Розпач та біль: японці не могли поворухнутися після поразки від Бельгії

Читать на русском
0987

Головний тренер збірної Японії Акіра Нісіно прокоментував поразку в 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 від Бельгії

“Ми не просто добре зіграли, ми дуже добре зіграли. Ми хотіли перемогти, ми рішуче були налаштовані на те, щоб вибити Бельгію з турніру.

Повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

Наша команда досить сильна. У нас було кілька планів на гру. Почали дуже непогано, але до кінця матчу пропустили. Скажу чесно: це була несподіванка для нас. За рахунку 2:0 я не міняв гравців, і ми дуже хотіли забити ще. Ми контролювали м’яч і гру. На певному етапі Бельгія перехопила ініціативу, підняла темп – рівно тоді, коли це було потрібно. В кінці вони нас переграли. Ми зіткнулися з Бельгією у всій своїй красі.

Що я сказав гравцям після поразки? Сходіть в душ. Вони були в шоці, стояли і не рухалися. Після того, як ми повернемося в готель, я поговорю з ними більш докладно. Сам я дуже розчарований, я просто убитий результатом. Може бути, це якісь мої рішення виявилися помилковими, через які ми упустили нитку гри.

Якщо ж говорити про турнір в цілому, то я вкрай задоволений своїми футболістами. Це був хороший турнір для нас. Ми всі виклалися більше, ніж на 100 відсотків”, – сказав Нісіно.

Матч Бельгія – Японія

2 липня в Ростові в рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу грали збірні Бельгії та Японії.

Перший тайм завершився внічию 0:0.

Але друга половина зустрічі стала повною протилежністю першої за кількістю забитих м’ячів.

Японці до 52-ї хвилині вже вели в рахунку 2:0 завдяки голам Генки Харагучи і Такаші Інуі.

Але Бельгія зібралася духом і дала бій азіатам. На 69-й хвилині Ян Вертонген забив напевно найкрасивіший гол на цьому мундіалі, а може і в історії чемпіонатів світу. Захисник Тоттенгема з дальньої дистанції відправив м’яч головою у ворота Ейдзі Кавасіми. На 74-й хвилині Маруан Феллайні вирівняв становище.

Здавалося, що справа йде до додаткового часу, але тут взяли слово бельгійці, які вирішили результат поєдинку. На 94-й хвилині після подачі кутового Японії Бельгія втекла в контратаку, яка завершилася точним ударом Насера Шадлі! Як підсумок, 3:2 – перемога Бельгії!

Дивіться: огляд матчу Бельгія – Японія