У Японії розпочато будівництво лікарень з роботизованими працівниками

Читати українською
искусственный интеллект

В Японії йде процес створення лікарень з використанням технології штучного інтелекту. Така реформа в сфері медицини дасть можливість персоналу приділяти пацієнтам більше часу, а лікарні — скоротити витрати на медичне обслуговування

Японський уряд планує направити протягом півстоліття на реалізацію проекту понад $ 100 млн з метою створення 10 експериментальних лікарень до кінця 2022 фінансового року. Передбачається, що ІІ буде використовуватися при вирішенні широкого спектра завдань, починаючи з оновлення медичних карт пацієнтів з аналізом тестів і знімків до допомоги у визначенні діагнозу.

Ці зусилля спрямовані на вирішення структурних проблем охорони здоров’я Японії, включаючи хронічну нестачу лікарів і медсестер, і навіть їх відсутність в деяких районах, і зростання витрат на медицину. Дана ініціатива також допоможе зробити Японію більш конкурентоспроможною на світовій арені, дасть стимул розвитку ІІ і допоможе збільшити експорт медичної техніки.

Три міністерства, що займають центральне місце в програмі — міністерства освіти, промисловості та охорони здоров’я — в цьому місяці почнуть залучати для участі в проекті компанії і лікарні, з прицілом на фахівців з ШІ і виробників медичного обладнання. Базисна структура проекту буде визначена вже в вересні, при цьому на початковому етапі зусилля будуть спрямовані на лікування хворих на рак.

Учасники будуть розробляти програми з підтримкою ІІ, які будуть автоматично вводити інформацію в медичні карти пацієнтів на основі їх бесід з лікарями під час огляду. Це, як очікується, дозволить лікарям зосередитися на пацієнтах і дати їм більше часу для обговорення їх стану.

Для аналізу магнітно-резонансної томографії та ендоскопічної візуалізації, а також обробки аналізів крові та іншої інформації буде використовуватися штучний інтелект. ІІ буде навіть вивчати ДНК пацієнтів, щоб вибрати методи, які найбільше підходять для лікування.

Раніше Politeka писала про те, що навчання штучного інтелекту використовується не тільки для вдосконалення самої системи. Також воно допомагає знаходити відомих вчених, про яких несправедливо немає інформації у Вікіпедії.

Машинне навчання використовується зараз для сканування наукових досліджень і новин для виявлення відомих вчених, яких немає в Вікіпедії. Серед цих вчених багато — жінки, і відсутність інформації про них особливо помітно в найпопулярнішою в світі інтернет-енциклопедії, в якій 82% біографій написано про чоловіків.

Нагадаємо, раніше Politeka писала про те, що компанія Google успішно працює над розвитком проекту, пов’язаного з прогнозом дати смерті людини.

Як повідомляла Politeka, вчені зможуть отримати «спогади» з клітин ДНК організму людини.

Також Politeka повідомляла про те, що баг в роботі штучного інтелекту Google не на жарт налякав користувачів Інтернету.

ВПЛ, соцпомощь, проверки и штрафы: журналистка рассказала об изменениях в июле

Лукашенко поймали на вбросе: кто стоит за якобы "сговором с Келлогом"

РЭБы для спасения жизней: как фонд "Надежда" и Валерий Дубиль усиливают фронт

Томенко раскрыл циничные "хотелки" чиновников в бюджете-2025: зарплаты для прокуроров и "актуальные" социальные проекты

Партия "Наш край" выиграла в суде апелляцию по запрету своей деятельности

Favbet Team: как за год команда превратилась в одну из самых громких на украинской киберспортивной сценеФото: Favbet Team

Валерий Дубиль: Украинские военные будут получать лечение в Литве на постоянной основе

Чемпионат Европы-2025 по фехтованию в Генуе: Украина среди лучших

Верховная Рада приняла закон, теперь все ВЛК будут записываться на видео, - журналистка

Современная реабилитация для защитников: фонд Надежда, Валерий Дубиль и Вита Присяжнюк оборудовали физиотерапевтический кабинет

Только две недавние операции СБУ нанесли россии потери на сотни миллионов, - эксперт

Favbet Foundation и FAST продолжают обучать спасению жизней: тренинги для тренеров по биатлону в Чернигове

Лицей МВД во Франковске теперь носит имя Героя Украины Андрея Примаченко

Николай Томенко напомнил властям об обещаниях по коррупции, которые до сих пор остались только на бумаге: два врага Украины

Валерий Дубиль: Проблемы военных нужно решать системно и на всех уровнях – для этого «Батькивщина» инициировала новое межфракционное объединение

FAVBET Tech поддержала ежеквартальную встречу ИТ-компаний в Diia.City Union

Из-за российских обстрелов и оккупации в Украине миллион людей потеряли жилье - журналистка о ситуации с жильем для ВПЛ

Какую-либо информацию за чистую монету воспринимать нельзя, - юрист об информационной безопасности

Связь, защита и дроны: новая помощь разведке от фонда «Надежда», Валерия Дубиля и Виты Присяжнюк

Показать еще