Нібіру запустила руйнівну зброю, вчені б’ють на сполох: “людству не вижити”

Читать на русском
нибиру, космос, вселенная, галактика

Кінець світу вже почався, і його наслідки зараз спостерігають вчені і в усьому звинувачують планету Нібіру

За словами відомих уфологів, людство не звертає уваги на глобальну катастрофу – Земля може загинути через загадкову планету Нібіру. Так звана планета-Х спровокувала утворення нейронних потоків з надр нашої планети.

Про це пишуть американські наукові видання.

За даними фахівців, кінець світу вже почався, і його наслідки зараз спостерігають вчені, хоча не поспішають говорити про те, що відбувається. Експерти відзначили, що нещодавно в Антарктиді вчені спостерігали дивну активність, і вона є передвісником наближення до нашої планети загадкової планети X.

За словами уфологів, потім був зафіксований потік нейтронних променів, нібито спрямованих з Нібіру, ​​і точно такий же потік променів вчені нібито спостерігали з надр нашої планети. Вважається, що такі промені є нейтральною основоположною часткою, яка має нульову масу. І практично завжди вчені могли спостерігати потік таких променів, спрямованих з космосу до Землі.

Також раніше повідомлялося, що багато хто вважає, що за супутником Землі ховається смертоносна планета Нібіру, ​​яка чекає вдалого моменту для нападу.

ПЦУ жорстко поквиталась з Філаретом, “забрали все”: деталі скандального рішення

Мисливець за непізнаними літаючими об’єктами виклав на YouTube відеоролик, на якому видно, як за диск Місяця заходить таємничий об’єкт. Судячи з його круглої форми і незвичайної траєкторії руху, це був не штучний супутник і не астероїд. Ймовірно, це масивне небесне тіло, яке розташоване на деякій відстані від Місяця.

Конспірологи припустили, що настільки швидкий рух невпізнаного об’єкта обумовлено не швидкістю його руху, а зміщенням земного супутника. Мається на увазі, що це не об’єкт зайшов за Місяць, а Місяць його загородив.

Нагадаємо, що вчені попередили, що Нібіру знищить Землю за допомогою «виру смерті» з чорної діри. До такого висновку прийшли ряд уфологів. Конспірологи впевнені, що недавня поява зображення чорної діри безпосередньо пов’язана з наближенням до Землі Нібіру.

Вченим вперше в історії вдалося зробити знімок надмасивного космічного тіла, вага і щільність якого настільки великі, що воно буквально засмоктує в себе навколишню матерію. У кадр потрапила навіть не сама чорна діра, а так званий «горизонт подій» – межа в просторі, за якою ховається чорна діра.

Конспірологи впевнені, що сенсаційне зображення допоможе краще зрозуміти природу планети Нібіру, ​​яка здатна знищити Землю однієї лише своєю гравітацією.

Нагадаємо, що український старець передбачив кінець світу, з’явилося тлумачення.

Як повідомляла Politeka, Нібіру обрушить на Землю потужний удар, вчені б’ють на сполох.

Також Politeka писала, що вчені виявили унікальні об’єкти з космосу.


«Гімн усіх жінок»: нова пісня Наталія Бучинська стрімко набирає популярність у мережі

Працівник Бучанського ТЦК задекларував понад кілограм золота і тисячі доларів: розкрито подробиці статків

Підвищення цін на пальне: Юлія Тимошенко вимагає від уряду припинити спекуляції «Укрнафти» та навести лад із цінами на АЗС

«Українська команда» передала великі зарядні станції бійцям 112 бригади Тероборони, - Артур Палатний

Читачі Національної бібліотеки України для дітей завітали на бал до Шевченкової музи

День, виборений сміливістю: Людмила Ковалевська нагадала справжній сенс свята 8 березня

Півтора мільярда євро на відбудову: ЄС дає «зелене світло» масштабним інвестиціям в Україну

РФ шпигує за Естонією методами Першої світової: стало відомо про дирижаблі біля країни НАТО

На Луганщині підірвали бойовика Полуполтінних, який по-звірячому катував українських полонених

Два тижні спокою Кобзаря: як подільська Пріорка стала цілющим прихистком для Тараса Шевченка

Кирило Буданов перетворив повернення полонених на свою особисту гуманітарну місію

Українці мають права знати, на що пішли гроші: Людмила Ковалевська вимагає звіту за 14 мільярдів, "закатаних" у київські дороги

Майбутні чемпіони: як на київському Подолі діти виборюють свій перший великий успіх

Схема на 13 мільйонів: на Житомирщині судитимуть лісників, які знищували дерева за підробленими документами

Більше ніж просто уроки: у Києві вшанували жінок, які тримають на своїх плечах майбутнє країни

Ціна збитків навколишньому середовищу: понад 6 мільйонів гривень збитків за тиждень та «космічні» штрафи для громад

Цинічні ігри під час кризи: Людмила Ковалевська розкритикувала політичні розборки, які роблять киян заручниками холоду

Укртрансбезпека посилює ваговий контроль на Київщині – Лагунін

Новий виклик для Києва: Людмила Ковалевська розповіла про катастрофічну ситуацію з дорожньою інфраструктурою

Показати ще