Волочкова здивувала романтичним знімком з Басковим на Мальдівах: “Він давно її спонсор”

Читать на русском
Волочкова

Скандальна балерина Анастасія Волочкова продовжує всіляко привертати увагу до своєї персони на сторінці в соціальній мережі Instagram

Незважаючи на те, що користувачі мережі активно обговорюють будь хвастощі зірки, її саму це не зупиняє, і вона продовжує активно постити нові фото своїх досягнень, а також демонструвати різні частини тіла, підігріваючи бажання користувачів обговорити її скандальні витівки.

Як відомо, ще минулого тижня скандальна знаменитість повернулася з Мальдів, де проводила новорічні свята. Ні для кого не секрет, що райський острів настільки запав у душу балерині, що вона до цих пір публікує в своєму мікроблозі в Instagram кадри з відпустки.

Цього разу Волочкова постаралася підігріти неприязнь коментаторів черговою витівкою. Так, сьогодні Волочкова знову поділилася знімками, зробленими на Мальдівах, проте «давньої» свіжості.

Справа в тому, що балерина оприлюднила архівне фото зі своїм екс-коханим Миколою Басковим і лаконічно підписала: «А ось і Мальдіви з Колею».

Публікація викликала широкий резонанс. Багато хто припустив, що Волочкова натякнула на відновлення роману з Басковим.

Зимові ігри закінчилися трагедією, рятувальники шукають трупи під Києвом: фото

«Хороша добра фотка», «як з Колею ?! Настя, розповідай »,« Мне вот интересно ??? Якщо вам так чудово зі своїм новим хлопцем, навіщо викладати колишніх коханців ще і в ліжку ??? Курка ти Волочкова? »,« Навіщо улюбленого засмучувати таким фото ??? ? »,« Любить вона чоловічі ноги обіймати », «Коля стареньку на шпагаті спробував?», «А Коля то тут ще молодий. Та й фотка з компа? »,« Здається, що років двадцять минуло. Тут ще Настя осудна »,« Да уж, зміни не в кращу сторону у балерини »,« Та вона стебется над вами !!! Настя, ти звичайно ще той провокатор!))) »,« Навіщо так з Миколою? Що він вам поганого зробив? Ясно дав зрозуміти, у кожного буде своя свадьба! Я не за Баскова, я за справедливість! У нього своє життя, ви її давно проїхали », – пишуть користувачі мережі.

Раніше ми також повідомляли, що на початку січня Волочкова, перебуваючи на Мальдівах, опублікувала відеозвернення до до громадськості. Стоячи в міні-бікіні в воді, 42-річна балерина заявила, що залишається жити на райському острові.

«Звідси тепер буду здійснювати перельоти по творчій необхідності. Я знайшла вже давно улюблене місце на Землі і не можу йому змінювати. Повірте, нудьгувати я вам не дам », – пояснила заслужена артистка Росії.

Тоді багато хто не повірив у серйозність намірів Волочкової. По-перше, у балерини в Підмосков’ї розкішний особняк, який вона обожнює.

По-друге, на Батьківщині її чекають 13-річна дочка Аріадна і новий коханий, особистість якого вона приховує. І мали рацію: вчора папараці зняли Анастасію в столичному аеропорту. Сама артистка поки продовжує публікувати кадри з Мальдів.

Нагадаємо, Волочкова вразила черговою антирекламою.

Раніше Politeka повідомляла, що Волочкова розповіла про таємну пристрасть.

Також Politeka інформувала, Волочкову довели до істерики в Мережі


Забезпечення харчуванням киян постраждалих від ракетних атак рф: Людмила Ковалевська повідомила про важливе рішення Київради

Плюс 800 мільйонів гривень: Київ знов збільшує допомогу захисникам, - Кличко

Посадовці блокують податки FAVBET – заява компанії

Центральна влада продовжує спроби знищити місцеве самоврядування, використовуючи силовиків, - Кличко

FPV, мавіки, бомбери та наземні роботи: Київ передав бійцям 3 корпусу ще понад 10 тисяч різних дронів, - Кличко

Політичні ігри "Слуги Народу": Гончаренко розповів, як нардеп Костюк намагався створити свою групу у фракції

Допомога від "Рідної країни": Микола Томенко передав 650 подарунків дітям Героїв Херсонщини та 1,5 тонни масксіток військовим

"Шість років мовчали — тепер шукають винних": Криштафович прокоментував хаос серед чиновників

70 місій до прикордонників — фонд "Надія" та Валерій Дубіль підсилили бійців ДПСУ

«Українська команда» передала допомогу 117 бригаді ТрО – зарядні станції та протидронові сіткомети, - Палатний

Близько 20 звалищ та збитки на 2,5 мільйона: екоінспекція Житомирщини підсумувала тиждень патрулювань

"Святий Миколай — дітям українських Героїв": Томенко передає 1300 подарунків, компенсованих ЄСПЛ

"Українська команда" передала зарядні станції 28-й бригаді – Палатний

Має бути народний план перемоги – як ми діємо тут і зараз? – Святослав Дубина

На маршрутах Києва незабаром з’являться 85 сучасних інклюзивних автобусів та 8 трамваїв, частина вже працює, - Кличко

«Час повернути демократію, вона необхідна Україні для перемоги», - Кличко назвав 5 кроків

Микола Томенко про 1 грудня: "Народний День Незалежності" та кадрова політика, що викликає "острах"

Не втратьте право на податкову знижку: подайте декларацію до 31 грудня 2025 року

"Сила відновлення": у Житомирі ветеранам допомогли подолати ПТСР та знайти шлях до повноцінного життя

Показати ще