Таролог Тетяна Гай дала прогноз на закінчення війни в Україні: «Ворог Трампа буде знищений нашими руками»

Тарологиня Тетяна Гай повідомила, що бойові дії закінчаться дещо інакше, ніж усі очікують, і мирної угоди з терористами не буде, але Україна своїх ворогів переможе.
Читать на русском
Тетяна Гай

Про це вона розповіла в авторській програмі Валерія Савчука «Різні люди».

За словами гості програми, активні бойові дії закінчаться зовсім не так, як багато хто очікує. А також, додає тарологиня, вона не може сказати, хто буде за столом переговорів під час підписання мирної угоди між Україною та росією, бо взагалі не бачить цього мирного договору.

«Я запитала, чому не буде мирної угоди, адже всі до неї так готуються, всі пропонують різні варіанти, обговорюють їх. Мені інформація (ред. – прийшла), що з терористом не може бути мирної угоди, це все липа, це ненадовго, а війна має закінчитися раз і назавжди», - пояснює Тетяна Гай.

А в цьому всьому, зазначає тарологиня, важлива фігура Трампа, і взагалі його перемогу вона передбачила ще влітку, коли всі говорили, що на чолі США Камала Гарріс усе це є в записах, тобто всі йшли передбачуваною доріжкою, але їй прийшла інша інформація.

«Я ще влітку говорила, що все вирішить він (ред. – Трамп), тому що у нього дуже багато з'явилося (ред. – важелів), і є чим впливати навіть на маразматичного діда. Там будуть просто ультиматуми. І, на жаль, ну, чи нам на щастя, війна буде закінчена, ворог Трампа буде знищений нашими руками. Ось так», - стверджує Тетяна Гай.

Як повідомляла Politeka, Шейтельман пояснив, що сьогодні Україна є країною перехідної економіки, але, на жаль, з низьким рівнем достатку.

Також Politeka писала про те, що Южаніна пояснила, чому ФОПам доводиться зараз так несолодко.


Мобільність, яка рятує життя: Євген Медведовський розповів про передачу спецназівцям ГУР нового позашляховика

Гуманітарна місія Житомирщини: лікарні отримали сучасне діагностичне обладнання від фонду «Надія» та Валерія Дубіля

Земля - ​​головна мета: Микола Томенко розкритикував набрання чинності законом про множинне громадянство

Мільйони за зіпсовану природу: як екоінспектори карали порушників у першій половині січня

Законопроєкт №14372: журналістка попередила про кримінальну відповідальність за погрози владі

Центральна влада забрала у Києва мільярди, а тепер звинувачує місцеву владу у неналежному захисті енергетики, - Палатний

Орест Криштафович: “Київ готував оборону, поки країні розповідали байки про “спокій”

Час бойових командирів: чому молодь вимагає призначити генерала Хмару головою СБУ та хто увійшов до списку нової еліти

Тест на здатність держави діяти в умовах війни: що відбувається з яхтою Медведчука за 130 мільйонів євро та хто відповідальний за ситуацію

Погодитись на голову ОП для Буданова - це акт самопожертви, - ЗМІ

Кличко доручив забезпечити гарячим харчуванням літніх та маломобільних людей

Тест на державність: чому кейс яхти Медведчука став дзеркалом безвідповідальності ключових інституцій

Фахівці, які відновлюють інфраструктуру Києва після обстрілів, отримають додаткову винагороду, - Кличко

Сміттєві «багатоповерхівки» посеред лісу: на Житомирщині лісівників через суд змушують заплатити 1,6 мільйона за забруднення лісу

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Андрій Пелюховський: Очищення влади — єдиний шлях зберегти українську державність

Україна починає розбудову свого нового майбутнього у критичних мінералах

Олена Дума виступила з резонансною заявою: «ручне» управління АРМА нищить здобутки антикору та позбавляє ЗСУ мільярдів

«Життєзабезпечення не переривалося»: керівниця Департаменту охорони здоров’я Києва розповіла про ситуацію в лікарні швидкої допомоги 9 січня

Показати ще