Микола Томенко закликав скасувати бюджетне фінансування парламентських партій до кінця війни

Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів. Також зазначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції.
Читать на русском
Николай Томенко

Вже місяць Верховна Рада в умовах правового режиму воєнного стану не збирається на свої пленарні засідання. Нагадаю, що останнє пленарне засідання відбулося 23 лютого 2024 року. Я не беру до уваги годинного засідання 14 березня для ухвалення одного звернення щодо так званих виборів військового злочинця Путіна в росії-країні-терористі.

Натомість серед, прости Господи, народних депутатів йде запекла боротьба за можливість енний раз виїхати закордон. І якщо участь в офіційних засіданнях міжнародних інституцій є виправданими, то туристичні поїздки так званих груп дружби для одного фото із кількома депутатами є чистим цинізмом. Отож активна бізнесова діяльність в Україні і туристична діяльність депутатів за кордоном не дає можливість зібрати КВОРУМ для пленарних засідань.. В той же час помічники депутатів на немалі зарплати і партійні працівники за наші гроші розміщають рекламні матеріали про « героїчну» працю депутатів. ВР.

Для розуміння лише партійні вожді президентської партії «Слуга народу» в 2024 році отримають більш як 490 МІЛЬЙОНІВ грощей платників податків України?! А за 2024-2025 рік заплановано освоїти більш як 1,5 МІЛЬЯРДИ гривень із бюджету воюючої України на рекламу партійних вождів 4 парламентських партій, у яких БРАКУЄ СОВІСТІ направити ці кошти на потреби ЗСУ.

Саме тому звертаюся за підтримкою нашої ПЕТИЦІЇ «1,5 МІЛЬЯРДИ гривень на ЗСУ, а на ПАРТІЙНИЙ ПІАР» (СКАСУВАТИ бюджетне фінансування парламентських ПАРТІЙ на час ВІЙНИ).

На сьогодні за петицію проголосувало трішки більше як 4 500 осіб, а мусимо зібрати 25 000!

Залучайтесья на збір ДОНАТУ на 1,5 МІЛЬЯРДИ для потреб ЗСУ.


Польща затримує посилки «Укрпошти» без жодних пояснень: журналіст розкрив, що насправді відбувається

Загроза для Буковеля та Яремче: карпатські річки опинилися на межі екологічної катастрофи

Фосфати, азот і завалені приписи: суд скасував дозвіл на водокористування для підприємства, яке роками отруювало Гнилоп’ять

100 тисяч доларів за вбивство: Нацполіція затримала ключового фігуранта підготовки замаху на представника ГУР

Мери Києва та Вільнюса відкрили на київській Оболоні новий сквер та міст, побудовані за кошти литовців

У Яремче відкрили Пункт екологічного контролю для посилення захисту Карпат

Рахунок за екоцид: збитки українському довкіллю від війни перевищили астрономічні 7 трильйонів гривень

Історія брехні про «хатинку Медведчука»: Микола Томенко закликав правоохоронців покарати топ-олігархів, а не лише лісівників

Християнський корпус, фонд «Надія» та Валерій Дубіль доставили на фронт електробайки, Easy Pulse та детектори дронів

Надходження до бюджету від авіаційної галузі у 2025 році перевищили 702 млн грн — максимум за останні вісім років

На легендарному стадіоні пройшла масштабна «Олімпійська година на Подолі»

Є така еклезіологічна трохи різниця, – митрополит Олександр про ПЦУ і УПЦ

В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників

Історичні спекуляції та демарш нагород: Офіс Президента України жорстко відповів на рішення Варшави

Екоконтроль зсередини: як житомирська молодь досліджувала секрети екологічної безпеки та тестувала обладнання інспекторів

Відверта розмова про головний закон: Микола Томенко презентував у Черкасах книгу про Конституцію

Тріумф спецпризначенця: боєць спецпідрозділу «Омега» здобув золото на екстремальних перегонах KORDON RACE 2026

Екологічне лихо біля села Піщане: під Камінь-Каширським нелегально вирубали лісу на 6,3 млн грн

Мільйонні збитки та заяви до прокуратури: Держекоінспекція підбила підсумки великого екологічного тижня

Показати ще