БЕБ ліквідувало мережу ігрових залів у столиці: організатору та спільникам вже повідомлено про підозру

Внаслідок спецоперації детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України спільно з Територіальним управлінням БЕБ у Києві викрили мережу нелегальних гральних закладів.
Читать на русском
БЕБ ліквідувало мережу ігрових залів у столиці: організатору та спільникам вже повідомлено про підозру

За даними досудового розслідування, нелегальні зали працювали у різних районах Києва без дозвільних документів. Свою роботу ретельно маскували, до гри допускали лише перевірені клієнти.

Детективи провели понад 20 одночасних обшуків у приміщеннях, де працювали гральні заклади, та за місцями проживання фігурантів. В результаті вилучили комп'ютерну техніку, мобільні телефони, готівку, отриману від гравців тощо.

Організатор та його спільники повідомлені про підозру. Розслідування продовжується. Призначено судові експертизи, проводяться допити свідків, встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності.

Нагадаємо, раніше БЕБ, Міністерство цифрової трансформації та державне агентство Playcity домовилися про системну співпрацю відомств боротьби з нелегальним гральним бізнесом. Вона включатиме як напрацювання необхідних законодавчих ініціатив, так і оперативний обмін інформацією між структурами.


«Українська команда» передала на передову понад 4000 дронів, - «Українська команда» в День СБС

Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба взяв участь у Міжнародному екологічному форумі "Довкілля для України"

Тонни отрути в небі Житомирщини: Держекоінспекція назвала страшну ціну російських ударів

"Центр дитячої кардіології та кардіохірургії подарував шанс на життя десяткам тисяч дітей", — Валерій Дубіль

Дитячий маніфест проти екологічної катастрофи: чим дивувала головна дитяча бібліотека на форумі "Довкілля для України"

Паливний синдикат розбито: Держекоінспекція та силовики ліквідували підпільні нафтобази під Києвом

Реабілітація героїв: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Християнський корпус підписали меморандум про співпрацю з UNBROKEN

Юлія Тимошенко: Уряд має зупинити багатомільярдну контрабанду, а не обкладати податками посилки для людей і фронту

Ярмарки по-новому: Київ запускає пілотний проєкт через Prozorro Продажі

Головний вибір життя на тлі викликів: Подільський район столиці першим впроваджує радикальні зміни в школах та коледжах

Світоглядна битва за історію: Микола Томенко привіз до Одеси унікальну зброю проти російської пропаганди

Правоохоронці попередили замах на вбивство посадовця ГУР, - Нацполіція

Справа Тимошенко: Європарламент закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції

Ботсад Фоміна потопає в смітті: легендарне місце відпочинку в шокуючому стані, кияни вимагають навести лад та покарати винних чиновників

Знищені ліси та отруєні річки: екоінспектори викрили найгучніші екологічні злочини тижня

225-й окремий штурмовий полк: від оборони Харкова до Курської операції та боїв за Гуляйполе

Страшна ціна війни: за кожним числом ховається дитина, у якої відібрали майбутнє

Бійці 12 корпусу ЗСУ отримали від громади Києва ще понад 1600 безпілотників різних типів, - Кличко

Опитування: предстоятель ПЦУ Єпіфаній - найвідоміший серед українських релігійних лідерів

Показати ще