Колонізаторам Марса потрібно пити алкоголь: вчені приголомшили висновками

Читать на русском
марс космонавт космос астронавт

Експедиції на Марсі потрібно пити напій, який містить в собі ресвератрол

Вчені NASA з’ясували, що допоможе астронавтам, які відправляться колонізувати Марс, зберегти їх м’язи в тонусі. Як виявилося, компоненти червоного вина стали дуже важливими і допоможуть не втратити людям форму.

За інформацією фахівців, астронавти під час польоту на Марс проведуть багато часу в умовах дуже низької гравітації.

Коли люди прибудуть на Марс, гравітація стане вище, але все одно складе всього 40% від земної. Такі дані говорять про те, що колонізатори не будуть відчувати такого напруження м’язів, як на Землі. В результаті м’язи ослабнуть і це погано позначиться на витривалості космонавтів.

Путін розлютив росіян неадекватним вчинком у церкві: “Йо**не днище”

Дослідники з’ясували корисні властивості ресвератола, що містяться в шкірці деяких ягід. Зокрема, речовина є у винограді. Останній добре впливає на стан клітин і роботу організмів, незважаючи на те, що цей факт завжди ставлять під сумнів. Червоне вино містить багато ресвератрола.

Як зазначає провідний автор дослідження Марі Мортро, тільки після трьох тижнів в космосі м’язи в гомілках вже скорочуються на третину. Однак з цим можна боротися завдяки дієті, що важливо для марсіанських експедицій, адже у них не буде тренажерів, які є у екіпажу МКС.

Фахівці з’ясували за допомогою дослідів на мишах кілька важливих фактів. Піддослідних поділили на чотири групи. Перші гризуни отримали навантаження таку ж, як на Землі, а другі – “політали” в повітрі, імітуючи Червону планету. Третя група – також була в умовах, що імітують Марс, але при цьому отримувала важливі добавки для підтримки м’язів, включаючи ресвератол. Четверта група стала контрольною.

У мишах з другої групи помітили значну втрату м’язів і меншу силу захвату. А ось тим, яким давали ресвератрол залишилися в тонусі, їх захват не змінився і був таким, як на Землі, а вага не збільшився.

Нагадаємо, днями керівник NASA Джеймс Брайденстайн розповів, коли люди полетять на Марс. Вчений нагадав, що для початку пройде політ на Місяць, а далі на – Червону планету. Політ на Марс повинен відбутися через 14 років, а саме – у 2033 році.

Нагадаємо, що вчені за допомогою зонда НАСА виявив воду на найнебезпечнішому астероїді Сонячної системи.

Як повідомляла Politeka, вченим вдалося знайти астероїд, який має вкрай незвичайну форму сніговика.

Також Politeka писала, що вчені з NASA тривожаться за життя людей, астероїд мчить з неймовірною швидкістю і на мінімальній відстані.


Битва за зелений Поділ: як кияни відвоювали Громадський сад у забудовників та що там буде далі

Оберіг для залізного генерала: в Україні стартував новий сезон проєкту "Вишиванка для Героя"

Повернутися до базових принципів політики: Людмила Ковалевська закликає Верховну Раду та Уряд до реального пошуку компромісів

Понад 1,7 мільйона за зрубані дерева: на Житомирщині лісгосп змусили платити за недбалість

Важкохворому українцю терміново потрібно зібрати кошти на лікування: єдиний шанс

Застави, терміни розгляду і покарання: Микола Томенко пояснив, як посилити антикорупційну систему

Кваліфікаційна комісія НБУ визнала профнепридатним CFO Ощадбанку, який заявив про корупцію в фінустанові, – Береза

Риболовля на мільйон: на Черкащині спіймали браконьєрів із гігантським уловом

"Сонячні" гості в екоінспекції: як дитячі усмішки та різнокольорові шкарпетки об’єднали житомирських екологів

До бійців Третього армійського корпусу поїхали 5 000 FPV-дронів різних типів, - Кличко

Серйозний пас путіну: Микола Томенко пояснив наслідки війни США проти Ірану для України

Дрони над річками та конфісковані сітки: екоінспектори Полісся вийшли на полювання за браконьєрами перед нерестом

Рада «для своїх»: Микола Томенко розкрив цинічний план вождів щодо майбутніх виборів

Поділ єднає сили: як новий альянс влади та волонтерів змінить життя району та допоможе фронту

Корупція на боротьбі з корупцією: Олена Дума вимагає розкрити таємні звіти «активістів-соросят»

Стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Якщо фінансування залишається таким ж, то ми наступного року будемо теж втрачати території і людей, – експерт

Більше не страшно говорити про проблеми: як житомирські ліцеїсти вчаться захищати свої права через омбудсманів

Браконьєрський "улов" на 700 тисяч: на Кам’янському водосховищі затримали промислове судно

Показати ще