Швейцарські апарати непрямого масажу серця Easy Pulse — Валерій Дубіль та волонтери забезпечили стабпункти на Донбасі

Читать на русском
Швейцарські апарати непрямого масажу серця Easy Pulse — Валерій Дубіль та волонтери забезпечили стабпункти на Донбасі

Днями відбулася 180-та поїздка із допомогою до захисників та захисниць. Цього разу ми з командою «Батьківщини» — Любомиром Григорцем, Тимуром Глушком, Олегом Радковським, Оленою Плахотнік, а також Юлією Копиловою підтримуємо сили оборони на Куп'янському, Покровському та Курахівському напрямках. Ми доставили ще 10 нових апаратів для непрямого масажу серця Easy Pulse (Швейцарія), а також системи обігріву пацієнтів Warm для стабілізаційних пунктів. Загалом ми передали вже 60 таких апаратів.

Про це заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, заступник Юлії Тимошенко, очільник «Батьківщини» Києва Валерій Дубіль.

«В умовах війни кожна секунда на рахунку. У військових має бути все необхідне для порятунку життя. Пристрої непрямого масажу серця Easy Pulse, які ми передали, забезпечують ефективну реанімацію та значно підвищують шанси на виживання. Цей апарат працює за технологією компресії, він забезпечує тиск на грудну клітину, допомагаючи підтримувати кровообіг у поранених», — додав він.

Спільно щ благодійниками та волонтерами Валерій Дубіль також передав дрони, старлінки, генератори, зарядні станції, вітаміни та інше критично важливе обладнання. Допомогу охопили військові, які тримають оборону в таких населених пунктах: Пісочин, Чугуїв, Ізюм, Словʼянськ, Добропілля, Андріївка, Покровськ.

«Ми разом з нашими партнерами продовжуємо місію — рятувати життя. Завдяки спільним зусиллям ми забезпечуємо стабілізаційні пункти на лінії фронту апаратами для серцевої реанімації Easy Pulse. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб надати військовим все необхідне для підтримки їхнього здоровʼя в боротьбі за свободу України», — зазначив Валерій Дубіль.

Він висловив подяку людям, які системно допомагають збирати гуманітарний вантаж.

«Ми продовжуємо місію — рятувати життя та допомагати військовим. Я щиро дякую всім партнерам та друзям за підтримку. Слава Україні та нашим воїнам», — додав він.


«Українська команда» передала на передову понад 4000 дронів, - «Українська команда» в День СБС

Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба взяв участь у Міжнародному екологічному форумі "Довкілля для України"

Тонни отрути в небі Житомирщини: Держекоінспекція назвала страшну ціну російських ударів

"Центр дитячої кардіології та кардіохірургії подарував шанс на життя десяткам тисяч дітей", — Валерій Дубіль

Дитячий маніфест проти екологічної катастрофи: чим дивувала головна дитяча бібліотека на форумі "Довкілля для України"

Паливний синдикат розбито: Держекоінспекція та силовики ліквідували підпільні нафтобази під Києвом

Реабілітація героїв: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Християнський корпус підписали меморандум про співпрацю з UNBROKEN

Юлія Тимошенко: Уряд має зупинити багатомільярдну контрабанду, а не обкладати податками посилки для людей і фронту

Ярмарки по-новому: Київ запускає пілотний проєкт через Prozorro Продажі

Головний вибір життя на тлі викликів: Подільський район столиці першим впроваджує радикальні зміни в школах та коледжах

Світоглядна битва за історію: Микола Томенко привіз до Одеси унікальну зброю проти російської пропаганди

Правоохоронці попередили замах на вбивство посадовця ГУР, - Нацполіція

Справа Тимошенко: Європарламент закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції

Ботсад Фоміна потопає в смітті: легендарне місце відпочинку в шокуючому стані, кияни вимагають навести лад та покарати винних чиновників

Знищені ліси та отруєні річки: екоінспектори викрили найгучніші екологічні злочини тижня

225-й окремий штурмовий полк: від оборони Харкова до Курської операції та боїв за Гуляйполе

Страшна ціна війни: за кожним числом ховається дитина, у якої відібрали майбутнє

Бійці 12 корпусу ЗСУ отримали від громади Києва ще понад 1600 безпілотників різних типів, - Кличко

Опитування: предстоятель ПЦУ Єпіфаній - найвідоміший серед українських релігійних лідерів

Показати ще