Книжки в UnderBooks тепер можна слухати та читати офлайн

Читать на русском
Книжки в UnderBooks тепер можна слухати та читати офлайн Книжки в UnderBooks тепер можна слухати та читати офлайн

Застосунок «UnderBooks» із аудіокнижками сучасних і класичних українських авторів, який створила Даша Астаф’єва з командою, випустив оновлення. Тепер у застосунку можна завантажувати аудіо та текст і слухати та читати книжки офлайн без доступу до інтернету.

«Цей рік став дуже важливим для всієї команди «Underbooks», — коментує Даша Астаф’єва. — Попри постійні обстріли, вимкнення та загальний ментальний стан наша творча команда невпинно працювала, аби українці могли відпочивати в компанії класних книжок за будь-яких умов: без зв’язку, світла та можливості завантажувати контент онлайн. Сама радію неймовірному оновленню та новим «урваним» книжкам. Пишаюся якістю нашого продукту та колективом, що його створює».

Також команда розробників UnderBooks додала нові функції:

- автоматична синхронізація профілю користувача з книжками, авторами та рівнями доступу до книжок,

- завантаження книжок на пристрій у ручному режимі та автоматичне

видалення книги з пристрою при відкритті програми з інтернетом,

- обкладинки та інші фото, які коли-небудь відображалися в програмі,

зберігаються на пристрої автоматично та будуть показані без доступу до інтернету.

Наразі в застосунку доступні книжки: «Тигролови» Івана Багряного, «Культ» Любка Дереша, «Брошка гімназистки» Ольги Саліпи, «Історія впертого чоловіка» Олександра Терена, «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченко, «Пташиний цвинтар» Кирила Поліщука та інші. Незабаром можна буде побачити й почути унікальну добірку книжок Софії Яблонської, озвучену вперше голосом Даші.

Нагадуємо, що книжки озвучували професійні читці й українські артисти: Тетяна Гончарова, Вікторія Левченко, Матвій Ніколаєв, Даніела Заюшкіна, Олександр Терен, Олег Лепенець, Катерина Брайковська, Вʼячеслав Скорик і Даша Астаф’єва. Обкладинки малювали відомі українські ілюстратори, колажисти та художники: Саша Чічкан, Мітя Фєнєчкін, Нікіта Кравцов, Ганна Пилипчук, Уляна Балан, Олі Лісовська, Ганна Верещака, Роман Щербан, Savka, Mira Bachkur, Dina Chmuzh, Vizerska, Graphoman та інші.

Застосунок доступний на iOS та Android. Місячна підписка коштує 9,99$, на 6 місяців — 11,99$, річна — 29,99$.


Пів тисячі судаків та конфіскація майна: на Одещині браконьєр потрапив у масштабні неприємності через масовий вилов судака

Від оборони до наступу: Микола Томенко назвав 7 кроків, як стерти «русскій мір» в Україні та просунути свої цінності у світі

До Дня медичного працівника Тетяна Мостепан показала, що стоїть за цифрами столичної медицини під час війни

Заповідний рейд: пів кілометра браконьєрських тенет вилучили на Кременчуцькому водосховищі

Рекордна вирубка дерев на 16 мільйонів та скид стічних вод: Держекоінспекція викрила масштабне нищення лісів та злив нечистот на Одещині

Майстерність на великих дистанціях: спецпідрозділ «Омега» увійшов до трійки найкращих в Україні за знищенням ворожої техніки безпілотниками «крило»

Мільйонні збитки, ліси під прицілом та наслідки обстрілів: інспектори Житомирщини та Рівненщини відзвітували про 9 місяців жорстких рейдів

Мистецтво на лінії вогню: спецпризначенці «Омеги» знялися у головних ролях унікального військового кліпу

Сльози радості та емоції, які неможливо приховати: як закарпатське диво змінило дітей наших Героїв

Арсеній Пушкаренко: Запровадження жорстких санкцій проти росії з боку США певною мірою залежить і від перехоплення Україною ініціативи у війні

Якщо продажі вже великі, тоді треба показувати дохід, – Катерина Котенкова про продаж городини

Відкрито набір на курс підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля

Валерія Охтирчанка презентує відеокліп "Омега" – музичну історію про українських воїнів, братерство та сімейні цінності

Від Опоблоку до Медведчука: Микола Томенко обурився, що підготовку Києва до зими довірили колишнім соратникам Януковича

Ракети проти екології: бельгійські експерти взяли проби понівеченої землі на Обухівському КБК і відправлять їх до Чехії

"Загони Буданова" знищили російського військового злочинця з позивним "Бетмен"

Озеро чистої живильної води: як на Подолі презентували «Шість чуттів» Ксени Епель

Основна мета США – мати максимальні важелі тиску на Китай, – Різван Гусейнов про війну проти Ірану

Важливий візит солідарності та підтримки: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер відвідав Подільський район Києва

Показати ще