Скандал на конференції Винника: постраждала журналістка

Читать на русском
Reporter

Журналістка, яка задала Виннику незручне запитання, поплатилася за свою зухвалість

2 лютого відбулася щорічна церемонія нагородження “VIVA! Найгарніші 2018 “, на яку були запрошені 120 зірок України. Серед 20 номінантів на титул “Найкрасивіший чоловік” за версією читачок журналу “VIVA!”, перемогу здобув співак Олег Винник, повідомляє Clutch.

Олег – не просто феномен української естради, а й секс-символ для багатьох дівчат. При появі співака на червоній доріжці, фанатки кинулися до нього за спільними фотографіями й автографами. І незважаючи на те, що Олег Винник – один з найбільш бажаних чоловіків в нашій країні і дуже публічна людина, він ніколи не говорить про своє особисте життя.

Так, після церемонії, на прес-конференції журналістка, яка зробила скандальний сюжет про співака, стала задавати йому особисті питання. “Скажіть, Олег, чи збираєтеся ви провідати своїх матір і сестру?” – наполягала журналістка.

На подив, Олег Винник реагував дуже спокійно і просто не став відповідати дівчині. Після безлічі прохань віддати мікрофон, загороджування від дівчини співака, до неї підійшов охоронець і попросив вийти. Журналістка ж йшла з посмішкою на обличчі.


Мінекономіки закликало торговельні мережі забезпечити цілодобову роботу окремих супермаркетів у Деснянському районі Києва

Юлія Тимошенко: Незалежна експертиза показала, що аудіозапис НАБУ – компіляція та фальсифікація

«Наближати дату реальними справами»: Микола Томенко пояснив, чому Україна зараз не готова вступити у ЄС

У Національній бібліотеці України для дітей підбили підсумки роботи за 2025 рік

РосЗМІ запустили інформаційну атаку проти Кирила Буданова

ТЦК як інституалізоване насильство: бачення виходу з кризи мобілізації, Андрій Пелюховський

Ким був молодий українець, якого два місяці тому жорстоко закатували у Відні: історія вундеркінда та благодійника

"Екопатруль майбутнього": як дрони та Starlink допомагають ловити порушників на Поліссі

Розвідники ГУР МО отримали велику партію зарядних станцій від «Української команди», - Артур Палатний

Співзасновниця БФ "Надія" Віта Присяжнюк увійшла до складу Ради з ветеранської політики при ДКВС України

Тимошенко: Під тиском нашої спільної боротьби влада відступила від своєї безглуздої ідеї – запровадити ПДВ для ФОПів

Держава у 2026 році розширює підтримку аграріїв: нові гранти, компенсації та фокус на переробку

"Скільки життів можна було врятувати за ці гроші?": Людмила Ковалевська про те, як корупція знищує Україну

130 мільйонів євро за яхту медведчука на дні: два обрані АРМА аукціонних будинки були готові до договору, якби не злетів арешт

Концепція Бермудського трикутника: військовий пояснив, як відбити у росіян бажання воювати

Юлія Тимошенко: Слідчі роблять наругу над законом

Хай європейці не рішучі, вони – наші союзники, – Микола Томенко про критику у Давосі

Трагедії, які можна було зупинити: Руслан Кравченко озвучив страшні результати перевірок дитячих закладів

Орест Криштафович: Київ у режимі витривалості — від правди сьогодні залежить чиєсь життя

Показати ще