Доля переговорів вирішується зараз на полі бою, - політолог

Політолог Вадим Карасьов пояснив, що всілякі мирні плани, які з'являються у медіа, насправді не мають сенсу, бо головне – це ситуація на полі бою, саме від неї залежать переговори.
Читать на русском
фронт, війна

Про це він розповів у своєму блозі.

«Я скажу банально, але геніально. Все вирішується на полі бою. Якщо вдасться зупинити, стабілізувати фронт генералу Драпатому, тоді це одна історія, якщо ні – тоді не знаю», - наголошує Вадим Карасьов.

Так, констатує експерт, як заявив Зеленський, ЗСУ вдалося деокупувати 50% територій, які росіяни захопили від початку повномасштабного вторгнення. Це, зазначає він, йдеться про Київську, Харківську, Чернігівську, Сумську, Херсонську, Миколаївську області у 2022 році, але, як і раніше, найважча ситуація на Донбасі.

«Напрямок ОСУВ «Хортиця» чому головний? Якщо раптом, не дай Боже, вийде прорвати оборону на цьому напрямку, на Запорізькому, Дніпропетровському, ось тоді вже цей баланс у 50% не відіграватиме тієї ролі, яку може грати зараз, і на переговорах, і в обґрунтуванні тих чи інших рішень України на переговори. Тоді це вже буде не зовсім доречно, може, навіть безглуздо. Ось чому. Доля переговорів вирішується зараз на полі бою», – пояснює Вадим Карасьов.

Зараз, констатує він, на фронті найскладніша ситуація, але якщо він обвалиться, тоді Трамп просто не зможе нічого сказати, і незрозуміло, як пройдуть переговори. Це, звичайно, зазначає експерт, лише сценарій, до того ж, далеко не найімовірніший, але важливо не бути пророком чи оракулом у таких справах, а робити прогнози, щоб запобігти негативному розвитку подій.

Як повідомляла Politeka, Мусієнко заявив, що зростає кількість дронових атак по російських військових об'єктах, інтенсивність і частота.

Також Politeka писала про те, що Шейтельман підсумував два місяці зими у рамках російсько-української війни.


«Йдеться не про закриття застосунку»: журналістка пояснила, що відбувається з «Дією»

Тарас Висоцький: Продовольча ситуація в Україні стабільна попри енергетичні виклики

Масштабна розправа над лісом: на Житомирщині за один раз знищили понад 300 дерев, завдавши збитків на мільйони

Юлія Тимошенко: Вони будь-якою ціною хочуть знищити мене та "Батьківщину"

"Підтримка військових та медиків — наш пріоритет" – Валерій Дубіль про гуманітарну місію фонду "Надія" на Сумщину

Яхта Медведчука та мовчання Генпрокуратури: 17 ігнорованих запитів АРМА. Кравченко має шанс це виправити

Волонтери «Української команди» передали машину «швидкої допомоги» 20 армійському корпусу, - Артур Палатний

На тлі скандалу з бронюванням: політтехнолог Володимир Петров звільнився з військового меморіалу

Валерій Дубіль: Будь-які спроби перетворити політичну боротьбу на судові переслідування лише віддаляють нас від європейських цінностей.

Яхта Медведчука як тест для України: хто та чому блокує повернення коштів і чому про це не хочуть говорити вголос

«Наше завдання — максимально допомогти постраждалим киянам», — Людмила Ковалевська розповіла про нову міську програму підтримки

Кирило Буданов з дружиною є прихожанами ПЦУ і намагаються не пропускати церковні служби — блогер

Система охорони здоров’я Києва готова працювати безперебійно у разі відсутності електропостачання

«Альфа» СБУ знищила міф про непереможне російське ППО, - експерт

Супутники на службі природи: як українські екоінспектори опановували європейські методи контролю

«Це питання емоційного інтелекту»: психотерапевтка розповіла, як вийти із самоізоляції

315 апаратів для реанімації Easy Pulse рятують життя на фронті – допомога від фонду «Надія» та Валерія Дубіля

Мобільність, яка рятує життя: Євген Медведовський розповів про передачу спецназівцям ГУР нового позашляховика

Гуманітарна місія Житомирщини: лікарні отримали сучасне діагностичне обладнання від фонду «Надія» та Валерія Дубіля

Показати ще