Залужний та Буданов лідирують у рейтингах довіри українців, Арестович на останньому місці, - опитування

Рейтинг довіри українців до державних діячів очолюють ексголовком ЗСУ Валерій Залужний, начальник ГУР Кирило Буданов та чинний президент Володимир Зеленський.
Читать на русском
Залужний та Буданов лідирують у рейтингах довіри українців, Арестович на останньому місці, - опитування

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією New Image Marketing Group у квітні.


Згідно з опитуванням, Валерію Залужному повністю довіряють 33% респондентів (ще 37% – радше довіряють). Кирилу Буданову повністю довіряють 29%, частково – 36% опитаних. Повну довіру Володимиру Зеленському висловили 24% учасників опитування, ще 34% – швидше довіряють йому.

Високий рівень суспільної довіри також мають командир Першого корпусу НГУ "Азов" Денис Прокопенко, боксер Олександр Усик та директор благодійного фонду "Повернись живим" Тарас Чмут.

Водночас найбільший рівень недовіри українці висловили блогеру Олексію Арестовичу: 73% респондентів заявили, що зовсім йому не довіряють, ще 12% – швидше не довіряють.

Опитування було проведено шляхом онлайн-опитування за інтерактивною структурованою анкетою з 25 по 30 квітня 2025 року, опитано 1200 респондентів на території всієї України (крім населених пунктів на тимчасово окупованих частинах Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей, АР Крим). Вибірка репрезентує доросле населення України інтернет-користувачів віком 18 років та старше. Статистична похибка з ймовірністю 0.95 не перевищує 2,89%.


Ціна повітря, яким ми дихаємо: обстріли Коростеня та Овруча завдали довкіллю збитків на 126 мільйонів гривень

Танцюючі на хвилях фарби: у столиці дітям розкрили секрети містичного турецького мистецтва

Арсеній Пушкаренко: Європа об'єднується навколо допомоги Україні, оскільки бачить у Росії екзистенційну загрозу

Робота Укртрансбезпеки за попередній рік демонструє прогрес, проте потребує системного підсилення — представник транспортного комітету

Боротьба за мир шляхом олімпійського перемир'я – це і є сутність самого олімпійського руху, – Микола Томенко

НАБУ офіційно оголосило підозру Галущенку у створенні злочинної організації та відмиванні грошей: нові подробиці справи «Мідас»

Порятунок з пекла: спецпризначенці «Омеги» витягли свого побратима з 27-денного полону

“Якщо під час війни не ремонтувати дороги, Київ перетвориться на Готем-Сіті”: інтерв’ю з військовим і депутатом Київради Маляревичем

Прикордонники не дали втекти: ексміністра енергетики Германа Галущенка затримали при спробі збіжати з України

Кличко відклав візит на безпекову конференцію в Мюнхені: потрібно відновлювати Київ після обстрілів

В Овручі за підтримки Естонії відкрили соціальне житло для ВПО

Який Україна бачить свою перемогу та майбутнє: аналітичний центр Think Ukraine представив масштабне дослідження

Останній шлях Кобзаря додому: в Україні готують зворушливий проект до 165-річчя перепоховання Шевченка

Київ отримав від Словаччини генератори та зарядні станції, - Кличко

Юлія Тимошенко: Не можна корупцію в енергетиці оплачувати коштом людей

Світло і тепло від справжніх друзів: Естонія передала Житомирщині потужний «десант» енергетичної допомоги

Командир 225 ОШП Олег Ширяєв в інтерв'ю WSJ: Треба зосередитися на поразці операторів дронів та командних пунктів супротивника

Останнє слово завжди за ними: як елітна група "Омега" проводить операції за межами можливого

«Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт», - Артур Палатний

Показати ще