Дощі перейдуть в сніг: погода готує українцям справжній бунт

Читать на русском
Погода в Украине, дождь со снегом зонт

Сьогодні, 25 жовтня, погода приготовить українцям неприємний сюрприз, оскільки гряде не тільки похолодання

Про це заявила синоптик Наталка Діденко.

«Атмосферні фронти північного циклону стануть причиною дощів в Україні. Також вони спровокують сильний вітер і холодну погоду. Температура протягом дня буде на рівні 3-9 градусів, а в південній частині та на сході до 7-12 тепла.

Останнє тепло: з’явився новий прогноз, коли заморозки і холод накриють Україну

Так, стверджує Діденко, у західних областях очікуються дощі та мокрий сніг. Вночі температура буде 1-5 градусів, а вдень 3-8 за Цельсієм.

В північних областях сьогодні також очікується дощ і мокрий сніг. Повітря вдень прогріється до 5-9 тепла, а вночі аналогічний показник буде на рівні 3-7 вище нуля.

Жителям східних областей погода приготує дощі і 9-12 за Цельсієм в денний час доби. Вночі там очікується 4-9 тепла.

Українцям, які проживають у центральних областях, сьогодні варто очікувати дощів і 8-11 за Цельсієм вдень. Вночі температура знизиться до 3-8 градусів.

У той же час у південних регіонах буде дощова й вітряна погода. Вдень очікується 10-15 тепла, а вночі 4-9 градусів.

 

Як повідомлялося раніше, синоптики розповіли, коли в Україні випаде перший сніг і почнуться морози. Про те, коли в цьому році варто очікувати першого снігу, розповів народний синоптик Леонід Горбань. За його словами, це може статися вже 28-29 жовтня.

У ці дні в Україні очікується холодний дощ, часом переходить у мокрий сніг.

При цьому зазначається, що перший справжній сніг, який протримається кілька днів, випаде тільки в кінці грудня. Однак навіть він пролежить тільки до перших чисел січня, попереджає синоптик.

«Перший нормальний сніг випаде 27 листопада, але він пролежить недовго і вже на наступний день його змиють дощ і мокрий сніг. Перший сніг, який протримається кілька днів, очікується аж в останніх числах грудня. Правда, і він пролежить тільки до перших чисел січня. Це пов’язано з тим, що в першій половині січня також очікуються температурні гойдалки від мінуса до плюса. Нормальна зима в Україні, за моїми підрахунками, почнеться тільки з 16-17 січня», — повідомив Горбань.

Додамо, що українцям розповіли, якою буде друга половина жовтня, а також чого нас «позбавить» ця зима. Так, перша декада жовтня пройшла в основному без опадів, а друга може запам’ятатися «страшними» морозами.

«Такої температури не передбачається навіть в листопаді-грудні. До 18 жовтня з півночі варто чекати на похолодання. Спочатку до -4 градусів на півночі, а далі до -6, -8 градусів морозу вже на сході», — зазначили у відділі кліматичних досліджень інституту ДСНС і НАН України.

Нагадаємо, в Україні випав півметровий шар снігу, з’явилися вражаючі фото стихії.

Як повідомляла Politeka, в Україну увірвалася погодна аномалія: цвітуть бузок та вишня.

Також Politeka писала, що погода на Новий рік подарує українцям непростий «подарунок».


Внутрішній борг рф зросте до 400 трильйонів рублів: Ліпсіц у ефірі у Влащенко пояснив, чому економіка агресора вже летить у прірву

Понад 55 тисяч врятованих життів: фонд "Надія" і Валерій Дубіль з перших днів війни підтримують лікарню Мечникова

Побутова сварка, що переросла в бійню: Бужанський на ефірі у Влащенко висловився, чи врятує українців легалізація зброї

СБУ нарощує темпи ураження ворога: лідерство у рейтингу на фронті та посилення далекобійних ударів, - експерт

Чому влада не поспішає ввести відповідальність за прояви українофобії: Микола Томенко розповів про заблоковану петицію

Юлія Тимошенко: Нам вдалося змусити владу відмовитися від ідеї запровадження ПДВ для ФОПів

Штурмовики звільнили понад 480 кв. км. Рада може розглянути законопроєкт про Штурмові війська найближчим часом

Шевченко єднає Україну: У Подільському районі висадили дубову алею та провели велику толоку

Державний детектив у прямому ефірі: як 100 мільярдів доларів намагаються сховати в "конфіденційних угодах"

Філософія виживання: Дмитро Розенфельд в ефірі у Влащенко розкрив чи врятує нас легалізація зброї

«Чорні» рубки на Житомирщині, штрафи та позиви: за тиждень екологи нарахували збитків на 12 мільйонів

День довкілля на Подолі: толока, озеленення та спільна відповідальність громади

Кремлівські пропагандисти стали психічно хворими людьми: Наталія Влащенко та Рустам Солнцев розкрили шокуючі діагнози

В столиці розпочалася Громадська асамблея за участі фахівців Ради Європи щодо підтримки ветеранів та їхніх родин, - Кличко

Китайське «зло» та безпорадність Європи: Григорій Тамар в ефірі у Влащенко розповів про події, що змінюють карту світу

Технологічний "купол" для "Омеги": як портативна РЕБ рятує життя еліти Нацгвардії на найгарячіших напрямках

У Печерському районі Києва висадили 27 дубів Шевченка

Лагунін представив публічний звіт Укртрансбезпеки за 2025 рік: нові цифрові рішення та посилення контролю

У рф масово винищують корів через поширення ящуру: хакери отримали підтвердження

Показати ще