Бійці п’яти підрозділів отримали автомобілі від Фонду Вадима Столара

Читать на русском
Бійці п’яти підрозділів отримали автомобілі від Фонду Вадима Столара

Фонд Вадима Столара закупив та передав п’ять спеціалізованих автомобілів на потреби захисників України. Про це йдеться у сюжеті Новини.LIVE.

Транспортні засоби отримали військові частини А0501, А1225, А1484, А4714 та підрозділ Сил спеціальних операцій.

“Ми знаємо, що автівки на фронті – це витратний матеріал, і тому дуже часто до нас надходять запити від військових щодо поповнення автопарку. Тому сьогодні ми передаємо чергові п'ять автівок для наших захисників. І віримо, що ці автівки допоможуть їм більш ефективно виконувати бойові завдання і зберігати життя”, – зазначила Наталія Приходько, волонтерка Фонду.

Військові, які отримали автомобілі, підтверджують – на фронті в них існує постійна потреба.

“Автівки в нас використовуються в надскладних умовах, тому регулярно виходять з ладу. Через це вони підводили неодноразово, перегрівались, просто не заводились у найбільш непідхожий момент. Тож хочу подякувати Фонду Вадима Столара за ці якісно підготовлені до служби машини”, – зазначив військовослужбовець Сергій.

За словами військового під псевдо "Отаман", вже незабаром передані автівки будуть виконувати бойові завдання на Бахмутському напрямку, на обороні Часового Яру.

“Наш Фонд з перших днів допомагає фронту, зокрема й транспортними засобами. Мобільність на передовій допомагає зберігати життя наших захисників та ефективно протидіяти ворогові. Працюватиме над цим і надалі”, – сказав Вадим Столар.

Зазначимо, що загалом волонтери Фонду передали на потреби захисників вже 64 транспортні засоби: спеціалізовані позашляховики, бронеавтомобілі та моторні човни.




"Сила відновлення": у Житомирі ветеранам допомогли подолати ПТСР та знайти шлях до повноцінного життя

Поганий сценарій або дуже поганий: військовий пояснив, який мир пропонують нам США і росія

Існує якийсь таємний або закритий від нас сценарій, – Микола Томенко про переговори США і рф

Чмут назвав Буданова одним із небагатьох керівників, який майже не викликає суперечок у суспільстві

Володимир Миколаєнко: "У нас немає запасної України"

Юлія Тимошенко: Корупція на крові стала можливою через монополізацію влади та зовнішнє управління

Україна у цьому процесі участі навіть не брала: Дмитро Разумков пояснив, чому у підсумку ми отримали невигідний мирний план США

Стандарти безпеки для всіх киян: Людмила Ковалевська розповіла, що в столиці створять єдині вимоги до модульних укриттів

Хочу купити молодість: Поплавський про віру та силу бренду

Треба підходити до процесів управління в країні як до процесів управління в компанії, – експерт

Криштафович: "Мінеральна угода» із США — лише гучні слова. Де обіцяні гарантії безпеки?"

Масштабна вирубка: Потіївська сільська рада має відшкодувати державі 2,5 млн грн за вирубку 122 дерев

Валерій Дубіль: "Жоден закон не буде ефективним, якщо він не спирається на досвід людей та медиків на місцях"

Потрібен час на повноцінне відновлення інформаційного поля, – Андрій Золотарьов про швидкі вибори після війни

Мексика: чіткі правила та багаторівневий підхід до відповідальної гри

КДЮСШ «Школа Спорту» відкриває новий зал з греко-римської боротьби у Києві

Допит, стаття, в’язниця: експерт пояснив, як раз і назавжди прикрити корупційні схеми

Міненергетики знищує вітчизняну уранову галузь - заява

Спецпредставник президента США відзначив внесок Буданова у звільненні українців

Показати ще