Журналістка розповіла про нові ліміти на перекази з картки на картку: «Якщо у вас все офіційно, можете не переживати»

Журналістка Катерина Котенкова розповіла, що для українців зміниться з 1 лютого, зокрема у питаннях мобілізації, бронювання та переказів з картки на картку.
Читать на русском
Котенкова

Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

За словами журналістки, 4 лютого спливають 9 місяців, які давали обмежено придатним для повторного проходження ВЛК та оновлення даних, якщо ні – штраф, і тепер ті, хто мають серйозні хронічні хвороби, вважатимуться придатними до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та вищих військових навчальних закладах.

«28 лютого закінчується термін бронювання всіх військовозобов'язаних чоловіків в Україні, зокрема втратять бронь і працівники критично важливих підприємств, які були раніше заброньовані», - повідомляє Катерина Котенкова.

Також, зазначає вона, влада знову взялася за ліміти на перекази з картки на картку, і тепер без підтвердження джерел доходів максимальна сума переказів у межах одного банку буде становити 50-150 тисяч грн на місяць, але з літа планують знизити верхню межу до 100 тисяч, а для деяких категорій обмеження на рівні 50 тисяч буде встановлене вже з лютого.

«В НБУ зазначили, що, якщо у вас все офіційно, можете не переживати. До речі, йдеться не лише про перекази з картку на картку, які Нацбанк вже обмежив у 150 тисяч на місяць, а про всі абсолютно операції з поточних рахунків на користь фізичних осіб, до речі, зокрема і на IBAN», - зазначає Катерина Котенкова.

Як повідомляла Politeka, Карасьов про погрози путіну санкціями: «Трамп на поразку не піде».

Також Politeka писала про те, що Бортник спрогнозував, чи Трамп доведе російську економіку до катастрофи.






Фінальний акорд у судовому протистоянні: ТОВ «КЕС» заплатить понад 1,6 млн грн за отруєння річки Гнилоп’ять

Бійці 5 окремої штурмової бригади отримали від волонтерів «Української команди» потужний генератор, - Палатний

Інвестиції в майбутнє: Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» передав спортивне спорядження юним біатлоністам Тетієва

«Найкраще – побратимам!»: у Києві відбувся благодійний вечір на підтримку ветеранської реабілітації

Культурний міст між Києвом та Тбілісі: на Андріївському узвозі відкрилася виставка грузинського митця Автанділа Гургенідзе

Енергія, що рятує душі: як відомі українці допомагали жінкам-нацгвардійкам відновлювати внутрішній ресурс

Спецназ диктує правила: еліта з "Омеги" розгромила суперників на благодійному футбольному турнірі

10 апаратів Easy Pulse Schiller для фронту: БФ «Надія» та Schiller AG посилюють медичні підрозділи

Від сталіна до путіна: Микола Томенко розповів про генетичний код російського варварства після удару по Лаврі

«Київ пам’ятає. Київ чекає»: на Подолі пройшла масштабна акція на підтримку полонених цивільних українців

Новий крок для підтримки захисників: Подільська РДА та ГО «Реабілітаційні сили України» підписали Меморандум про співпрацю

Кому війна, а кому мільйони з бюджету: Микола Томенко розкрив, як нардепи та прокурори влаштували собі рай під час війни

Євгеній Медведовський поставив у приклад громаду, яка захистила свої водойми та свердловини від крадіїв

Бійці батальйону «Свобода» отримали від волонтерів «Української команди» великий генератор, - Артур Палатний

Понад 500 рейдів за тиждень: Держекоінспекція виставила руйнівникам природи рахунки на шалені суми

Юристи звернулися до ООН через явні ознаки політично вмотивованого переслідування Юлії Тимошенко

«Українська команда» передала на передову понад 4000 дронів, - «Українська команда» в День СБС

Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба взяв участь у Міжнародному екологічному форумі "Довкілля для України"

Тонни отрути в небі Житомирщини: Держекоінспекція назвала страшну ціну російських ударів

Показати ще