У Японії розпочато будівництво лікарень з роботизованими працівниками

Читати українською
искусственный интеллект

В Японії йде процес створення лікарень з використанням технології штучного інтелекту. Така реформа в сфері медицини дасть можливість персоналу приділяти пацієнтам більше часу, а лікарні — скоротити витрати на медичне обслуговування

Японський уряд планує направити протягом півстоліття на реалізацію проекту понад $ 100 млн з метою створення 10 експериментальних лікарень до кінця 2022 фінансового року. Передбачається, що ІІ буде використовуватися при вирішенні широкого спектра завдань, починаючи з оновлення медичних карт пацієнтів з аналізом тестів і знімків до допомоги у визначенні діагнозу.

Ці зусилля спрямовані на вирішення структурних проблем охорони здоров’я Японії, включаючи хронічну нестачу лікарів і медсестер, і навіть їх відсутність в деяких районах, і зростання витрат на медицину. Дана ініціатива також допоможе зробити Японію більш конкурентоспроможною на світовій арені, дасть стимул розвитку ІІ і допоможе збільшити експорт медичної техніки.

Три міністерства, що займають центральне місце в програмі — міністерства освіти, промисловості та охорони здоров’я — в цьому місяці почнуть залучати для участі в проекті компанії і лікарні, з прицілом на фахівців з ШІ і виробників медичного обладнання. Базисна структура проекту буде визначена вже в вересні, при цьому на початковому етапі зусилля будуть спрямовані на лікування хворих на рак.

Учасники будуть розробляти програми з підтримкою ІІ, які будуть автоматично вводити інформацію в медичні карти пацієнтів на основі їх бесід з лікарями під час огляду. Це, як очікується, дозволить лікарям зосередитися на пацієнтах і дати їм більше часу для обговорення їх стану.

Для аналізу магнітно-резонансної томографії та ендоскопічної візуалізації, а також обробки аналізів крові та іншої інформації буде використовуватися штучний інтелект. ІІ буде навіть вивчати ДНК пацієнтів, щоб вибрати методи, які найбільше підходять для лікування.

Раніше Politeka писала про те, що навчання штучного інтелекту використовується не тільки для вдосконалення самої системи. Також воно допомагає знаходити відомих вчених, про яких несправедливо немає інформації у Вікіпедії.

Машинне навчання використовується зараз для сканування наукових досліджень і новин для виявлення відомих вчених, яких немає в Вікіпедії. Серед цих вчених багато — жінки, і відсутність інформації про них особливо помітно в найпопулярнішою в світі інтернет-енциклопедії, в якій 82% біографій написано про чоловіків.

Нагадаємо, раніше Politeka писала про те, що компанія Google успішно працює над розвитком проекту, пов’язаного з прогнозом дати смерті людини.

Як повідомляла Politeka, вчені зможуть отримати «спогади» з клітин ДНК організму людини.

Також Politeka повідомляла про те, що баг в роботі штучного інтелекту Google не на жарт налякав користувачів Інтернету.

"Студенты в укрытиях": депутат Киевсовета Андрей Витренко объяснил, почему ментальное здоровье стало обязательным компонентом образования в Украине

В честь Центра спецназначения "Омега" в Киеве прошел всеукраинский турнир по самбо

Журналистка рассказала о третьей платежке: «Придется заплатить дополнительные расходы на газ в размере 500 грн»

HR в условиях войны: Технологии, которые объединяют команды

Дипломатия вышла на первый план,- политолог об окончании войны

Главная драматургия переходит сегодня из военной сферы в дипломатическую – Пелюховский

FAST при поддержке Favbet Foundation делают спорт безопаснее: тренеры и спортсмены проходят тренинги по первой помощи

Николай Томенко напомнил, как наши предки воевали с Московщиной: "Мы должны завершить планы Ивана Выговского"

Нацгвардии – 11 лет: несокрушимая сила, которая всегда рядом

БФ молодежной инициативы «Надежда» Валерия Дубиля и партнер Анатолий Шкрибляк доставили помощь для ВСУ стоимостью 50 млн гривен

Газ, вода, электроэнергия: журналистка рассказала о повышении тарифов с 1 апреля

Николай Томенко возмутился ситуацией в столице: "Город с "мэром фонтанов" и без стратегии гуманитарной политики

Политолог рассказал, когда будет согласована дата 30-дневного перемирия

Восстановление лесного массива, пострадавшего от пожара: коллектив НУБИП на Киевщине высадил 6 тысяч новых деревьев

Доний, Томенко или Кличко: в КМИС рассказали, кто мог бы победить на выборах в Киеве

Генеральный директор ВОО «АППУ» Людмила Герасименко рассказала о проведении Всеукраинского Рейтинга «Добросовестный налогоплательщик» 2025

Николай Томенко разоблачил схему игнорирования Конституции: "Потерянные законы" и офисная игра в бумажный футбол

Следующая дискредитационная кампания попытается соединить ГУР с бегством Комарницкого, – блоггер

Индекс терпимости: какие страны ЕС возвращают беженцев обратно в Украину чаще всего

Показать еще