Куди піти 10 серпня в Києві: “Клуб благородних співачок” та вечірка Take My Bass

Читать на русском
диджей, танцы

Афіша 10 серпня розповість, де у Києві можна провести вільний час цієї п’ятниці

Take My Bass – діджеї GTA

Пугачову спіткала та ж біда, що і Лорак: Примадонна відверто розповіла все

10 серпня в Києві можна буде почути легендарний дует американських діджеїв GTA. Без їхньої участі не проходить жоден серйозний фестиваль електронної музики. Take My Bass останнього разу “прокачав” киян в рамках фестивалю Atlas Weekend.

Цієї п’ятниці бейс-івент повернувся, щоб знову накрити місто хвилею потужного саунду та запам’ятатися нереальним світловим і піротехнічним шоу. Цього разу хедлайнери вечірки GTA зіграють свої найвідоміші композиції, тож встояти на місці буде неможливо.

Де: Київ, Зелений Театр (Паркова дорога,2)

Коли: 10 серпня о 23:00

Фанк на Пляжі- Клуб Благородних співачок

Якщо ви ще не вирішили, куди піти у Києві 10 серпня, подаруйте собі незабутній час у компанії благородних співачок: Мар’яни Головко, Віри Кекелії та Марти Адамчук. Цього вечора просто неба вони виконають для вас композиції в стилі Funk, Soul, R&B.

Ви почуєте легендарні пісні Aretha Franklin, Chaka Khan, Betty Davis, Fergie, Janelle Monea, а також авторські роботи співачок. Подібне Live Show просто неба стане гарним завершення робочого тижня.

Де: Київ, Південний берег Києва (Труханів острів)

Коли: 10 серпня о 20:00

Samogon Stand-up

Якщо ви прагнете провести свою п’ятницю весело, то вам точно сподобається «Samogon Stand-up». Щочетверга у «Samogon Grill Bar» відбуваються відкриті мікрофони для початківців, які тільки пробують свої сили у жанрі стендапу.

А вже 10 серпня на киян та гостей міста очікує повноцінна вечірка з професіоналами своєї справи. Так, для вас жартуватимуть: Святослав Марченко, Женя Бабков, Максим Кравець, Юра Громовий, Денис Голишев та Іван Жорноклей.

Де:Київ, Samogon Grill Bar (бульвар Лесі Українки, 34А)

Коли: 10 серпня о 20:00

Концерт рок-гурту “Мері”

10 серпня українська опте-роковий колектив “Мері” запрошує киян та гостей столиці на свій концерт. “мері” – яскравий представник музики 2000-х. Мало хто не чув їхні найвідоміші пісні “Ромео”, “Кіс на біс” та справжній хіт “Не Віталік”. Наразі колектив виконує більш глибокі композиції, все більше торкаючись в них соціальних тем.  Цієї п’ятниці музиканти зіграють як вже відомі слухачам, так і зовсім нові пісні, які, певно, мають сподобатися любителям сучасної української музики.

Де: Київ, Docker Pub (вулиця Богатирська, 25)

Коли: 10 серпня о 22:00

Нагадаємо, Енріке Іглесіас їде до Києва: стала відома дата концерту.

Як повідомляла Politeka, Альбіну Джанабаєву без макіяжу не впізнали: таких на вулиці мільйон.

Також Politeka писала, що Меган Маркл розчарувала своїх шанувальників, такого від неї ніхто не чекав.

Опубліковано:

Допомога армії та соціальна підтримка: Людмила Ковалевська розповіла про бюджет Києва на 2026 рік

Супутникові дані та ГІС: наступний етап взаємодії з громадськими організаціями задля виявлення та попередження екологічних порушень

Півтора кілометра смертельних пасток: на Дніпрі екоінспектори вилучили гігантську кількість браконьєрських сіток

Верховний Суд поставив крапку: Житомирська АЗС заплатила 170 тисяч штрафу за спробу приховати якість бензину

«Два світи» Євгена Хмари та виконавиці ODARA у Києві: музика, що підтримує і об’єднує

Палатний: «Українська команда» передала бійцям 81 аеромобільної бригади ДШВ потужні зарядні станції

Через жорсткі ліміти в ліцензованому онлайн-казино бюджет України може втратити до 4 млрд грн на рік, — FAVBET

"Батьківщина" зареєструвала в Раді законопроєкт № 14295 про мораторій на підвищення податків для ФОПів та малого бізнесу

Ліси під захистом громади: в Україні обговорили європейський досвід управління лісами та судові прецеденти на 10 мільйонів

Українські ветерани здобули перемоги на Oceanman Dubai — змагання «Залізної Волі» відбулися за підтримки фонду «Надія» та Валерія Дубіля

Символ героїзму та забуття: Томенко вшанував ліквідаторів ЧАЕС і розкритикував владу за "корупційну кадрову політику"

Білорусь передала Україні 114 цивільних, операцією керував Буданов

Знову разом із диктаторами? Микола Томенко шокований голосуванням США в ООН проти "Чорнобильської резолюції"

Як в Україні створюють захист за світовими стандартами: репортаж про виготовлення бронежилетів

Кличко повідомив, що Київ придбав 352 квартири для ветеранів, частина вже отримала ордери на житло

Не прийшов на зустріч: чеченці, які воюють на боці України, досі чекають Кадирова

«Як це зробити, коли йде повномасштабна війна в нашій країні?» — Людмила Ковалевська відреагувала на заклики США провести вибори в Україні

Державіаслужба визначає подальшу долю документації Ми-8МТВ. Данііл Меньшиков про те чому це критично важливо та які сценарії можливі

Як зберегти природу до 2035 року: стратегія захисту біорізноманіття України винесена на громадське обговорення

Показати ще