Треба випалювати розпеченим залізом, - Дмитро Співак про корупцію в МСЕК та ВЛК

Політичний і громадський діяч Дмитро Співак заявив, що, якщо нарешті у нас зайнялися корупцією у МСЕК, то далі треба пройтися по міністрах, ТЦК та ВЛК.
Читать на русском
Дмитрий Спивак

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Внутрішні вороги в Україні є, і це злодії, мерзотники, корупціонери та мародери, які наживають мільйони доларів на трагедії, на війні, на долях людей. Це і є вороги українського народу та вороги нашої країни», - наголошує Дмитро Співак.

Як стверджує експерт, якщо ці рішення РНБО про ліквідацію МСЕК та інші, зокрема кадрові рішення у прокуратурі, коли пів прокурорського корпусу інваліди, це початок другого фронту, то тут можна бути «за» цілком і повністю. Тому що, констатує він, настав час відкриття другого фронту, корупціонерів час карати, бо не можна тримати під подушною мільйони і мільйони доларів.

«Якщо у начальника Хмельницького МСЕКу таке бабло, 6,5 млн доларів, у когось там 2 млн, у когось ще, все це під подушкою в кеші, ви взагалі уявляєте собі рівень корупції в країні? Треба випалювати розпеченим залізом, інакше це призведе до розвалу країни зсередини. Із зовнішнім ворогом упоралися, а зсередини розірвемо самі себе. Тому, якщо це другий фронт, окей, це потрібно і правильно робити. Головне, щоб Володимир Зеленський простежив ці всі доручення і щоб були результати», - стверджує Дмитро Співак.

Проте, додає гість програми, є ще й інші питання, наприклад, якщо взялися за МСЕК, то настав час взятися і за самого міністра охорони здоров'я. І друге питання, констатує він, стосується ТЦК, там також налагоджений механізм корупції, і ВЛК, де зараз узагалі свято.

Як повідомляла Politeka, Дацюк пояснив, що президент сьогодні у нас відповідає суто за війну, а не за всю Україну.

Також Politeka писала про те, що Ялі розповів про інтереси Китаю за участю військ КНДР на боці рф у війні.


Новий простір милосердя: на Подолі відкрили оновлений офіс Товариства Червоного Хреста

Волонтери «Української команди» передали чергову партію генераторів 110 бригаді ЗСУ, - Палатний

Кличко: Громада Києва передала 5 штурмовій бригаді майже 2000 безпілотників: FPV, перехоплювачі, бомбери, Mavic та інші

Радіаційний врожай: як під боком у Чорнобиля незаконно засіяли тисячі гектарів "брудної" землі

Юлія Тимошенко запевнила, що змусила владу відмовитися від введення ПДВ для малого бізнесу

Екологічна безпека Подолу: системний підхід та реальний захист інтересів громади

Лісовий погром на Сумщині та Львівщині: екоінспектори підбили підсумки тижня

Незручне запитання освітній спільноті: Микола Томенко про те, чому українофоби досі керують університетами під час війни

Київ розширив програму «Громадське здоров’я» на 2026–2028 роки: додали безоплатні щеплення від грипу та ВПЛ

"Велика геополітичні розв’язка": Руслан Бортник пояснив, як зупинити катастрофу

Велика гра Трампа та прогнози на осінь: Тарас Загородній в гостях у Влащенко розповів про критичні зміни у світовій геополітиці

Захист для всіх чи привілей для одиниць: Микола Томенко про те, чому в Україні досі існують два сорти громадян

Східний колорит у центрі Києва: як турецькі традиції та дитячий драйв об’єднали дві країни

Арсеній Пушкаренко: Португалія стає надійним партнером Житомирщини у відновленні регіону

Росія як вмираючий організм та нові хіппі: Дмитро Биков у ефірі Наталії Влащенко розповів, що буде відбуватися у світі в наближчі роки

ТЕЦ – надто зручні мішені для атак: Людмила Ковалевська розповіла, як Київ готується до наступної зими, щоб люди були з теплом та світлом

Коли фарби сильніші за вибухи: діти з усього світу показали, як Україна воскресне з попелу війни

Тимошенко звинуватила НАБУ у використанні російського програмного забезпечення

Маніфест ненависті проти мовчання закону: Микола Томенко про парадокс воюючої України

Показати ще