Валерій Дубіль і БФ «Надія» із 203-ю гуманітарною місією на фронт

Читать на русском
Валерій Дубіль і БФ «Надія» із 203-ю гуманітарною місією на фронт

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» продовжує місію підтримки захисників України. Нещодавно була здійснена 203-тя гуманітарна місія, яка була спрямована на Куп’янський та Лиманський напрямки, де ситуація залишається напруженою. Місія фонду полягає в рятуванні життів та підтримці тих, хто бореться за свободу і цілісність України.

Спільно з Валерієм Дубілем, Олегом Авер’яновим та компанією «Пожмашина» волонтери фонду передали військовим сучасне обладнання, зокрема:

- Потужні комплекси радіоелектронної боротьби (РЕБ) виробництва «Укравіакостех» з імерсійною системою охолодження;
- Станції та термінали Starlink для забезпечення зв’язку;
- Медичні комплекси з Ізраїлю для підтримки здоров’я особового складу;
- Дрони типу «Мавік» для підвищення ефективності розвідки та спостереження.

Гуманітарна місія також включала доставку необхідного спорядження та техніки для підрозділів, які виконують бойові завдання в зоні активних дій.

«З початку повномасштабної війни наш фонд здійснив понад 200 гуманітарних місій, передавши захисникам сотні одиниць сучасного обладнання та техніки. Кожна місія – це ще один крок до перемоги, і ми не зупинимося, доки не досягнемо її. Особливу подяку хочу висловити компанії «Пожмашина» за їхню системну підтримку армії, яка є надзвичайно важливою в цей складний час», – наголосив голова наглядової ради БФ «Надія», перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Валерій Дубіль.

Благодійний Фонд молодіжної ініціативи «Надія» допомагає українцям вже майже 27 років. Організатори підкреслюють, що підтримка військових залишається пріоритетом, і подібні місії будуть продовжуватися для зміцнення обороноздатності України.


У 1998-1999 роках український парламентаризм, можна вважати, скінчився, – політолог розповів про історичні зміни в Раді

«Українська команда» передала партію зарядних станцій спецпідрозділу «Рейнджер», - Палатний

"Останнє слово за нами". ЦСП "Омега" розмістили в Києві один з найбільших в Європі банерів

Юлія Тимошенко: Умови мирних угод мають бути винесені на всеукраїнський референдум

Системний екологічний контроль та відповідальність громад: як Екоінспекція Поліського округу змінює підходи до захисту довкілля

Микола Томенко пояснив, чому росіяни вже два сторіччя намагаються "відцензурувати" Шевченка

У "Батьківщині" заявили, що не дозволять ввести ПДВ для ФОПів

У Національній бібліотеці України для дітей відбувся Бібліотечний форум

Перші мільйони на відбудову: Американсько-Український інвестиційний фонд затвердив правила гри та готується до реальних проєктів

«Ми почали грати як один механізм»: інтерв’ю з капітаном Leo Team “marat2k”

Цифрова трансформація дистрибуції: як Фелікс Черток модернізує український бізнес

"Найкращий захист — це розподільча когенерація": Людмила Ковалевська розповіла, про нову стратегію енергитичного захисту Києва

Мільйонні збитки та сотні порушників: як екоінспектори захищали природу протягом тижня

Святослав "Калина" Паламар закликав прем'єрку виправити дискримінацію з виплатами за знищену або захоплену ворожу техніку

Допомога армії та соціальна підтримка: Людмила Ковалевська розповіла про бюджет Києва на 2026 рік

Супутникові дані та ГІС: наступний етап взаємодії з громадськими організаціями задля виявлення та попередження екологічних порушень

Півтора кілометра смертельних пасток: на Дніпрі екоінспектори вилучили гігантську кількість браконьєрських сіток

Верховний Суд поставив крапку: Житомирська АЗС заплатила 170 тисяч штрафу за спробу приховати якість бензину

«Два світи» Євгена Хмари та виконавиці ODARA у Києві: музика, що підтримує і об’єднує

Показати ще