Різниця вражає: шкоду куріння показали на прикладі близнюків, таке забути буде складно

Читать на русском
курить, курение, сигарета

В інтернет-мережі з’явилися фото близнюків, які наочно показують шкоду куріння для здоров’я

Про це повідомляють українські ЗМІ.

«Те, що куріння шкодить здоров’ю, є загальновідомим фактом. Але багато хто помилково вважають, що зовнішність завзятого курця жодним чином не піддається змінам внаслідок цієї згубної звички. Помилковість цього судження краще всього демонструє добірка фотографій», – йдеться в повідомленні.

Більше 100 грн: українців попередили про зліт цін на цигарки

Так, на опублікованому фото видно дві сестри. Та, що зліва – курить на 17 років довше. Як можна помітити, у неї обличчя виглядає старіше – у неї мішки під очима, загальний вигляд більш старий і хворий.

На другому фото видно братів. На знімку праворуч видно наслідки 14 років куріння. Як можна помітити, він виглядає старіше свого близнюка.

На третьому фото видно сестер, стаж куріння в однієї з яких 16 років. Вона знаходиться праворуч. Різниця помітна неозброєним оком.

На четвертому фото видно, що одна із близнюків викурювала по десять сигарет в день протягом 14 років. Її сестра ніколи не мала такої шкідливої звички.

На п’ятому фото видно сестер, одна з яких викурювала по три сигарети в день.

Як повідомлялося раніше, український уряд підготував новий план підвищення цін на тютюнові вироби. Про це повідомляє Український центр контролю за тютюном.

«Уряд пропонує підвищити акцизи на сигарети на 30,8% з 1 січня 2019 року. Відповідну пропозицію було подано Кабінетом Міністрів законопроекті №9085 від 17 вересня», — йдеться в повідомленні.

Згідно з текстом документа, мінімальний акциз зросте з 773,2 гривень за тисячу штук в 2018 до 1011,35 грн в 2019 році. Примітно, що нова ціна за пачку сигарет складе близько 36 гривень.

«У відповідності з планом оподаткування тютюнових виробів до 2024 року, ставка акцизу з 1 січня 2019 повинна була вирости на 20%, проте Кабмін використовував також законодавчий інструмент урахування рівня інфляції додатково до прогнозованого зростання акцизів», — підкреслюється в тексті повідомлення.

Більш того, в уряді сподіваються, що в 2019 році сума акцизу збільшить вартість пачки вже не до 36, а до 45 грн за пачку.

Додамо, Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді підвищити акцизний податок на тютюнові вироби до рівня не менше мінімального акцизного податкового зобов’язання. Цей законопроект був схвалений на засіданні уряду в середу, 5 вересня.

Кабмін пропонує тимчасово до 31 грудня 2024 року встановити, що під час визначення податкового зобов’язання на сигарети одного найменування сума акцизного податку, що обчислюється одночасно за встановленими адвалорними та специфічними ставками акцизного податку, не повинна бути меншою встановленого мінімального акцизного податкового зобов’язання

При цьому під час визначення податкового зобов’язання на сигарети, розмір задекларованої мінімальної роздрібної ціни яких менше розміру мінімального акцизного податкового зобов’язання (в перерахунку на кількість штук сигарет в упаковці), помноженого на коефіцієнт 1,65, сума акцизного податку, не повинна бути меншою встановленого мінімального акцизного податкового зобов’язання помноженого на коефіцієнт 1,4

Нагадаємо, акциз на електронні сигарети тільки призведе до контрабанди.

Як повідомляла Politeka, табу на спиртне: депутати готують нову заборону.

Також Politeka писала, що не читайте це, якщо курите: українцям розкрили правду про небезпечну звичку.


Рада «для своїх»: Микола Томенко розкрив цинічний план вождів щодо майбутніх виборів

Поділ єднає сили: як новий альянс влади та волонтерів змінить життя району та допоможе фронту

Корупція на боротьбі з корупцією: Олена Дума вимагає розкрити таємні звіти «активістів-соросят»

Стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Якщо фінансування залишається таким ж, то ми наступного року будемо теж втрачати території і людей, – експерт

Більше не страшно говорити про проблеми: як житомирські ліцеїсти вчаться захищати свої права через омбудсманів

Браконьєрський "улов" на 700 тисяч: на Кам’янському водосховищі затримали промислове судно

Зброя для України та санкції проти Росії: про що Кличко говорив з європейськими політиками в Брюсселі на саміті ЄНП

Юлія Тимошенко: Влада зобов’язана збільшити пенсії 9 мільйонам літніх людей, адже вони втричі менше за мінімальний прожитковий рівень

Замість церемонії "Оскар" передові позиції ЗСУ: актор Шон Пенн та Андрій Єрмак зустрілися з військовослужбовцями 157-ї ОМБр

5 штурмова бригада отримала партію генераторів від «Української команди», - Палатний

Поділ як випробувальний майданчик: як знання студентів допоможуть розвантажити вулиці району

Майже півтора мільйона збитків за 14 дубів: на Рівненщині браконьєри поглумилися над заповідним лісом

Заяви могли коштувати позицій на фронті: відкрито провадження проти Безуглої — Тарута

Два кілометри сіток та 400 кг риби: на Полтавщині затримали «промислових» браконьєрів

Українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, які обманювали громадян країн ЄС: подробиці резонансної справи

«Це підручник військової психології»: експерт розповів, як покращити мобілізацію вже зараз

Війна проти природи: екологічні збитки України сягнули астрономічних 6,4 трильйона гривень

Європейські лідери мають брати приклад із Кирила Буданова — західні аналітики

Показати ще