Україна вирвала путівку до чвертьфіналу Євро-2020

За цією грою стежили всі
Читать на русском

У Глазго відбувся історичний матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи Україна-Швеція. Переможцем в ньому стала збірна України

Гра завершилася з рахунком 2: 1 на користь нашої збірної.

Основний час матчу закінчився нічиєю. Збірна України відкрила рахунок, коли Олександр Зінченко забив на 27-й хвилині матчу. Однак, вже на 43-й хвилині гравець Швеції Еміль Форсберг зрівняв рахунок.

Вирішальний гол забив Артем Довбік на останній хвилині екстра-тайму. 2-1 - У чвертьфіналі Україна зіграє з Англією.

Матч проходив у шотландському місті Глазго. Ця гра стала воістину історичною для українських футболістів, адже збірна нашої країни вперше в історії вийшла в плей-офф чемпіонату Європи.

При цьому за іронією долі, саме збірній Швеції Україна була зобов'язана своїм виходом з групового етапу Євро-2020. Адже після програшу українців збірній Австрії саме перемога шведів над Польщею в останньому турі гарантувала нашій збірній путівку в плей-офф.

Варто відзначити, що збірна Швеції була фаворитом сьогоднішньої гри. На це вплинув як впевнений виступ Шведських футболістів, так і провал збірної України в попередньому матчі з Австрією. Проте у команди Андрія Шевченка було більше часу на відпочинок і підготовку до матчу 1/8 фіналу.

Сам головний тренер збірної України перед грою відзначив сильні сторони команди противника.

"У них певний стиль, особливо вертикальні передачі, у них два хороших нападників. Команда дуже силова, практично не програє єдиноборства, добре грає на другому поверсі", - підкреслив Шевченко.

Нагадаємо, Україна вийшла в плей-офф Євро-2020: хто і як вирішив долю нашої збірної.

Як повідомляла Politeka, російський футболіст захопився грою збірної України: "хочеться, щоб програли шведи".

Також Politeka писала, що син футболіста збірної України розкритикував батька за гру на Євро: курйозне відео.

У ЗМІ розповіли, як до Національної академії наук послали Стефанчука слідом за Табачником та Азаровим

Колишню "Арку дружби народів" у Києві не демонтуватимуть: архітектори, громадськість та міська влада проти

Голосувати я буду за план, за людину – ні, - Євген Комаровський про вибори в Україні

Корупція і лобізм: експерт розповів, чим Україна відрізняється від США

Бійці п’яти підрозділів отримали автомобілі від Фонду Вадима Столара

«Гидко звучить»: Боєць ЗСУ відреагував на заяви глави МЗС про обмеження консульських послуг для чоловіків

Все одно стільки вуалі, що це такі професіонали, шахраї, - Юлія Максимуза про корупціонерів у владі

Микола Томенко нагадав, що ЗСУ чекають на партійні мільйони: відгукнулися лише 17 депутатів

Якщо брати, чи законні такі події, то я вважаю, що ні, - Георгій Біркадзе про ситуацію із консульствами закордоном

Етнічність чи світогляд: ідеолог розповів, чому Вікторія Спартц проти допомоги Україні

Марія Ланг розповіла, як Україні взяти ініціативу на фронті: «Не вистачає насамперед …»

«Кант просто не жив в Україні»: аналітик розповів, чи заслуговує народ на владу, яку має

Ілон Маск повірив, і Starlink над Кримом, як ви пам'ятаєте, відключив, - Михайло Шейтельман про ядерні загрози рф

Микола Томенко про колаборантів, які продовжують впевнено себе почувати в Україні

Легіон WASP закликав українців долучитися до перемоги

Проросійська румунська партія AUR може здійснити низку антиукраїнських інформаційних провокацій, - джерела в ГУР

У нас є дві найпотужніші спецслужби, ГУР і СБУ, - Дмитро Співак про атаку по аеродромі в Джанкої

Фальшивий мирний план Ердогана: ідеолог розповів, чого боїться росія