Мосійчук розповів про приклади успішного застосування Росією ІПСО щодо України

Читать на русском
Ігор Мосійчук

Російська пропаганда використовує скандали та промахи української влади для ІПСО. Про це заявив в інтерв'ю народний депутат VIII скликання, колишній заступник командира батальйону «Азов» Ігор Мосійчук.

За його словами, російська дезінформація, чи російська ІПСО, діє як в самій Україні, і на Заході.

«Наша влада, наше суспільство часто-густо самі провокують ІПСО. Я наведу вам кілька прикладів. Наприклад, навіщо ІПСО з мобілізації, якщо у нас ТЦК-шники-військкоми самі створюють картинку для Кремля? Нещодавно під час якоїсь прес-конференції журналісти запитали керівника Центру протидії дезінформації Андрія Коваленка, чи бачив він це відео і чи бачив він серед них ІПСО, бо казали, що там на “Мосфільмі” знімали. І він, треба віддати належне, чесно сказав: “Ні, таких відео не було зафіксовано“. Або інше – буквально позаминулого тижня я оприлюднив розслідування про незаконне вилучення органів життєдіяльності наших поранених воїнів. Як відомо, затримано групу лікарів, чорних трансплантологів, якою керував Михайло Загрійчук, колишній заступник міністра охорони здоров'я Скалецької, яких лобіював на посаді Михайло Радуцький із “Слуги народу”», - наголосив він.

Мосійчук додав, що на вулицях міст України регулярно відбуваються побиття та жорсткі затримання українців призовного віку з боку співробітників ТЦК, що є для Кремля ідеальною картинкою для створення своїх ІПСО.

«Навіщо російські ІПСОшники, якщо у нас ТЦК-шники своїми діями переплюнуть будь-якого та ІПСОшника російського? Вони завдають шкоди більше для України, ніж половина російської пропаганди», - зазначив він.

Мосійчук зазначив, що існує низка прикладів успішного застосування Росією ІПСО щодо України.

«Щодо Залужного дуже успішне дієве російське ІПСО у контексті протистояння “Банкова – Залужний”. Але знову ж таки, підґрунтя під це дала Банкова. Знову ж таки, зараз ситуація з призначенням Залужного послом до Британії так і не зрозуміло – де ІПСО, де не ІПСО, тому що Залужний мовчить, влада мовчить», - додав він.

Експерт пояснив, що довкола подальшої долі Залужного ходить багато чуток, що, по суті, йде на руку Росії.

«Наразі навіть пишуть, що Залужного не відпускає Банкова. Може, це правда, може, ні. Ви людям скажіть причини, не давайте підґрунтя, яке ви створюєте самі і на якому проростає російська пропаганда, російське ІПСО», - наголосив він.

Мосійчук акцентував увагу на тому, що влада своїми хибними обіцянками також допомагає російській пропаганді.

«Президент нам обіцяв: ми відправимо ТЦК-шників на фронт, а на їх місце прийдуть хлопці, які вміють цінувати життя, особливо ті, хто втратив кінцівки. І що? Ніхто нікого не відправив. Нещодавно, що відбувалося? Всі ці побиття, затримання, спроби затримань в Одесі, а потім головного ТЦК-шника, який фігурує на всіх цих відео, затримують на хабарі 4 тисячі доларів. Виявляється, вони пакували людей, везли до себе у військкомат і випускали звідси, коли принесуть 3-4 тисячі, допоки їх не взяли з поліцією. І де тут ІПСО? Тут самі створили ІПСО, й ворога просити не треба», - підсумував він.


«Українська команда» передала на передову понад 4000 дронів, - «Українська команда» в День СБС

Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба взяв участь у Міжнародному екологічному форумі "Довкілля для України"

Тонни отрути в небі Житомирщини: Держекоінспекція назвала страшну ціну російських ударів

"Центр дитячої кардіології та кардіохірургії подарував шанс на життя десяткам тисяч дітей", — Валерій Дубіль

Дитячий маніфест проти екологічної катастрофи: чим дивувала головна дитяча бібліотека на форумі "Довкілля для України"

Паливний синдикат розбито: Держекоінспекція та силовики ліквідували підпільні нафтобази під Києвом

Реабілітація героїв: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Християнський корпус підписали меморандум про співпрацю з UNBROKEN

Юлія Тимошенко: Уряд має зупинити багатомільярдну контрабанду, а не обкладати податками посилки для людей і фронту

Ярмарки по-новому: Київ запускає пілотний проєкт через Prozorro Продажі

Головний вибір життя на тлі викликів: Подільський район столиці першим впроваджує радикальні зміни в школах та коледжах

Світоглядна битва за історію: Микола Томенко привіз до Одеси унікальну зброю проти російської пропаганди

Правоохоронці попередили замах на вбивство посадовця ГУР, - Нацполіція

Справа Тимошенко: Європарламент закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції

Ботсад Фоміна потопає в смітті: легендарне місце відпочинку в шокуючому стані, кияни вимагають навести лад та покарати винних чиновників

Знищені ліси та отруєні річки: екоінспектори викрили найгучніші екологічні злочини тижня

225-й окремий штурмовий полк: від оборони Харкова до Курської операції та боїв за Гуляйполе

Страшна ціна війни: за кожним числом ховається дитина, у якої відібрали майбутнє

Бійці 12 корпусу ЗСУ отримали від громади Києва ще понад 1600 безпілотників різних типів, - Кличко

Опитування: предстоятель ПЦУ Єпіфаній - найвідоміший серед українських релігійних лідерів

Показати ще