Перший в історії ГУР відкритий простір спецпідрозділу «АРТАН» розпочав роботу у Києві

Відкритий простір підрозділу активних дій ГУР МОУ «АРТАН» запрацював у центрі Києва на Подолі.
Читать на русском
Перший в історії ГУР відкритий простір спецпідрозділу «АРТАН» розпочав роботу у Києві

Наразі це перше в історії воєнної розвідки України публічне представництво підрозділу активних дій ГУР, яке функціонує за принципом «відкритих дверей».

Одна з місій відкритого простору «АРТАН», як зазначають спецпризначенці, – підтримка ветеранів підрозділу та родин військовослужбовців. Ветерани «АРТАНу» зможуть звернутися сюди в будь-який момент для отримання юридичної допомоги, з питаннями щодо цивільного працевлаштування або за психологічною підтримкою. Таким чином підрозділ реалізує внутрішній принцип: «особовий склад – головна цінність».


«Ми починаємо з Києва. З того міста, де був створений наш спецпідрозділ. Я думаю, що у нас ще буде мережа по всій Україні. Тут буде цікаво не лише тим людям, які хочуть до нас долучитися. Але також всім іншим, хто хоче побачити, почути тих людей, тих героїв, які з першого дня захищають нашу святу землю», – говорить командир підрозділу «АРТАН» Віктор Торкотюк.

Проект реалізований за підтримки благодійників. Партнерами виступили «Благодійний Фонд Діани Подолянчук» та засновник SIVAK Concert agency Владислав Сівак.


«Тут ветерани зможуть ділитися своїм досвідом і отримувати підтримку: психологічну, юридичну, моральну. І також це про спілкування. Я дуже вірю, що це буде місце зустрічі, куди можна просто прийти, випити каву, поговорити і обмінятись ідеями», – зазначає волонтерка Діана Подолянчук.

Додатково відкритий простір сприятиме залученню новобранців. На місці кандидати зможуть пройти співбесіду, перевірку безпеки, отримати консультацію щодо умов контракту і військової служби.

«Це місце для тих, хто думає, вагається, хоче приєднатись. Думає про майбутній вибір свого життя, своєї професії, свого фаху. Хоче стати на захист країни в різних напрямках й іпостасях. Простір для членів родин, простір для журналістів, для волонтерів. Дуже добре, що таких місць в Україні сьогодні стало більше», – прокоментував представник ГУР МОУ Андрій Юсов.

Герой України, офіцер ГУР МОУ на позивний Філософ, який також прибув на урочисте відкриття простору «АРТАН», зазначив, що такі проєкти важливі для взаємодії цивільного населення України з військовими.

«Усі знають, що наша організація дуже закрита. І, мабуть, це такий дуже чутливий і значимий момент того, де ми стаємо ближчі до населення. І наша можливість поєднати нашу організацію з суспільством саме через наші підрозділи, які виконують найскладніші завдання на основних ділянках фронту. Ми не можемо розділити ці речі. Україна має знати своїх героїв», – підкреслив військовий.

Простір функціонує 6 днів на тиждень. Для кандидатів, які прагнуть долучитися до оборони країни в складі спецпідрозділу ГУР «АРТАН» та пройти відбір, діє гаряча лінія за телефоном 095 007 0515. Претендент також може заповнити анкету на сайті «АРТАН» (artan-gur.com).


Річка Біянка у Кропивницькому потерпає від сміття: екоінспектори вже взялися за справу

Нові загрози для України: Наталія Влащенко та Ольга Голубовська про виклики в медицині та виживання в умовах кризи

Майже кілометр сіток та врятована риба: як екоінспектори "почистили" Сулинський заказник від браконьєрів

Вирок хаосу та руйнуванню: міжнародний екопроєкт у Києві став гучним маніфестом нового покоління

Сирський показав, як 225-й штурмовий полк готує воїнів до сучасної війни: БпЛА, такмед і бої до автоматизму

Найближчі місяці стануть часом «великої інвентаризації»: Руслан Бортник в ефірі Politeka Online про те, як змінюється архітектура війни

Печерський суд дозволив Федерації профспілок повернутися до Будинку профспілок у Києві

18 прокурорів у Хмельницькій області повернули собі групу інвалідності через суд: ЗМІ розповіли подробиці

Спецпідрозділ ГУР «Артан» отримав чергову партію FPV-дронів від волонтерів «Української команди», - Палатний

Дух свободи на берегах Сули: як етнофестиваль на Черкащині об’єднав традиції та допомогу фронту

Понад 8 мільйонів за загибель риби: волинські екоінспектори покарали "Луцькводоканал" за нечистоти

Понад півтора мільйона за зрубані вільхи: Чуднівська міська рада заплатить за бездіяльність

Голос майбутнього, який не заглушити вибухами: як тисячі дітей з усього світу об’єдналися заради порятунку України

Пекіну не потрібна сильна рф: Дмитро Співак в ефірі Politeka Online розпові, як США та Китай почали ділити світ

Я ніколи не думав, що зі мною може таке статися: Олег Винник в ефірі у Влащенко зробив відверте зізнання

Біль, що застиг у зіницях: у Києві відкрили виставку про жінок, які живуть в очікуванні дива

Руслан Бортник розкрив закулісся великої гри: стратегія США та хаос у Європі

В Офісі Президента відбулася зустріч голів парламентських комітетів та обласних адміністрацій

Ми завжди обираємо емоції, усю історію України одні емоції, – Анна Скороход про вибори

Показати ще