Микола Томенко нагадав про честь та гідність української влади: "наші владці продовжують цинічно царювати"

Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів. Також зазначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції.
Читать на русском
микола томенко

А що там з ГІДНІСТЮ української ВЛАДИ?!

Доки більшість громадян України підтримує ГІДНУ реакцію президента на ХАМСТВО американської влади, наші владці продовжують цинічно ЦАРЮВАТИ у кращих брєжнєвсько-совкових традиціях.


Як інформують ЗМІ та старше покоління викладачів КНУ імені Тараса Шевченка, сьогодні від Вченої ради Головного Університету країни вимагають висунути на здобуття державної відзнаки «Національна премія України імені Бориса Патона» «найкращу науковицю» цього вузу - дружину Голови Верховної Ради Марину Стефанчук. Про те, що її чоловік ще й голова Наглядової ради Шевченкового університету, нікого не зупиняє.

Але мене тут не цікавить ХОЛУЙСТВО чиновництва і керівництва Університету, мене більше турбує мовчазна згода більшості викладачів та студентів мого рідного Університету, який завжди вирізнявся вільнодумством та демократизмом.

Сподіваюся, що наші медіа можливо щось наплутали і в часи, коли Україна обстоює свою ВОЛЮ і НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, посадовці нарешті згадують і про свою ЧЕСТЬ та ГІДНІСТЬ, а не продовжуватимуть колекціонувати для себе та своїх родин державні звання, нагороди та премії.


В Офісі Президента відбулася зустріч голів парламентських комітетів та обласних адміністрацій

Ми завжди обираємо емоції, усю історію України одні емоції, – Анна Скороход про вибори

Весь цивілізований світ не святкує, а вшановує пам'ять кровопролитної Другої світової війни, – Микола Томенко

ДП «Ліси України» переходить у формат акціонерного товариства: Ігор Зубович очолить процес реформування підприємства

ВАКС скасував заборону на виїзд за кордон для Юлії Тимошенко

Буданов скликав зустріч комітетів і голів ОДА для координації роботи

Вікно можливостей та фактор Трампа: Марк Фейгін у Влащенко розповів про переламну точку в війні рф проти Україні

Розробка Негребівського родовища доломітів з порушеннями: Екоінспекція фіксує ризики для екосистем

Микола Томенко про українофобів, пенсію у 246 тисяч та подвійні стандарти

Євгеній Медведовський: "Суцільна рубка біля гнізда червонокнижного птаха – це кричуще порушення"

Енергетика в глибокій кризі: Дмитро Разумков в ефірі Politeka Online розповів про катастрофічну ситуацію з генерацією електроенергії

Звірства оккупантів у Бучі: слідчі поліції направили до суду справу командира рф, причетного до вбивства 17 цивільних

Культура замість хаосу: Володимир Наконечний розповів, як зміниться історичний центр Києва

Трамп, «Епічна лють» та парад без техніки: Співак в ефірі Politeka Online розкрив, як Україна перехопила ініціативу у рф

Генетичний код трипільців у кожному з нас: Володимир Наконечний закликав відновити садибу Вікентія Хвойки

Необхідно терміново віднайти ще 3 млрд грн: Кличко заявив, що центральна влада відмовилась допомагати у відновленні енергосистеми Києва

Ескалація чи мир: політолог Руслан Бортник в ефірі Politeka Online розповів, який вибір постане перед Україною в найближчі місяці

Держекоінспекція виходить на новий рівень: безпілотники, мобільні лабораторії та супутниковий моніторинг

Криштафович: підвищення податків під час війни — «економічне самогубство»

Показати ще