Жителі помітили провісник апокаліпсису в небі: “очам не віриться”

Читать на русском
насекомые

Американці побачили в небі вісник Апокаліпсису, злякалися не на жарт

Метеорологи в Південній Каліфорнії 4 червня 2019 року зафіксовано в ясний день на радарі Національної метеорологічної служби гігантська пляма, про це пише Change.

На думку дослідників, воно виникло через безпрецедентно великий рій сонечок із десятків мільйонів особин, який зайняв площу приблизно 16 квадратних кілометрів. Однак точна причина залишається невідомою.

The large echo showing up on SoCal radar this evening is not precipitation, but actually a cloud of lady bugs termed a "bloom" #CAwx pic.twitter.com/1C0rt0in6z

— NWS San Diego (@NWSSanDiego) June 5, 2019

Фахівці вважають, що «хмара» утворено видом Hippodamia convergens, хоча в Каліфорнії мешкає близько 200 видів сонечок. Комахи, ймовірно, пролітали на висоті 1,5-2,7 кілометрів. Така поведінка пояснюється звичайною щорічної міграцією, проте в той раз рій виник в незвичайний час року і був занадто великим. У холодний період року вони відлітають на зимівлю, а навесні повертаються, щоб почати полювання на тлю.

ПриватБанк ошелешив нахабним ставленням до клієнтів: гримить скандал

Вчені вважають, що незвично волога і тепла зима сприяла виживанню великої кількості жуків. Однак не зовсім ясно, які саме чинники зіграли свою роль в появі рою. Сонечка з’явилися трохи пізніше, ніж зазвичай.

Проте деякі експерти, включаючи ентомологів і екологів, сумніваються у версії, що причиною плями на радарі були саме сонечка. Температура повітря не була оптимальною для комах, а комахи зазвичай утворюють рої з чисельністю кілька тисяч особин, а не десятків мільйонів.

Нагадаємо, що Київ заполонили метелики – чертополоховие углокрильніци (лат. Vanessa cardui, укр. Сонцевік Будякова). Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів в Facebook.

У відомстві пояснили велика кількість цих комах. За їх словами, вони мігрують в Україну з Африки.

«Ще недавно ці« туристи »бачили пейзажі Північної Африки, а зараз подорожують на північ, щоб восени знову повернутися в Африку. Під час міграції швидкість переміщення метеликів може досягати швидкості до 50 км / год. і за добу пролітають до 500 км! Виявляється, що ці метелики пролітають гігантські відстані і зимують десь на півночі Африки або на Близькому сході, де відкладають яйця, і на цьому річний життєвий політ метеликів закінчується », – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, рідкісне істота виявили в Дніпрі: фото красуні.

Як повідомляла Politeka, армія комах атакує дніпрян: експерти розповіли про аномальний явище

Також Politeka писала, що небезпечних сусідів виявили біля школи під Дніпром, фото монстрів: їх популяція зростає


Валерій Дубіль: Справа проти Юлії Тимошенко розсипається прямо в залі суду

Фонд "Надія" та Валерій Дубиль передали 315 апаратів Easy Pulse для реанімації тяжко поранених на передовій

Екологічно порушень коштувала Україні 117 мільйонів гривень: інспектори розповіли про найрезонансніші випадки

Дитячі молитви у кожному стібку: у Києві почали вишивати оберіг для Кирила Буданова

Фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк продовжують допомагати прикордонним регіонам — чергова місія на Чернігівщину

Мінекономіки закликало торговельні мережі забезпечити цілодобову роботу окремих супермаркетів у Деснянському районі Києва

Юлія Тимошенко: Незалежна експертиза показала, що аудіозапис НАБУ – компіляція та фальсифікація

«Наближати дату реальними справами»: Микола Томенко пояснив, чому Україна зараз не готова вступити у ЄС

У Національній бібліотеці України для дітей підбили підсумки роботи за 2025 рік

РосЗМІ запустили інформаційну атаку проти Кирила Буданова

ТЦК як інституалізоване насильство: бачення виходу з кризи мобілізації, Андрій Пелюховський

Ким був молодий українець, якого два місяці тому жорстоко закатували у Відні: історія вундеркінда та благодійника

"Екопатруль майбутнього": як дрони та Starlink допомагають ловити порушників на Поліссі

Розвідники ГУР МО отримали велику партію зарядних станцій від «Української команди», - Артур Палатний

Співзасновниця БФ "Надія" Віта Присяжнюк увійшла до складу Ради з ветеранської політики при ДКВС України

Тимошенко: Під тиском нашої спільної боротьби влада відступила від своєї безглуздої ідеї – запровадити ПДВ для ФОПів

Держава у 2026 році розширює підтримку аграріїв: нові гранти, компенсації та фокус на переробку

"Скільки життів можна було врятувати за ці гроші?": Людмила Ковалевська про те, як корупція знищує Україну

130 мільйонів євро за яхту медведчука на дні: два обрані АРМА аукціонних будинки були готові до договору, якби не злетів арешт

Показати ще