Вчені з’ясували, який алкоголь допомагає схуднути

Читать на русском
похудение

Цей алкогольний напій допомагає людині схуднути

Алкоголь вже довгі роки допомагає багатьом людям вирішити деякі проблеми. Медицина, ремонтні роботи, свята і багато інших людські заняття рідко обходяться без спирту.

Звичайно, алкоголь при неправильному використанні може завдати людині непоправної шкоди. Однак, мексиканські вчені провели кілька цікавих експериментів з текілою і здивували світ новим відкриттям.

Так, стало відомо, що даний алкогольний напій допомагає людині “скинути зайве”. І це все завдяки вмісту блакитної агави, яка є видом однодольних спаржевих рослин і багата з’єднання і мікроелементи.

Зеленський поскаржився на стеження: “не обійшлося без СБУ”, деталі

Саме ці речовини, які містяться в агаві, підвищують ефективність препаратів для гастроентерології, борються з хворобою Крона і коліт. Крім цього, агава допомагає в схудненні.

Агава виділяє натуральний цукор – агавін, який знижує рівень глюкози в крові, збільшує вироблення інсуліну і гормонів. Вони зменшують швидкість спорожнення шлунка. В результаті чого люди їдять менше, дозволяючи організму використовувати раніше накопичений жир.

Також агавін діє як харчове волокно, яке допомагає регулювати апетит, надають профілактику ожиріння і порушень обміну речовин.

Раніше ми писали, що мозок людини здатний на неймовірні речі. Вчені з’ясували, як завдяки його силі можна схуднути. Чергове дослідження показало, що ми можемо худнути силою думки. Йдеться про так званих тренуваннях функціональних образів, які створюють картинки, що викликають потрібну мотивацію.

Ці тренування розвивають в мозку уяву, що допомагає людині зберігати мотивацію. Вони навчають використовувати так звану мультисенсорний візуалізацію, щоб побачити самого себе, що вже досяг в чомусь успіху.

Це змінює ставлення до тих чи інших завдань, включаючи здорове харчування. В результаті, люди починають вживати здорову їжу тому, що вони цього хочуть, а не тому, що вони зобов’язані це робити.

Нагадаємо, стало відомо, через брак чого ми набираємо зайву вагу.

Як повідомляла Politeka, кортизолової або «стресовий» живіт: як його позбутися.

Також Politeka писала, що робити, щоб схуднути: відповідь вчених здивує.


Ліси під захистом громади: в Україні обговорили європейський досвід управління лісами та судові прецеденти на 10 мільйонів

Українські ветерани здобули перемоги на Oceanman Dubai — змагання «Залізної Волі» відбулися за підтримки фонду «Надія» та Валерія Дубіля

Символ героїзму та забуття: Томенко вшанував ліквідаторів ЧАЕС і розкритикував владу за "корупційну кадрову політику"

Білорусь передала Україні 114 цивільних, операцією керував Буданов

Знову разом із диктаторами? Микола Томенко шокований голосуванням США в ООН проти "Чорнобильської резолюції"

Як в Україні створюють захист за світовими стандартами: репортаж про виготовлення бронежилетів

Кличко повідомив, що Київ придбав 352 квартири для ветеранів, частина вже отримала ордери на житло

Не прийшов на зустріч: чеченці, які воюють на боці України, досі чекають Кадирова

«Як це зробити, коли йде повномасштабна війна в нашій країні?» — Людмила Ковалевська відреагувала на заклики США провести вибори в Україні

Державіаслужба визначає подальшу долю документації Ми-8МТВ. Данііл Меньшиков про те чому це критично важливо та які сценарії можливі

Як зберегти природу до 2035 року: стратегія захисту біорізноманіття України винесена на громадське обговорення

Жодний бюджет не передбачав скорочення на мирні витрати, і цей бюджет також складений як у мирний час – Святослав Дубина

ПРООН та Швеція провели навчання з використання сучасних технологій в оцінці шкоди довкіллю для фахівців Держекоінспекції

"Омега" протягом листопада відчутно позбавила ворога "крил" та техніки

Скандал чи диверсія? Чому внутрішня історія з Єрмаком стала подарунком для Москви та Вашингтона

Артур Палатний: «Українська команда» передала велику партію зарядних станцій 44 бригаді, яка захищає Донеччину

Томенко про вибори під час війни: "Якщо завтра мир, якою має бути логіка?"

Пушкаренко: "2026-й має стати не лише роком пам’яті Чорнобильської трагедії, а й розв’язання проблем усіх постраждалих"

Шанс має лише ідея перемир'я із проведенням виборів, – Микола Томенко

Показати ще