Ви не повірите, що вона з собою робила, щоб дожити до 112 років: знайдений еліксир довголіття

Читать на русском
песочные часы

Це не може не зацікавити: найстаріша людина Великобританії розповіла про те, що необхідно робити, щоб дожити до 112 років і не втратити інтерес до життя

Грейс Джонс святкує особливий день народження в цьому році, оскільки вважається, що вона є найстарішою людиною в Великобританії.

Народився Грейс 16 вересня 1906 року. Звичайно, за цей час вона сильно змінилася, але її життєвий темперамент не може не вразити.

Місіс Джонс говорить, що вона не відчуває себе старше 65 років і, звичайно ж, не відчуває себе старою.

«Я люблю дні народження – у мене завжди був хороший день народження, і я продовжу його».

Мешканка Великобританії 112-річна Грейс Джонс вирішила поділитися своїм секретом довголіття.

Деяких такі поради можуть здивувати, а деяких відверто порадувати.

Як розповіла Грейс, вже 60 років вона щодня перед сном випиває розбавлений водою віскі.

Місіс Джонс розповіла, що почала використовувати цей напій в більш ніж пів століття тому, в 50-річному віці.

Вона запевняє, що саме алкоголь допоміг їй дожити до такого поважного віку. Він же і продовжує підтримувати її молодість.

Головне, вважає вона, знати норму: віскі для Грейс є виключно ліками, хоча і приємним на смак, а не способом розслабитися.

Прийом алкоголю в зазначених дозах схвалив її лікар.

Жінка активно проводить час, ходить по магазинах, читає книги і спілкується з людьми. Її 80-річна дочка називає мати розумною і модною жінкою.

Від світових війн до стихійних лих – ось деякі зі світових подій, які Грейс Джонс довелось пережити:

  • В її житті панували п’ять монархів
  • Було обрано 26 прем’єр-міністрів
  • Був винайдений мобільний телефон
  • Телевізори не існували до 1927 року
  • Почалися і закінчилися дві світові війни
  • Була здійснена російська революція
  • Холодна війна
  • Загибель «Титаніка»
  • Три Олімпійських ігор в Лондоні
  • Жінки отримали право голосу
  • Створення кетчупу Хайнц
  • Виникнення інтернету
  • Пандемія грипу в 1918 році

Нагадаємо, історія відходу з життя Боба Марлі виявилася брехнею, кілер у всьому зізнався: Голка у взутті була заражена.

Як повідомляла Politeka, на Джексона продовжують наживатися: великий скандал розгорівся навколо спадщини поп-короля, це все підробка.

Також Politeka писала, загибель легендарного Джона Леннона: з’явилося унікальне фото кілера.


Спорт як ліки для душі та тіла: ветерани та їхні родини отримають нову потужну підтримку в Києві

Кінець епохи «невидимих» порушень: як дрон на Житомирщині вистежив лісоруба на підводі

Від руйнування до зеленого майбутнього: стартував ІІ Міжнародний конкурс для юних захисників планети

Столицю не включили до «плану енергетичної стійкості», це працює не проти політичних опонентів, а на ворога», - експерт

Київ вчасно подав уряду пропозиції до плану енергостійкості та представив їх на засіданні РНБО, – Петро Пантелеєв

Підозрюванного у коррупції ексочільника ДПСУ Дейнека призначили командиром бойового підрозділу — ЗМІ

Тарас Висоцький: Держава робить агрострахування доступним для українських виробників

Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Апарат ШВЛ, дефібрилятори та інфузомати: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк передали обладнання Київському онкоцентру

Крах планів ворога у Запоріжжі: як спецназівці Артану влаштували окупантам справжнє пекло біля Степногірська.

Майже 2 мільйони за "чужу" сокиру: чому громада на Житомирщині змушена платити за браконьєрів

Під звуки сирен та у тісних укриттях: навіщо впливові польські благодійники приїхали на київський Поділ

Андрій Черняк, ректор Національної академії СБУ: Кожен курсант - це інвестиція в безпеку держави

Показати ще