та підтримати ключові ініціативи українського IT-сектору.


Пів тисячі судаків та конфіскація майна: на Одещині браконьєр потрапив у масштабні неприємності через масовий вилов судака

Від оборони до наступу: Микола Томенко назвав 7 кроків, як стерти «русскій мір» в Україні та просунути свої цінності у світі

До Дня медичного працівника Тетяна Мостепан показала, що стоїть за цифрами столичної медицини під час війни

Заповідний рейд: пів кілометра браконьєрських тенет вилучили на Кременчуцькому водосховищі

Рекордна вирубка дерев на 16 мільйонів та скид стічних вод: Держекоінспекція викрила масштабне нищення лісів та злив нечистот на Одещині

Майстерність на великих дистанціях: спецпідрозділ «Омега» увійшов до трійки найкращих в Україні за знищенням ворожої техніки безпілотниками «крило»

Мільйонні збитки, ліси під прицілом та наслідки обстрілів: інспектори Житомирщини та Рівненщини відзвітували про 9 місяців жорстких рейдів

Мистецтво на лінії вогню: спецпризначенці «Омеги» знялися у головних ролях унікального військового кліпу

Сльози радості та емоції, які неможливо приховати: як закарпатське диво змінило дітей наших Героїв

Арсеній Пушкаренко: Запровадження жорстких санкцій проти росії з боку США певною мірою залежить і від перехоплення Україною ініціативи у війні

Якщо продажі вже великі, тоді треба показувати дохід, – Катерина Котенкова про продаж городини

Відкрито набір на курс підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля

Валерія Охтирчанка презентує відеокліп "Омега" – музичну історію про українських воїнів, братерство та сімейні цінності

Від Опоблоку до Медведчука: Микола Томенко обурився, що підготовку Києва до зими довірили колишнім соратникам Януковича

Ракети проти екології: бельгійські експерти взяли проби понівеченої землі на Обухівському КБК і відправлять їх до Чехії

"Загони Буданова" знищили російського військового злочинця з позивним "Бетмен"

Озеро чистої живильної води: як на Подолі презентували «Шість чуттів» Ксени Епель

Основна мета США – мати максимальні важелі тиску на Китай, – Різван Гусейнов про війну проти Ірану

Важливий візит солідарності та підтримки: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер відвідав Подільський район Києва

Показати ще