«Батьківщина» продовжить захист української землі від розпродажу, — Валерій Дубіль

Читать на русском
Валерій Дубіль

Українська земля має належати народу України. Сільськогосподарською землею мають повною мірою володіти виключно ті, хто на ній живе і працює, тобто наші фермери та наші представники агросектору.

Про це заявив голова «Батьківщини» Києва, народний депутат Валерій Дубіль. Команда «Батьківщини» на чолі з лідеркою Юлією Тимошенко представляють інтереси України в Конституційному суді у справі про розпродаж землі.

«Батьківщина» продовжує боротьбу за заборону розпродажу сільськогосподарської землі до завершення війни. На переконання Юлії Тимошенко, не можна продавати українські чорноземи мільйонами гектарів спекулянтам і шахраям у той час, коли наші захисники й захисниці своєю кров’ю захищають кожен сантиметр Вітчизни.
«Я не хочу, щоб наші воїни повернулися з війни і побачили, що країна, за яку вони віддавали своє життя, обібрана до нитки й кинута на поталу», – заявила Юлія Тимошенко.

«Батьківщинівці» від самого початку використовує всі наявні засоби, щоб зупинити авантюру «слуг народу», яка несе трагічні наслідки для всього українського суспільства. Ухвалена поспіхом, уночі, всупереч волі народу «земельна реформа» дозволяє продаж землі по 10 тисяч гектарів в одні руки, в тому числі юридичним особам, іноземцям, банкам, спекулянтам та шахраям.

«Наші фермери не в змозі конкурувати з ними. Це несправедливо, що в часи такої жорстокої агресії, коли українці захищають кожен клаптик своєї землі, влада одноосібно вирішила мільйонами гектарів розпродавати сільськогосподарську землю», – додала лідерка «Батьківщини».


"Батьківщина" ініціює запровадження мораторію на підвищення податків для малого та середнього бізнесу

Волонтерство як сила єдності: компанія "Українські Хімічні Технології ЛТД" отримала почесну відзнаку

Влада випустила Міндіча, а взялася за ФОПів", – в УДАРі Кличка запропунували владі пошукати гроші у корупційних схемах в енергетиці та митниці

"Ми тут, приїжджай": чеченці, які воюють на боці України, кинули виклик Кадирову

«Будеш без керма, без карток, без зручностей»: журналістка попередила про обмеження для ухилянтів

Леся Кашпур: "Очікувані змін для платників податків у 2026 році"

Від книги до фронту: Національна бібліотека для дітей та Нацгвардія об'єдналися заради виховання молоді

"Владний Миколай" проти "Святого Миколая": Томенко розкритикував цинічне підвищення видатків під час війни

В складі Асоціації платників податків України відбулися важливі зміни

Фонд «Надія» та Валерій Дубіль отримали високу відзнаку лікарні Мечникова за внесок у порятунок життів

«Допоможемо Святому Миколаю зберегти життя захисників», - «Українська команда» закликає донатити на протидронові сіткомети

"Святий Миколай — дітям Харкова": Микола Томенко передав українські книги та подарунки підземній школі

Київ збільшує до 70 кількість автономних котелень для резервного опалення шкіл, дитсадків та медзакладів, - Кличко

Михайло Поплавський презентував щиру сповідь свого життя

«Всю цю кашу заварив Кучма»: політик розповів, історію корупції в Україні

Забезпечення харчуванням киян постраждалих від ракетних атак рф: Людмила Ковалевська повідомила про важливе рішення Київради

Плюс 800 мільйонів гривень: Київ знов збільшує допомогу захисникам, - Кличко

Посадовці блокують податки FAVBET – заява компанії

Центральна влада продовжує спроби знищити місцеве самоврядування, використовуючи силовиків, - Кличко

Показати ще