БФ МІ «Надія», Віта Присяжнюк та партнери передали військове обладнання в ГУР Кирила Буданова

Читать на русском
БФ МІ «Надія», Віта Присяжнюк та партнери передали військове обладнання в ГУР Кирила Буданова БФ МІ «Надія», Віта Присяжнюк та партнери передали військове обладнання в ГУР Кирила Буданова

Головне управління розвідки Міністерства оборони України отримало сучасні комплекси радіоелектронної боротьби (РЕБ), генератори, станції супутникового зв'язку Starlink, зарядні пристрої та вітамінні засоби з Ізраїлю та США. Гуманітарний вантаж доставлено завдяки співпраці Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» та благодійника й мецената Олексія Омельяненка.

«Сьогодні вкрай важливо забезпечити наших захисників не тільки сучасним обладнанням, але й усім необхідним для їхнього здоров'я та ефективної роботи. Ми об'єднали зусилля, щоб допомогти нашим розвідникам, які щоденно виконують надважливі завдання для захисту України», – зазначив благодійник і меценат Олексій Омельяненко.

За словами керівника ГУР Кирила Буданова, ця допомога є критично важливою для підрозділів ГУР, адже сучасні системи РЕБ дозволяють захищати військових від ворожих дронів, перешкоджати їхній навігації та знешкоджувати керовані боєприпаси.

Генератори та станції зв'язку забезпечують безперебійну координацію під час бойових завдань, а вітамінні засоби підтримують здоров'я та витривалість військових на передовій.

Голова наглядової ради БФ молодіжної ініціативи «Надія», перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань здоровʼя нації Валерій Дубіль наголосив, що ця допомога – результат спільної роботи людей, які щиро підтримують українських захисників:

«Це наша 25-та місія з допомогою Головному управлінню розвідки Кирила Олексійовича за час повномасштабної війни. Загальна сума вантажу для ГУР від нашого фонду сягає десятків мільйонів гривень. Ми вдячні всім, хто долучається до наших ініціатив, адже разом можемо зробити більше для наближення перемоги України».

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» продовжує активну роботу з підтримки військових, закликаючи небайдужих долучатися до допомоги.


Рекордна вирубка дерев на 16 мільйонів та скид стічних вод: Держекоінспекція викрила масштабне нищення лісів та злив нечистот на Одещині

Майстерність на великих дистанціях: спецпідрозділ «Омега» увійшов до трійки найкращих в Україні за знищенням ворожої техніки безпілотниками «крило»

Мільйонні збитки, ліси під прицілом та наслідки обстрілів: інспектори Житомирщини та Рівненщини відзвітували про 9 місяців жорстких рейдів

Мистецтво на лінії вогню: спецпризначенці «Омеги» знялися у головних ролях унікального військового кліпу

Сльози радості та емоції, які неможливо приховати: як закарпатське диво змінило дітей наших Героїв

Арсеній Пушкаренко: Запровадження жорстких санкцій проти росії з боку США певною мірою залежить і від перехоплення Україною ініціативи у війні

Якщо продажі вже великі, тоді треба показувати дохід, – Катерина Котенкова про продаж городини

Відкрито набір на курс підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля

Валерія Охтирчанка презентує відеокліп "Омега" – музичну історію про українських воїнів, братерство та сімейні цінності

Від Опоблоку до Медведчука: Микола Томенко обурився, що підготовку Києва до зими довірили колишнім соратникам Януковича

Ракети проти екології: бельгійські експерти взяли проби понівеченої землі на Обухівському КБК і відправлять їх до Чехії

"Загони Буданова" знищили російського військового злочинця з позивним "Бетмен"

Озеро чистої живильної води: як на Подолі презентували «Шість чуттів» Ксени Епель

Основна мета США – мати максимальні важелі тиску на Китай, – Різван Гусейнов про війну проти Ірану

Важливий візит солідарності та підтримки: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер відвідав Подільський район Києва

Здаємо нерухомість в оренду: Леся Кашпур розповіла, як укласти договір без помилок та податкових ризиків

Ціна красивих картинок: українські військові записали емоційне звернення та звинуватили ексміністра у зриві оборонних реформ

Міністр оборони – це начальник тилу, це орган постачання, – Олег Старіков

Ракетний удар повністю знищив завод UKRTAC та склади, – засновник компанії Дангадзе

Показати ще