Тисяча «воюючих Шевченків» вирушила на фронт: Микола Томенко повідомив подробиці

Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів. Також зазначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції.
Читать на русском
Тисяча «воюючих Шевченків» вирушила на фронт: Микола Томенко повідомив подробиці

Тисяча «воюючих Шевченків» вирушила на фронт.

Фонд Микола Томенка «Рідна країна» спільно з Черкаським державним технологічним університетом (ректор Олег Григор) підготували та презентували видання «Воюючий Шевченко. Мала світоглядна книжка українського воїна». Книжка за формою є зручним кишеньковим виданням для українського воїна, рятівника, військового медика те волонтера. До збірки увійшли 10 патріотичних та виразно антимосковських та антиімперських творів Тараса Шевченка, які у свій час було найбільш забороненими або відцензурованими.

Ініціатор видання та автор вступної статті «Тарас Шевченко - батько української нації» Микола Томенко пояснив задум цього проекту:

«Наше спілкування з військовими під час волонтерських поїздок на фронт підказало необхідність активізації світоглядної складової в цій роботі. Оскільки Шевченко був і залишається нині світоглядним ворогом московщини-росії, а твори Кобзаря під час нинішньої російсько-української війни вилучають із книгозбірень на окупованій території, а його памʼятники розстрілюють, тож це видання отримало назву “Воюючий Шевченко».

Зручне кишенькове видання також має підназву - «Мала світоглядна книжка українського воїна».

Просвітницький проект реалізовано без залучення бюджетних коштів, а його меценатами виступили Олег Григор та генеральний директор ПРАТ «Юрія» Віталій Пустовіт.

Під час презентації автори проекту поінформували, що нині наклад книжки складає 1000 примірників.

Отож, перша тисяча «воюючих Шевченків» вже вирушає на фронт до військових, щоб пришвидшити нашу перемогу та наблизити той омріяний час, коли:

«І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть, люде на землі».



170 000 грн штраф: журналістка розповіла про нові законопроєкти у Верховній Раді

Дрони та безпілотники: 72 бригада ім Чорних Запорожців отримала допомогу від «Української команди», - Палатний

«Чорні лісоруби» знищили дерев на мільйони гривень: Екоінспекція зафіксувала масштабну вирубку

Скандал навколо Бугрова: після студентського бунту система стала на сторону ректора?

Юлія Тимошенко: Монобільшість "грохнули" "Слуги народу"

"Омега незламних": у Києві увічнили пам’ять спецпризначенців, які стали щитом для країни

Коростенська міськрада не бере належної участі у ліквідації наслідків прильоту, – нардеп Пушкаренко

Від княгині Ольги до сучасних стратегів: чому Поділ став епіцентром жіночої сили в Києві

"Останнє слово буде за вами": у Києві відкрили меморіал на честь легендарного спецпідрозділу "Омега"

Коли політика б’є по обороні: Людмила Ковалевська про те, як судове рішення може вплинути на долю України

Україна сьогодні веде не одну, а дві війни – Юлія Тимошенко про приховані загрози суверенітету

Мільйони за лекції у «вільний час»: Микола Томенко про те, як українські урядовці стали найбагатшими викладачами країни

Юрій Ванетик розповів про плюси та мінуси для світу і самих же США виходу з НАТО

Експеримент вдався: Пункти екологічного контролю розширять на всю Україну після успішного старту

З Будановим ОП став структурою, яка систематизує проблеми, оцінює ресурси та шукає рішення, — експерт

Скандал зі «Скелею»: Криштафович з «Української команди» жорстко розкритикував Стерненка

Бійці полку «Скеля» запрошують Стерненка приїхати на фронт самому, а не постити відео російських пропагандистів

Треба робити в'єтнамізацію фронту: військова журналістка закликала активніше будувати підземну інфраструктуру

12 армійський корпус отримав 3000 безпілотників від громади Києва, - Віталій Кличко

Показати ще