"Слава Україні!": Уткін захопився командою Шевченка, потроливши тренера збірної Росії

Гра української збірної дуже надихає
Читать на русском
"Слава Україні!": Уткін захопився командою Шевченка, потроливши тренера збірної Росії "Слава Україні!": Уткін захопився командою Шевченка, потроливши тренера збірної Росії

Відомий російський коментатор Василь Уткін повідав про свої емоції після матчу "Євро-2020" Швеція-Україна

Зокрема, він привітав Україну з виходом в 1/4 на Євро-2020 і щиро порадів перемозі українців, а тренера російської збірної потролив.

Заяви коментатора з'явилися на його сторінці в Telegram.

Зірка російського ТБ розповів, що хоче побачити перемогу підопічних Андрія Шевченка в цій грі над англійцями в 1/4 фіналу. Він похвалив українських гравців, які билися до останньої хвилини, і оцінив наші шанси на успіх у поєдинку з однією з найсильніших команд.

"Якщо Англію за відмову від гри у футбол покарає саме Україна, Я буду просто щасливий. Хоча коефіцієнт на це на даний момент менше 15 я сприйму як наругу (до питання про шанси). Які молодці. До останньої хвилини. Upd. Як же я міг забути... Слава Україні!"- написав Уткін.

Василь Уткін також пожартував, що знає, як впали акції головного тренера російської збірної Станіслава Черчесова. Той перед початком Євро - 2020 зазначав, що шанси в українців і російської збірної – на рівних. Однак сталося не так і українці виявилися значно сильнішими, а Росія вилетіла з Євро на останньому місці групи.

Нагадаємо, Україна вирвала путівку до чвертьфіналу Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, футболісти збірної України не стримали емоцій після перемоги над шведами.

Також Politeka писала, що Яремчук і Степаненко влаштували шалені танці після перемоги над шведами.


До Дня медичного працівника Тетяна Мостепан показала, що стоїть за цифрами столичної медицини під час війни

Заповідний рейд: пів кілометра браконьєрських тенет вилучили на Кременчуцькому водосховищі

Рекордна вирубка дерев на 16 мільйонів та скид стічних вод: Держекоінспекція викрила масштабне нищення лісів та злив нечистот на Одещині

Майстерність на великих дистанціях: спецпідрозділ «Омега» увійшов до трійки найкращих в Україні за знищенням ворожої техніки безпілотниками «крило»

Мільйонні збитки, ліси під прицілом та наслідки обстрілів: інспектори Житомирщини та Рівненщини відзвітували про 9 місяців жорстких рейдів

Мистецтво на лінії вогню: спецпризначенці «Омеги» знялися у головних ролях унікального військового кліпу

Сльози радості та емоції, які неможливо приховати: як закарпатське диво змінило дітей наших Героїв

Арсеній Пушкаренко: Запровадження жорстких санкцій проти росії з боку США певною мірою залежить і від перехоплення Україною ініціативи у війні

Якщо продажі вже великі, тоді треба показувати дохід, – Катерина Котенкова про продаж городини

Відкрито набір на курс підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля

Валерія Охтирчанка презентує відеокліп "Омега" – музичну історію про українських воїнів, братерство та сімейні цінності

Від Опоблоку до Медведчука: Микола Томенко обурився, що підготовку Києва до зими довірили колишнім соратникам Януковича

Ракети проти екології: бельгійські експерти взяли проби понівеченої землі на Обухівському КБК і відправлять їх до Чехії

"Загони Буданова" знищили російського військового злочинця з позивним "Бетмен"

Озеро чистої живильної води: як на Подолі презентували «Шість чуттів» Ксени Епель

Основна мета США – мати максимальні важелі тиску на Китай, – Різван Гусейнов про війну проти Ірану

Важливий візит солідарності та підтримки: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер відвідав Подільський район Києва

Здаємо нерухомість в оренду: Леся Кашпур розповіла, як укласти договір без помилок та податкових ризиків

Ціна красивих картинок: українські військові записали емоційне звернення та звинуватили ексміністра у зриві оборонних реформ

Показати ще