Новим Джеймсом Бондом може стати жінка

Читать на русском
бонд

Головну роль у відомій франкшизі про Джеймса Бонда може зіграти жінка

Премьєр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що хотіла б побачити у майбутньому в ролі агента 007 Джеймса Бонда жінку.

Британський політик також підкреслила, що їй дуже імпонує той факт, що у відомому сералі “Доктор Хто” головну роль вперше зіграє жінка – англійська акторка Джоді Віттакер. Тереза Мей зізналася, що полюбляє дивитися цей фільм на Різдво.

“На мій погляд, це великий крок для “дівочої сили”, що Доктором Хто буде жінка. І коли-небудь у цінці має з’явитися жінка в ролі Джеймса Бонда”, – підкреслила Мей.

Прем’єр відмовилася відповідати на питання, кого вона хотіла б побачити у ролі Бонда після актора Деніала Крейга, коли він покине франшизу. Вона розповіла, що читала про імовірну кандидатуру актора Джеймса Нортона, який відомий завдяки британській версії серіалу “Війна і мир”. Однак, Тераз Мей сказала, що про інших кандидатів не знає.

Нагадаємо, як раніше повідомляла Politeka, акторка Карін Дор, які зіграла роль шпіонки в фільмі про Джеймса Бонда, не змогла відновитися після травми голови, впавши на вулиці.

Джерело: The Guardian


Руслан Бортник розкрив закулісся великої гри: стратегія США та хаос у Європі

В Офісі Президента відбулася зустріч голів парламентських комітетів та обласних адміністрацій

Ми завжди обираємо емоції, усю історію України одні емоції, – Анна Скороход про вибори

Весь цивілізований світ не святкує, а вшановує пам'ять кровопролитної Другої світової війни, – Микола Томенко

ДП «Ліси України» переходить у формат акціонерного товариства: Ігор Зубович очолить процес реформування підприємства

ВАКС скасував заборону на виїзд за кордон для Юлії Тимошенко

Буданов скликав зустріч комітетів і голів ОДА для координації роботи

Вікно можливостей та фактор Трампа: Марк Фейгін у Влащенко розповів про переламну точку в війні рф проти Україні

Розробка Негребівського родовища доломітів з порушеннями: Екоінспекція фіксує ризики для екосистем

Микола Томенко про українофобів, пенсію у 246 тисяч та подвійні стандарти

Євгеній Медведовський: "Суцільна рубка біля гнізда червонокнижного птаха – це кричуще порушення"

Енергетика в глибокій кризі: Дмитро Разумков в ефірі Politeka Online розповів про катастрофічну ситуацію з генерацією електроенергії

Звірства оккупантів у Бучі: слідчі поліції направили до суду справу командира рф, причетного до вбивства 17 цивільних

Культура замість хаосу: Володимир Наконечний розповів, як зміниться історичний центр Києва

Трамп, «Епічна лють» та парад без техніки: Співак в ефірі Politeka Online розкрив, як Україна перехопила ініціативу у рф

Генетичний код трипільців у кожному з нас: Володимир Наконечний закликав відновити садибу Вікентія Хвойки

Необхідно терміново віднайти ще 3 млрд грн: Кличко заявив, що центральна влада відмовилась допомагати у відновленні енергосистеми Києва

Ескалація чи мир: політолог Руслан Бортник в ефірі Politeka Online розповів, який вибір постане перед Україною в найближчі місяці

Держекоінспекція виходить на новий рівень: безпілотники, мобільні лабораторії та супутниковий моніторинг

Показати ще