26 грудня: чому сьогодні потрібно дарувати подарунки

Читать на русском
день подарков

Все, що потрібно знати про цей день, щоб провести його з користю

Знай.uа зібрав найцікавіші події сьогоднішнього дня, щоб ви знали, яке свято 25 грудня.

Яке свято 26 грудня

Сьогодні у всьому світі відзначають День подарунків.

Ця традиція зародилася у Великій Британії та країнах Британської співдружності націй.

Історично склалося так, що в цей день відкривали пожертвування в церкві, яких збиралося вдосталь на Різдво (25 грудня), і роздавали їх бідним. Саме тому вважається, що у цей день потрібно подарувати подарунок не тільки близьким, але й допомогти бідним.

У наші дні його відмінною рисою стали гігантські розпродажі в великих і маленьких магазинах. Саме в День подарунків можна придбати будь-яку вподобану річ за півціни. Чим народ із задоволенням користується.

А католики сьогодні святкують День святого Стефана.

У Словенії 26 грудня – День незалежності та єдності Словенії.

Хто зі знаменитостей народився 26 грудня

26 грудня 1971 року народився американський рок-музикант і актор, вокаліст альтернативної рок-групи Thirty Seconds to Mars Джаред Джозеф Лєто. Першу роботу він отримав ще в 12 років, але далеко не в шоубізі. Лєто був посудомийником в невеликому кафе. У 2013 році Лєто виконав роль транссексуала Рэйона, підхопив СНІД, у драмі “Далласський клуб покупців”, де його партнером виступив Меттью Макконахі. І за цю роль він отримав “Оскар”. У 2014 році отримав роль Джокера в екранізації коміксів DC “Загін самогубців”.
Крім цього Джаред Лєто успішно займається музикою. Його група записала три альбоми: “30 Seconds to Mars”, “A Beautiful Lie” і “This Is War”. За час існування Thirty Seconds to Mars завоювала величезну кількість різних нагород.

Що цікавого сталося в історії 26 грудня

У 1783 був продемонстрований перший в історії стрибок з парашутом з висоти.

1898 – Марія і П’єр Кюрі вперше отримали радій.

2004 – найсмертоносніший землетрус у сучасній історії. Стався в Індійському океані, на північ від острова Сімелуе.

2004 – в Україні проведено переголосування другого туру президентських виборів, на якому перемогу здобув Віктор Ющенко.

Хто зі знаменитостей помер 26 грудня

У 2006 помер 38-й президент США (1974-1977), американський державний діяч Джеральд Форд.

А в 2009 з життя пішов французький підприємець, засновник компанії Yves Rocher Ів Роше.


Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Апарат ШВЛ, дефібрилятори та інфузомати: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк передали обладнання Київському онкоцентру

Крах планів ворога у Запоріжжі: як спецназівці Артану влаштували окупантам справжнє пекло біля Степногірська.

Майже 2 мільйони за "чужу" сокиру: чому громада на Житомирщині змушена платити за браконьєрів

Під звуки сирен та у тісних укриттях: навіщо впливові польські благодійники приїхали на київський Поділ

Андрій Черняк, ректор Національної академії СБУ: Кожен курсант - це інвестиція в безпеку держави

Нічна риболовля ціною у статки: у Сулинському заказнику спіймали браконьєрів із горою риби

4 роки великої війни: як фонд "Надія" та Валерій Дубіль підтримують фронт, медицину та цивільних

Ранок, який змінив усе: у центрі Києва згадали тих, хто не дав ворогу зайти у серце столиці

Йдеться не про якусь військову базу і військових, які будуть за нас воювати, – Микола Томенко про Коаліцію охочих

Дорогоцінний бруд: як за забруднення річки Гнилоп’ять змусили заплатити пів мільйона гривень

«Тінь» зібрала тисячі учасників у Києві: як пройшов Національний день молитви за Україну

Кирило Буданов назвав ключ до стабільного та безпечного майбутнього України

Показати ще