Фантастичні фотографії першого космічного готелю: «задоволення не з дешевих»

Читать на русском
RH5_4678

Неймовірні фото першого в світі космічного готелю

Всі ми давно чекаємо літаючих машин і особистих космольотів, але футуристичне майбутнє рухається значно непомітнішими кроками, ніж нам хотілося б. Але тим не менш, перші начерки в стилі фантастичних фільмів все ж є.

Orion Span – американська компанія, яка недавно оголосила про грандіозні плани запустити на орбіту землі перший космічний готель для туристів. Проект отримав назву Aurora Station – повноцінний готель класу люкс в космосі. Причому статися це має зовсім скоро, за словами по засновника компанії Orion Span Френка Бангера, перших туристів станція прийме вже у 2021 році.

Щасливчики, яким вдасться потрапити «на борт» готелю зможуть спостерігати 16 сходів і заходів на добу, а також насолоджуватися видами Землі з висоти в 480 км і відчути своїм тілом ефекти мікрогравітації. Однак це задоволення буде не дешевим – 12 діб на борту Aurora Station обійдуться відвідувачам в 9,5 мільйона доларів.

Нагадаємо, коронавірус вийшов з-під контролю, цілі міста спорожніли в Китаї: кадри не для людей зі слабкими нервами.

Як повідомляла Politeka, нова епідемія обрушилася на Китай, вже тисячі жертв: що відбувається.

Також Politeka писала, що Китай не справляється з коронавірусом, місць в лікарнях не вистачає: кадри відчаю.


"Скільки життів можна було врятувати за ці гроші?": Людмила Ковалевська про те, як корупція знищує Україну

130 мільйонів євро за яхту медведчука на дні: два обрані АРМА аукціонних будинки були готові до договору, якби не злетів арешт

Концепція Бермудського трикутника: військовий пояснив, як відбити у росіян бажання воювати

Юлія Тимошенко: Слідчі роблять наругу над законом

Хай європейці не рішучі, вони – наші союзники, – Микола Томенко про критику у Давосі

Трагедії, які можна було зупинити: Руслан Кравченко озвучив страшні результати перевірок дитячих закладів

Орест Криштафович: Київ у режимі витривалості — від правди сьогодні залежить чиєсь життя

Юлія Тимошенко: Все, що відбувається зараз у суді – це політична розправа, а не правосуддя.

Понад 7 мільйонів на тиждень: екоінспектори підрахували збитки від «нападів» на природу

Делегація Мінекономіки на чолі із заступником міністра Ігорем Зубовичем провела робочу зустріч із представниками правління IMPEL Network

Як аналітика та міжнародна практика впливають на розвиток підходів до відповідальної гри

«Йдеться не про закриття застосунку»: журналістка пояснила, що відбувається з «Дією»

Тарас Висоцький: Продовольча ситуація в Україні стабільна попри енергетичні виклики

Масштабна розправа над лісом: на Житомирщині за один раз знищили понад 300 дерев, завдавши збитків на мільйони

Юлія Тимошенко: Вони будь-якою ціною хочуть знищити мене та "Батьківщину"

"Підтримка військових та медиків — наш пріоритет" – Валерій Дубіль про гуманітарну місію фонду "Надія" на Сумщину

Яхта Медведчука та мовчання Генпрокуратури: 17 ігнорованих запитів АРМА. Кравченко має шанс це виправити

Волонтери «Української команди» передали машину «швидкої допомоги» 20 армійському корпусу, - Артур Палатний

На тлі скандалу з бронюванням: політтехнолог Володимир Петров звільнився з військового меморіалу

Показати ще