«Зимова Спартакіада»: SpartaBox та Favbet Foundation організували спортивне свято для дітей

Читать на русском
«Зимова Спартакіада»: SpartaBox та Favbet Foundation організували спортивне свято для дітей

Розвиток дитячого спорту в Україні — це не лише про фізичну активність, а й про розвиток характеру. Саме тому відомий тренер SpartaBox Сергій Бобир організував свято для юних спортсменів на «Зимовій Спартакіаді». Подія відбулася за підтримки Favbet Foundation.

У межах спортивного заходу пройшли змагання з «Борцівського баскетболу» для трьох вікових груп: 6-7 років, 8-11 років та 12-14 років, а також другий турнір «Боротьба за пасок». Цей формат дозволив дітям не лише позмагатися, а й розвинути свої фізичні якості.

«Дитячий спорт — це фундамент, на якому будується сильне, здорове і впевнене в собі покоління. На таких майданчиках, як наша «Зимова Спартакіада», діти не лише змагаються, а й вчаться долати перешкоди, підтримувати одне одного та вірити у власні сили. Це більше, ніж спорт — це уроки життя, які вони пронесуть із собою назавжди», — Сергій Бобир, тренер SpartaBox.

Фото: SpartaBox

Досвідчений український тренер Сергій Бобир — майстер спорту України міжнародного класу з боротьби самбо та бойового самбо, а також Майстер спорту України з дзюдо. Багаторазовий призер чемпіонатів та кубків світу. Упродовж 15 років був спортсменом національної збірної України. Має 19-річний тренерський стаж.

Фото: SpartaBox

Favbet Foundation розвиває проєкт «Сильніші разом» у рамках масштабної ініціативи «Клуб Супергероїв». Ціль проєкту — створювати спортивні події, підтримувати спортивний розвиток українських дітей як фінансування безкоштовних спортивних секцій у Києві, відкритих для дітей військовослужбовців та вимушених переселенців.


В столиці розпочалася Громадська асамблея за участі фахівців Ради Європи щодо підтримки ветеранів та їхніх родин, - Кличко

Китайське «зло» та безпорадність Європи: Григорій Тамар в ефірі у Влащенко розповів про події, що змінюють карту світу

Технологічний "купол" для "Омеги": як портативна РЕБ рятує життя еліти Нацгвардії на найгарячіших напрямках

У Печерському районі Києва висадили 27 дубів Шевченка

Лагунін представив публічний звіт Укртрансбезпеки за 2025 рік: нові цифрові рішення та посилення контролю

У рф масово винищують корів через поширення ящуру: хакери отримали підтвердження

Диплом без НМТ та нова професія для тих, хто тримав небо: в Україні стартувала унікальна програма для ветеранів

Головний страх путіна та шантаж Ірану: Михайло Веллер на ефірі у Влащенко розкрив, чому сучасний світ важко хворий

70 мільйонів збитків: піщана мафія на Житомирщині "намила" гроші на крадених надрах

Від особистої скарги до системних змін: у Коростені представник Омбудсмена зустрівся з громадою через масові порушення прав

Замість вчителя і фермера — сезонний мігрант: Микола Томенко розкритикував нові пріоритети чиновників

Юлія Тимошенко: Уперше в історії України пенсії встановлені нижче мінімального прожиткового рівня

Марк Фейгін у Влащенко розповів про майбутнє рф: "Путін зробив систему вразливою"

Лісовий погром на Житомирщині: під Пулинами незаконно вирубали майже тисячу дерев на 10 мільйонів

Нардеп від забороненої проросійської партії захищає міську владу Коростеня за бездіяльність після атаки рф

Нічний удар по Києву: куди звертатися мешканцям Подільського району, чиї будинки постраждали

Микола Томенко: Село зачищають під корінь – спочатку закривають школи, тепер забирають прибуткові підприємства

«Йшов разом із підрозділом»: як Буданов брав участь у спецопераціях на РФ

Великдень на фронті: фонд «Надія» і Валерій Дубіль доставили вантаж на передову

Показати ще