Світовий рейтинг тенісистів: українці порадували результатом

Читать на русском
Александр Долгополов Теннис

До вашої уваги рейтинг ATP від 5 лютого 2018 року

У понеділок, 5 лютого, став відомий оновлений рейтинг ATP. За підсумками минулого тижня в Топ-20 рейтингу ATP не відбулося жодних змін. Лідерами як і раніше є іспанець Рафаель Надаль, швейцарець Роджер Федерер і хорват Марін Чиліч, передає “Знай.ua“.

Українці Олександр Долгополов та Ілля Марченко зберегли свої позиції, а Сергій Стаховський втратив три рядки.

До вашої уваги рейтинг ATP від 5 лютого 2018 року:

1 (1). Рафаель Надаль (Іспанія) – 9760
2 (2). Роджер Федерер (Швейцарія) – 9605
3 (3). Марін Чиліч (Хорватія) – 4960
4 (4). Григор Димитров (Болгарія) – 4630
5 (5). Олександр Звєрєв (Німеччина) – 4610
6 (6). Домінік Тім (Австрія) – 4060
7 (7). Давід Гоффен (Бельгія) – 3460
8 (8). Джек Сік (США) – 2880
9 (9). Хуан Мартін дель Потро – 2815
10 (10). Пабло Карреньо-Буста (Іспанія) – 2705

… 34 (34). Олександр Долгополов (Україна) – 1341
… 116 (113). Сергій Стаховський (Україна) – 498
… 212 (212). Ілля Марченко (Україна) – 250

Відзначимо, що в рейтингу світових тенісисток відбулися деякі зміни.

Що завадило Світоліній перемогти на Australian Open: перші слова українки

Перша ракетка України Еліна Світоліна зберегла 3-ю сходинку у рейтингу, як і Леся Цуренко – 40-ю позицію. Катерина Козлова за участь у фіналі турніру WTA в Тайбеї піднялася на 20 позицій і тепер посідає 65-е місце. Вона відновила особистий рекорд – раніше її найвища позиція була 71-а.

Катерина Бондаренко залишилася на 80-му місці. Марта Костюк після перемоги на турнірі ITF в Берні піднялася на 58 рядків і вперше в кар’єрі потрапила у топ-200 рейтингу WTA.

Перше місце у рейтингу посіла данська тенісистка Каролін Возняцкі. Вона перемогла у фіналі Australian Open румунку Симону Халеп (2-а сходинка).

Нагадаємо, 15-річна українська тенісистка Марта Костюк стала справжньою сенсацією турніру Великого шолома Australian Open, дійшовши до третього раунду, де вона поступилася іншій українці Еліні Світоліной.


Тест на державність: чому кейс яхти Медведчука став дзеркалом безвідповідальності ключових інституцій

Фахівці, які відновлюють інфраструктуру Києва після обстрілів, отримають додаткову винагороду, - Кличко

Сміттєві «багатоповерхівки» посеред лісу: на Житомирщині лісівників через суд змушують заплатити 1,6 мільйона за забруднення лісу

Олена Семеняка: Нова стратегія нацбезпеки Штатів як шанс для нової Європи

Андрій Пелюховський: Очищення влади — єдиний шлях зберегти українську державність

Україна починає розбудову свого нового майбутнього у критичних мінералах

Олена Дума виступила з резонансною заявою: «ручне» управління АРМА нищить здобутки антикору та позбавляє ЗСУ мільярдів

«Життєзабезпечення не переривалося»: керівниця Департаменту охорони здоров’я Києва розповіла про ситуацію в лікарні швидкої допомоги 9 січня

Карл фон Габсбург закликав до зміни режиму в Москві

Депутати стали незалежними, але вони стали незалежними від виборців, – Юрій Гаврилечко

Департамент промисловості передав продукти першої необхідності для штабів підтримки, що розгорнуті біля пошкоджених будинків, — Костіков

Я критично ставлюсь до нових людей, бо це довгий період адаптації, – Микола Томенко про призначення

Поки країна святкувала, сокири не вщухали: Держекоінспекція підбила підсумки першого тижня року та виставила рахунки на мільйони

Валерій Дубіль: Фонд «Надія» здійснив 371-шу місію на фронт — передали медобладнання, засоби живлення та звʼязку

Гроші з Євросуду гріють на фронті: як Микола Томенко та Академія СБУ допомагають легендарній «Омезі» вистояти в пекельних умовах

Віктор Лещинський розповів про те, як і чому проєктний ринок України дозрів до нових «правил гри»

Поплавський презентував освітній застосунок «Університет у смартфоні» – персональний AI-асистент і навчання 24/7

"Українська команда" передала машину швидкої допомоги 143 ОМБр, - Палатний

Арсеній Пушкаренко: Рішення ЄС щодо надання Україні 90 мільярдів євро фінансової підтримки є фундаментальним

Показати ще