Величезні суми штрафів для водіїв: запроваджено тотальний контроль

Читать на русском
гроші

Системи автоматичної фіксації порушень ПДР – 4 роки, 265 приладів контролю працюють у місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками.

Про це повідомляє сайт Стіна .

Камери функціонують у 25 містах та 15 областях держави, крім областей, де продовжуються бойові дії, розповів перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

"Лише за цей рік ми підключили до системи фіксації 50 приладів контролю, з них відновили роботу 19 приладів та 31 прилад підключено вперше", - розповів він.

За 4 роки поліцейські винесли понад 10 мільйонів постанов - стільки разів притягнули до відповідальності порушників швидкісного режиму та тих, хто не дотримувався правил проїзду смугою громадського транспорту. З цієї кількості було виконано 89% постанов та сплачено штрафів на загальну суму понад 2,1 мільярда гривень.

"Швидкість залишається однією з найпоширеніших причин ДТП з тяжкими наслідками. Проте за 4 роки роботи у місцях, де встановлені камери автоматичної фіксації, кількість ДТП з тяжкими наслідками знизилася втричі.

До запуску системи фіксації кількість ДТП із загиблими та/або травмованими у місцях встановлення приладів контролю становила — 541, зараз — 175 (47 випадків через перевищення швидкості)", - повідомив Білошицький.


Кінець епохи «невидимих» порушень: як дрон на Житомирщині вистежив лісоруба на підводі

Від руйнування до зеленого майбутнього: стартував ІІ Міжнародний конкурс для юних захисників планети

Столицю не включили до «плану енергетичної стійкості», це працює не проти політичних опонентів, а на ворога», - експерт

Київ вчасно подав уряду пропозиції до плану енергостійкості та представив їх на засіданні РНБО, – Петро Пантелеєв

Підозрюванного у коррупції ексочільника ДПСУ Дейнека призначили командиром бойового підрозділу — ЗМІ

Тарас Висоцький: Держава робить агрострахування доступним для українських виробників

Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Апарат ШВЛ, дефібрилятори та інфузомати: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк передали обладнання Київському онкоцентру

Крах планів ворога у Запоріжжі: як спецназівці Артану влаштували окупантам справжнє пекло біля Степногірська.

Майже 2 мільйони за "чужу" сокиру: чому громада на Житомирщині змушена платити за браконьєрів

Під звуки сирен та у тісних укриттях: навіщо впливові польські благодійники приїхали на київський Поділ

Андрій Черняк, ректор Національної академії СБУ: Кожен курсант - це інвестиція в безпеку держави

Нічна риболовля ціною у статки: у Сулинському заказнику спіймали браконьєрів із горою риби

Показати ще