Взяли на озброєння підходи ЦАХАЛ: спецпризначенці ГУР з «Артану» розповіли, як проходить підготовка новобранців

Читать на русском
Взяли на озброєння підходи ЦАХАЛ: спецпризначенці ГУР з «Артану» розповіли, як проходить підготовка новобранців

Чим відрізняється забезпечення військових, які проходить службу в складі підрозділів спеціального призначення ГУР? Чому акцент в ході рекрутингу в «АРТАН» зараз зроблено на цивільних та на які посади можна претендувати?

Відповіді на поширені питання щодо служби у воєнній розвідці на своїх сторінках у соцмережах оприлюднив підрозділ ГУР МОУ «Артан».

Зокрема, у дописі йдеться про заробітну плату і матеріальне забезпечення розвідників-спецпризначенців.

«Нарахування заробітної плати відбувається за окремою тарифною сіткою. Вона може сягати 200 тис. на місяць: залежно від задач і тривалості перебування в районі виконання бойового розпорядження. Підрозділ також забезпечує особовий склад харчуванням, медичною допомогою, амуніцією і транспортом на період знаходженні в районі»,– сказано у дописі.

Водночас представники розвідки акцентували, що більшість посад в «Артані» бойові. Тому підрозділ створив ефективну систему ротацій військових, щоб люди могли відновлювати сили після виконання завдань.

«Навантаження на військових ми компенсуємо регулярними ротаціями: після кожної задачі. Цього року підрозділ виріс по штату. З’явились додаткові посади механіків-водіїв, медиків, інженерів», – повідомляється на сторінці підрозділу.

Окремо спецпризначенці прокоментували актуальну тему щодо можливості переведень. Згідно з оприлюдненим дописом, наразі цивільним, хто бажає проходити службу в розвідці, одразу простіше мобілізуватись в «Артан», ніж потім шукати шляхи переведення в ГУР із ЗСУ. Основна складність полягає в різному підпорядкуванні структур, тому процедура може бути вкрай тривалою.

Раніше офіцер «Артану» з позивним Фаворит привітав українців з Новим роком та підбив підсумки 2024-го року. З його слів, протягом року підрозділ кратно виріс, а також вдалося суттєво вдосконалити систему розвідувального забезпечення планування операцій. В новорічну ніч начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов записав звернення, в якому особисто подякував командиру «Артану» Віктору Титану за ефективну роботу.


"Любити Україну в глибину власної кишені": Микола Томенко розповів, як він та його команда допомагали країні у 2025 році

Валерій Дубиль та фонд "Надія" здійснили 370-ту місію на фронт: захисники запорізького та харківського напрямків отримали допомогу

Реально обговорюється лише один момент – припинення вогню на час виборів, – Микола Томенко про переговори

Антикризовий штаб закликав до формування коаліційного уряду перехідного періоду та підготовки виборів

Начальник поста Київської митниці Руслан Малюга засекретив декларацію: ЗМІ розповіли про квартири, елітні авто та дивні оборудки

«Держава не взяла на себе жодних зобов'язань»: політичний діяч пояснив, чому ВПО не отримують достатньо допомоги

У 2025 році спецпідрозділ ГУР «Артан» відкрив простори для підтримки ветеранів та освіти молоді у 8 містах України

Хто заплатить за вкрадений ліс? Екоінспекція через суд вимагає від Пулінського товариства 2 мільйони гривень

Микола Томенко розкритикував виробників горілки за експлуатацію Шевченка: "Боріться - поборете" на пляшці горілки

Цифрова трансформація дистрибуції: як Фелікс Черток модернізує український бізнес

Микола Томенко розкритикував легалізацію множинного громадянства для посадових осіб: "Заробити тут, а втекти – туди"

Практики відповідальної гри у світі: підходи та рішення

Законопроєкт №12377: журналістка попередила про ризики щодо державного житлового фонду

«Я поки що серйозності не бачу»: Микола Томенко пояснив, чому Україна погодилась на вибори у мирному плані

Асоціація фармацевтів України закликає до проведення публічного круглого столу щодо ініціативи продажу лікарських засобів на АЗС

У 1998-1999 роках український парламентаризм, можна вважати, скінчився, – політолог розповів про історичні зміни в Раді

«Українська команда» передала партію зарядних станцій спецпідрозділу «Рейнджер», - Палатний

"Останнє слово за нами". ЦСП "Омега" розмістили в Києві один з найбільших в Європі банерів

Юлія Тимошенко: Умови мирних угод мають бути винесені на всеукраїнський референдум

Показати ще