Favbet Foundation та FAST продовжують навчати рятувати життя: тренінги для тренерів з біатлону у Чернігові

Читать на русском
Favbet Foundation та FAST продовжують навчати рятувати життя: тренінги для тренерів з біатлону у Чернігові

У Чернігові відбувся черговий етап навчань з надання домедичної допомоги в межах проєкту з розвитку першої допомоги в спортивній спільноті України. Тренінг був організований під патронатом української біатлоністки, призерки чемпіонатів світу Ніни Лемеш.

Цього разу учасниками стали тренери з біатлону — люди, які формують майбутнє українського спорту. Вони не лише здобули навички, що рятують життя, а й отримали мотивацію від особистої зустрічі з легендою.

Програма Complex — це інтенсив, що охоплює ключові знання та практичні навички, які можуть стати вирішальними у перші хвилини після надзвичайної ситуації. Під час навчання 60 учасників дізналися, як діяти у випадках загрозливих для життя станів, а також відпрацювали найважливіші навички домедичної допомоги — від оцінки стану постраждалих до зупинки кровотеч та серцево-легеневої реанімації.

Фото: FAST

Навчання відбулось в межах довгострокового проєкту організації «FAST Перша допомога і спецпідготовка» та Мінмолодьспорту з навчання спортивної спільноти України навичкам першої допомоги. За сприяння благодійного фонду Favbet Foundation інтенсивні курси пройшли вже сотні спортсменів, тренерів та працівників спортивної інфраструктури по всій Україні. Загалом протягом року організатори планують охопити щонайменше 1800 учасників.

«Команда Favbet Foundation разом із FAST працює над тим, щоби якомога більше наших спортсменів та тренерів вміли впевнено діяти в критичних ситуаціях та могли вчасно надати допомогу своїм колегам та підопічним», — наголосив президент фонду Favbet Foundation, Андрій Матюха.

Фото: FAST

У фонді підкреслюють, що ці знання є особливо важливими в реаліях війни, коли кожен громадянин України може зіткнутись з необхідністю надати першу допомогу після обстрілів або інших надзвичайних ситуацій.

«Ми віримо, що базові навички першої допомоги мають бути такими ж звичними, як фізкультура у школі. Саме тому приділяємо особливу увагу тренерам, вчителям, наставникам — людям, які можуть не лише самі врятувати життя, а й навчити цього інших. Завдяки проєкту ми маємо змогу охоплювати все більше регіонів та працювати зі спортивною спільнотою системно й масштабно», – наголосила директорка FAST Євгенія Згурова.


Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Апарат ШВЛ, дефібрилятори та інфузомати: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк передали обладнання Київському онкоцентру

Крах планів ворога у Запоріжжі: як спецназівці Артану влаштували окупантам справжнє пекло біля Степногірська.

Майже 2 мільйони за "чужу" сокиру: чому громада на Житомирщині змушена платити за браконьєрів

Під звуки сирен та у тісних укриттях: навіщо впливові польські благодійники приїхали на київський Поділ

Андрій Черняк, ректор Національної академії СБУ: Кожен курсант - це інвестиція в безпеку держави

Нічна риболовля ціною у статки: у Сулинському заказнику спіймали браконьєрів із горою риби

4 роки великої війни: як фонд "Надія" та Валерій Дубіль підтримують фронт, медицину та цивільних

Ранок, який змінив усе: у центрі Києва згадали тих, хто не дав ворогу зайти у серце столиці

Йдеться не про якусь військову базу і військових, які будуть за нас воювати, – Микола Томенко про Коаліцію охочих

Дорогоцінний бруд: як за забруднення річки Гнилоп’ять змусили заплатити пів мільйона гривень

«Тінь» зібрала тисячі учасників у Києві: як пройшов Національний день молитви за Україну

Кирило Буданов назвав ключ до стабільного та безпечного майбутнього України

Показати ще