Журналістка розповіла, чи планує влада підвищення податків до закінчення війни

Журналістка Катерина Котенкова розповіла, чи будуть в Україні піднімати податки до закінчення війни і вказала на важливу проблему угоду із США про надра, повідомляє Politeka.
Читать на русском
індексація пенсій, пенсія, гроші індексація пенсій, пенсія, гроші

Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

Як розповідає журналістка, голова Комітету ВР з питань фінансів Гетманцев заявив, що зміни у податковій системі можуть відбутись лише після закінчення воєнного стану. А на питання про можливість точкового підвищення податків, зокрема ПДВ, до кінця поточної каденції ВР, зазначає вона, Гетманцев відповів категорично, що не бачить ніяких підстав для цього.

«За його словами, першочерговим завданням є ухвалення директиви ЄС, що вимагає від операторів цифрових платформ збирати інформацію про продавців. Щодо подальших змін у податковій системі нардеп послався на національну стратегію доходів до 2030 року, де чітко розписані етапи реформування. Перший етап передбачає реформування Митної податкової служби, а другий – зміни податкової системи загалом, зокрема реформи оподаткування доходів фізичних осіб. Однак, за словами Гетманцева, це все буде тільки після закінчення воєнного стану», - розповідає Катерина Котенкова.

Як вона зазначає, ВР проголосувала за угоду про надра із США, про створення спільного фонду щодо видобутку українських надр. Здавалось би, пояснює журналістка, нічого поганого, окрім того, що депутати голосували, по суті, наосліп, адже їм не дали ознайомитися з двома угодами, які описують механізми управління фонду, розподілу прибутку тощо.

«Сама ідея створення фонду, залучення американських інвестицій для розробки українських надр, гарна, її підтримують багато експертів. Тим паче, що це дає можливість припинити практику, коли олігархат сідав на видобуток надр, а Україна просто отримувала копійки. Це великий плюс. Але мінус в тому, що ми ж не знаємо, за що проголосували», - підсумовує Катерина Котенкова.

Як повідомляла Politeka, Томенка заявив, що угода про надра – це інвестиція радше у співпрацю із США, у можливість отримувати зброю.

Також Politeka писала про те, що Шейтельман пояснив, чому 30-кілометрова демілітаризована зона – небезпечний план.


Важливе обладнання для выйськових: Християнський корпус та фонд "Надія" передали допомогу 225-й ОШП Олега Ширяєва

«Воєнні зажинки-2026»: на Київщині провели старовинне свято, де перші снопи скосили українські артилеристи

Арсеній Пушкаренко: Результати саміту НАТО в Анкарі стали черговим підтвердженням того, що Україна рухається у правильному напрямку

В Офісі Омбудсмана обговорили механізми притягнення рф до відповідальності за злочини проти довкілля України

Закарпатська казка замість важких стресів: як дітей українських героїв рятують від жахів війни

Постанова Кабміну №560: журналістка розповіла, які проблеми можуть виникнути при отриманні відстрочки від мобілізації

Велика синергія в серці Подолу: як кияни повернули велич старовинному некрополю на Замковій горі

Центр відповідальної гри представив результати дослідження механізмів відповідальної гри країн Азії

Важливе обладнання для ЗСУ: Микола Томенко передав партію універсальних батарей морпіхам на Південь та закликав українців до щоденного звіту перед собою

Так починалася історія невід'ємної частини столичного Подолу: як виглядав легендарний фунікулер понад 100 років тому

В столиці проведуть аудит, як райдержадміністрації облаштували укриття, - Кличко

Українська цивільна авіація може бути знищена: Катамадзе розповів, чим загрожують намагання податкових органів запровадити фіскальні "новації"

«Чорні лісоруби» знищили майже 200 дерев біля Михайлівки: розмір шкоди більше 3 мільйонів гривень

Українські авіакомпанії працюють в умовах надзвичайних викликів: голова Державіаслужби закликав державу забезпечити зрозумілі правила роботи

МОК пустив Росію на Олімпіаду-2028, а українські чиновники розвели руками: Томенко вимагає владу вигнати колаборантів

Cотні рейдів та мільйонні рахунки для шкідників: екоінспектори підбили підсумки тижня і передали матеріали поліції

«Сімейний лікар став доступним, а далі що?»: докторка пояснила, чому потрібна система медичного страхування

Авіакомпанії заявили про безпрецедентний тиск: через нове оподаткування лізингу галузі загрожує банкрутство

Бджола-бабайка в дії: відео полювання полку «Арей» на окупантів б'є рекорди в мережі

Показати ще