Що відбувається в Макарівці: "котел" для ЗСУ та постійні штурми, що відомо на даний момент

Читать на русском
фронт, війна

ЗСУ опинилися у тяжкій ситуації у селі Макарівка на півдні від Великої Новосілки.

Як повідомляє ТСН, котел навколо позицій захисників у цьому районі, ймовірно, закрився.

Ситуація на Времівському напрямі погіршується, оскільки ворог продовжує наступальні дії у районі Нового Комара, намагаючись закріпитись на зайнятих позиціях. Одночасно тривають штурми Великої Новосілки, Ненудного та Времівки.

Натомість начальник відділення комунікацій 48 окремої артилерійської бригади Богдан Петренко заявив в ефірі телемарафону, що українські військові продовжують обороняти Макарівку, наказів залишити селище немає.

У свою чергу речник Сил оборони півдня Владислав Волошин повідомив у коментарі "Укрінформу".

що ситуація на Времєвському напрямі складна, російська армія кілька днів поспіль проводить багато штурмових дій, проте говорити про оточення українських військ рано.

Волошин розповів, що на Времєвському напрямку ворог уже кілька днів поспіль проводить понад 40 штурмових дій на добу.

"Вчора - 47 (штурмових дій - ред.), сьогодні - 44. Він намагається обійти Новосілку зі східного флангу і навіть з півночі. У той же час Сили оборони півдня знають про ці наміри, ведуть активну оборону, проводять стабілізаційні заходи, і тому говорити про якесь оточення рано", - наголосив спікер Сил оборони півдня.


Підозрюванного у коррупції ексочільника ДПСУ Дейнека призначили командиром бойового підрозділу — ЗМІ

Тарас Висоцький: Держава робить агрострахування доступним для українських виробників

Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Апарат ШВЛ, дефібрилятори та інфузомати: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк передали обладнання Київському онкоцентру

Крах планів ворога у Запоріжжі: як спецназівці Артану влаштували окупантам справжнє пекло біля Степногірська.

Майже 2 мільйони за "чужу" сокиру: чому громада на Житомирщині змушена платити за браконьєрів

Під звуки сирен та у тісних укриттях: навіщо впливові польські благодійники приїхали на київський Поділ

Андрій Черняк, ректор Національної академії СБУ: Кожен курсант - це інвестиція в безпеку держави

Нічна риболовля ціною у статки: у Сулинському заказнику спіймали браконьєрів із горою риби

4 роки великої війни: як фонд "Надія" та Валерій Дубіль підтримують фронт, медицину та цивільних

Ранок, який змінив усе: у центрі Києва згадали тих, хто не дав ворогу зайти у серце столиці

Йдеться не про якусь військову базу і військових, які будуть за нас воювати, – Микола Томенко про Коаліцію охочих

Дорогоцінний бруд: як за забруднення річки Гнилоп’ять змусили заплатити пів мільйона гривень

Показати ще