Favbet Tech на 2U Tech Forum: Головні інсайти з конференції про АІ та інновації 

Читать на русском
Favbet Tech на 2U Tech Forum: Головні інсайти з конференції про АІ та інновації 

У Києві пройшов 2U Tech Forum — галузевий захід для представників технологічного бізнесу та державного сектору, який зібрав понад 300 учасників. Форум став майданчиком для обговорення цифрових трансформацій, інновацій та ролі технологій в економіці України.

Однією з центральних подій форуму стала панельна дискусія «Майбутнє ШІ: державна стратегія, досвід українських компаній та світові перспективи».

Фото: 2U Tech Forum

До обговорення долучилися Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації, Руслан Середюк (Chief Engineering Officer, ELEKS), Євген Моспан (CIO, mono), Олександр Краковецький (CEO DevRain, СТО ДонорUA) та Дмитро Прокопʼєв (ML/AI інженер, UCloud). Модератором виступив Артем Скрипник, CEO FAVBET Tech.

Учасники дискутували про глобальні тренди розвитку AI, практичне впровадження в українських компаніях та важливість державної стратегії у цій сфері.

Фото: Артем Скрипник, СЕО FAVBET Tech

«Штучний інтелект — це точка змін. Україна має все необхідне, щоби бути серед лідерів у цій сфері: і таланти, і амбіції. Завдання бізнесу та держави — створити умови для масштабування цих рішень», — коментує Артем Скрипник.

2U Tech Forum також включав виступи представників держави, міжнародного бізнесу та українських компаній, які презентували практичні рішення для впровадження цифрових інструментів і ШІ у бізнес. Серед активностей форуму була експозона з інноваціями від понад 10 українських проєктів, панельні дискусії з питань регуляції ШІ, обмін досвідом між стартапами та великими компаніями в межах дискусій Battle Generation, а також галузеві нетворкінг-сесії.



Фото: Виконавча директорка Diia.City Union Валерія Кушнерчук

«Наша мета — не лише говорити про технології, а й створювати реальні точки дотику між бізнесом, державою та розробниками. Саме завдяки таким подіям, як 2U Tech Forum, ми будуємо екосистему, що рухає галузь вперед», — кажуть організатори 2U Tech Forum.

Фото: 2U Tech Forum

FAVBET Tech спеціалізується на розробці інноваційних рішень для індустрії розваг. За підсумками минулого року Favbet Tech увійшов до 50 найбільших продуктових ІТ-компаній України за версією рейтингу DOU. Також компанія є активним учасником української IT-спільноти, резидентом Дія.City та частиною IT Ukraine Association, з якою разом створили перший в Україні комітет за напрямком AI. Входить до п’ятірки найбільших платників податків серед резидентів «Дія.City».


"Наш обов’язок - бути гідними їхньої жертви": Поділ вшанував День Героїв Небесної Сотні

"Завдяки їм ми сьогодні маємо право називати себе вільними", - Артур Палатний у День Героїв Небесної Сотні

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні – це нагадування про відповідальність кожного з нас, - Кличко

Міжнародні партнери відвідали перший експериментальний Пункт екологічного контролю у Поліському окрузі ДЕІ

«Бавовни стало ще більше»: СБУ посилила удари по російським нафтобазам і НПЗ, - експерт

Залізна витримка та точні удари: за що Президент Зеленський особисто подякував легендарній Омезі

Евакуації, які рятують життя: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк підтримують місію «Параволан»

Михайло Поплавський: три десятиліття національних проєктів в одній книзі

Від дрібних поступок до великих проблем: у Подільській РДА обговорили, як викорінити корупцію в управлінні

Ігор Клименко: щодня евакуйовуємо з прифронтової Харківщини близько 40 людей

53 ОМБр отримала допомогу від «Української команди» - антидронові сіткомети та потужні генератори, — Криштафович

Ціна повітря, яким ми дихаємо: обстріли Коростеня та Овруча завдали довкіллю збитків на 126 мільйонів гривень

Танцюючі на хвилях фарби: у столиці дітям розкрили секрети містичного турецького мистецтва

Арсеній Пушкаренко: Європа об'єднується навколо допомоги Україні, оскільки бачить у Росії екзистенційну загрозу

Робота Укртрансбезпеки за попередній рік демонструє прогрес, проте потребує системного підсилення — представник транспортного комітету

Боротьба за мир шляхом олімпійського перемир'я – це і є сутність самого олімпійського руху, – Микола Томенко

НАБУ офіційно оголосило підозру Галущенку у створенні злочинної організації та відмиванні грошей: нові подробиці справи «Мідас»

Порятунок з пекла: спецпризначенці «Омеги» витягли свого побратима з 27-денного полону

“Якщо під час війни не ремонтувати дороги, Київ перетвориться на Готем-Сіті”: інтерв’ю з військовим і депутатом Київради Маляревичем

Показати ще