Новатор та візіонер, який створив себе сам: Михайло Поплавський святкує 75-річчя

Багато років народний артист популяризував українську пісню і навіть встиг потрапити до Книги рекордів Гіннеса. У 1993 році він очолив Університет культури, який сьогодні перетворив на один із найпопулярніших ВНЗ країни.
Читать на русском
Новатор та візіонер, який створив себе сам: Михайло Поплавський святкує 75-річчя

У четвер, 28 листопада, свій ювілей святкує народний артист України Михайло Поплавський. Йому виповнилося 75 років, проте він продовжує далі активну професійну діяльність. Відсвяткувати цей день він планує вже після перемоги у війні проведенням концерту під назвою "Україно, вперед".

Таких людей, як Михайло Поплавський, можна сміливо називати self-made — людина, яка зробила себе самостійно. Починав він свій шлях як простий хлопець із села Кіровоградської області, а копітка праця зробила з нього успішну і відому людину, ректора, політика, громадського діяча, мецената, продюсера і популяризатора українських пісень.

Віра в себе стала для артиста мотивом нездоланного прагнення йти своїм українським шляхом, і тому Михайла Поплавського можна назвати новатором, який ефективно будує майбутнє і творить не за шаблонними схемами, а детально прораховує кожен крок, тим самим упевнено торуючи свою дорогу до успіху.

Михайлу Поплавському виповнилося 75 років

Статус ректора: як Поплавський очолив університет

У новому статусі перед громадськістю Михайло Поплавський постав 1993 року, ставши ректором Університету культури. На той момент це був маловідомий навчальний заклад лише з двома факультетами.

Михайло Поплавський очолив Університет культури 1993 року
Фото: Instagram

Артист вирішив використовувати для популяризації ВНЗ нестандартні та креативні методи, які часом навіть здавалися епатажними. Наприклад, одним із нових проєктів став "Співочий ректор як технологія", який спочатку обурив представників українського шоу-бізнесу, але тим самим привернув увагу громадськості — місія була виконана.

Сьогодні це університет майбутнього, успіх якого базується на інноваційних технологіях навчання, потужному професорсько-викладацькому складі, комунікаційних стратегіях та успішному діджитал-маркетингу. Київський національний університет культури і мистецтв уже чотири роки поспіль очолює рейтинг найкращих вишів культури і мистецтв України.


Популяризатор української пісні: чим ще прославився Поплавський

Ювіляр відомий по всій країні як автор ідеї та генеральний продюсер величезної кількості національних проєктів культури і мистецтв, які спрямовані на те, щоб популяризувати українські пісні.

Зокрема мова про:

  • Всеукраїнський дитячий телевізійний дитячий конкурс "Крок до зірок" (з 1997р);
  • телепрограма "Наша пісня" (з 2004 року), яка з часом змінила назву і набула статусу Національної музичної премії "Українська пісня року";
  • Шевченківські вечори "Ми діти твої, Україно!" (з 2008 року);
  • концерти до Міжнародного Дня матері "Мамо, вічна і кохана" (з 2008 року).




Особливу увагу варто приділити телемарафону 2012 року під назвою "Пісня об'єднує нас!". Цей проект увійшов до світової книги рекордів Гіннеса як "Найтриваліший музичний телемарафон національної пісні в прямому ефірі". Протягом 5 діб у прямому ефірі лунала українська пісня: 110 годин, 3 хвилини і 27 секунд з 29 березня по 2 квітня.


«Українська команда» передала на передову понад 4000 дронів, - «Українська команда» в День СБС

Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба взяв участь у Міжнародному екологічному форумі "Довкілля для України"

Тонни отрути в небі Житомирщини: Держекоінспекція назвала страшну ціну російських ударів

"Центр дитячої кардіології та кардіохірургії подарував шанс на життя десяткам тисяч дітей", — Валерій Дубіль

Дитячий маніфест проти екологічної катастрофи: чим дивувала головна дитяча бібліотека на форумі "Довкілля для України"

Паливний синдикат розбито: Держекоінспекція та силовики ліквідували підпільні нафтобази під Києвом

Реабілітація героїв: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Християнський корпус підписали меморандум про співпрацю з UNBROKEN

Юлія Тимошенко: Уряд має зупинити багатомільярдну контрабанду, а не обкладати податками посилки для людей і фронту

Ярмарки по-новому: Київ запускає пілотний проєкт через Prozorro Продажі

Головний вибір життя на тлі викликів: Подільський район столиці першим впроваджує радикальні зміни в школах та коледжах

Світоглядна битва за історію: Микола Томенко привіз до Одеси унікальну зброю проти російської пропаганди

Правоохоронці попередили замах на вбивство посадовця ГУР, - Нацполіція

Справа Тимошенко: Європарламент закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції

Ботсад Фоміна потопає в смітті: легендарне місце відпочинку в шокуючому стані, кияни вимагають навести лад та покарати винних чиновників

Знищені ліси та отруєні річки: екоінспектори викрили найгучніші екологічні злочини тижня

225-й окремий штурмовий полк: від оборони Харкова до Курської операції та боїв за Гуляйполе

Страшна ціна війни: за кожним числом ховається дитина, у якої відібрали майбутнє

Бійці 12 корпусу ЗСУ отримали від громади Києва ще понад 1600 безпілотників різних типів, - Кличко

Опитування: предстоятель ПЦУ Єпіфаній - найвідоміший серед українських релігійних лідерів

Показати ще