Рейтинг країн Європи за рівнем IQ з низькими результатами України сфальшували боти з рф

Читать на русском
робота робота

Під Україною проходили боти під одним ніком та спеціально занижували результати оцінок. Цей рейтинг на порталі International IQ Test може бути фальсифікацією.

Сумнення викликає і достовірність оцінки Польщі, яка опинилася на 40-му місці у світовому рейтингу із середнім значенням IQ 99,45. Даний показник трохи нижчий від середнього рівня для Європи, пише видання Poland Insider.

Після публікації результатів International IQ Test за 2024 рік, на платформі розгорнулася справжня спам-війна. Росія підхопила цей інфопривід і почала масово створювати облікові записи, щоб фальсифікувати тести, а їхні нікнейми з образами на адресу України відображалися на головній сторінці.

Під прапором України проходили боти під одним нікемом.

Враховуючи всі фактори, можна з великою впевненістю зробити висновок, що більшість акаунтів були або оплачені, або створені з використанням безкоштовних методів, роблять висновки оглядачі.

У рейтингу International IQ Test в першу п'ятірку увійшли Китай, Іран, Південна Корея, Японія, Сінгапур. На шостому місці країна-агресор Росії. А Україна на останньому місці.

Рейтинг опублікувало декілька українських сайтів. А в мережі найбільш активно його розповсюджував канал проросійського блогера Анатолія Шарія, який переховується в Іспанії. Також його перепостив у себе в телеграм каналі співзасновник і директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future Анатолій Амелін.


"Омега" відкриває двері для військових після СЗЧ: як долучитися до легендарного спецпідрозділу та підтримати його роботу

Із нового навчального року безоплатне гаряче харчування мають отримати всі учнів, – Катерина Котенкова

Запізніле прозріння: Микола Томенко про те, як українська еліта роками підтримувала скандального режисера Хржановського

Майже мільйон кубів бруду у річку Уж: Коростень заборгував шалені гроші за отруєння води

Мінфін не згоден з трактуванням БЕБ: лізингові платежі за літаки та вертольоти не підпадають під оподаткування як роялті

Кличко розповів про нову теплотрасу на Теремках: забезпечить теплом понад 200 тисяч мешканців в разі зупинки ТЕЦ-5

Майже 850 дерев під сокиру: на Рівненщині невідомі знищили ліс на мільйони гривень

Людмила Герасименко: Мінекономіки оновило алгоритм розрахунку середньої зарплати для критичності та бронювання

Батальйон «Свобода» отримав нову партію FPV-дронів від «Української команди», - Артур Палатний

Екологічний контроль та оцінка шкоди в умовах воєнного стану: у Києві відбулося навчання для працівників Держекоінспекції

Ветеран має отримати зрозумілий маршрут у медичній системі — Тетяна Мостепан

Залізна воля: ветеран легендарної «Омеги» виборов бронзу на всеукраїнському турнірі у Львові

Збитки довкіллю України внаслідок збройної агресії рф перевищили 7,5 трлн грн

На Виноградарі відкрили новий спортивний простір: у Подільському районі розвивають вуличний спорт

Вибори зараз неможливі: заступник голови ЦВК Дубовик розповів про стан виборчої інфраструктури та готовність до повоєнного голосування

У Музеї однієї вулиці відкрили виставку «Україна. Шлях до Незалежності»

30 грн у Києві проти 53 грн у Варшаві: де пасажир отримує більше?

Гори сміття у Кривому Розі, пожежа на сміттєзвалищі під Києвом та сотні зрубаних дерев: чим запам'ятався тиждень екоінспекторам

Держекоінспекція відкрила Пункт екологічного контролю № 1 у Білій Церкві

Показати ще