Микола Томенко про бюджет "героїчних парламентських партій": 2 мільярди 343 мільйони бюджених гривень на піар

Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів. Також зазначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції.
Читать на русском
Микола Томенко

Тут народні депутати двох впливових парламентських фракцій посварилися на тему:

- хто із них більший патріот, герой і воїн.

Я ж пропоную їхній масовий героїзм і щоденну повагу до ЗСУ ПЕРЕВІРИТИ простим питанням:

чи готові вони ДОБРОВІЛЬНО відмовитися від бюджетного фінансування діяльності своїх ПАРТІЙ на користь наших військових?

Нагадаю, що за час кровопролитної війни з російською ордою, в період 2022-24 років, на свій партійний піар парламентські партії отримали 2 МІЛЬЯРДИ 343 МІЛЬЙОНИ бюджених гривень.

В урядовому проекті бюджету на 2025 рік передбачено ще 890 мільйонів гривень.

Таким чином, бюджет нинішніх героїчних парламентських партій за час правового режиму воєнного стану сягне вже 3 МІЛЬЯРДІВ 233 МІЛЬЙОНІВ гривень платників податків воюючої України.

Поки що ЖОДНА партія чи ЖОДЕН депутат не виявили героїзму та патріотизму у питанні фінансування ЗСУ так званими партійними грошами. Між іншим, огляд використання цих мільярдів ПРЯМО ЗАСВІДЧИВ, що партії використовують бюджетні кошти на власний піар в ЗМІ, соціальних мережах і на носіях зовнішньої реклами. А партія «Голос» взагалі не змогла пояснити НАЗК:

КОМУ і за ЯКІ послуги вона перерахувала мільйони бюджетних гривень?!

Тож ще раз звертаюся до депутатів Верховної Ради з вимогою:


- не СЛОВОМ, а нашими бюджетними МІЛЬЯРДАМИ продемонструвати свій ГЕРОЇЗМ та повагу до ЗСУ.


Мобільність, яка рятує життя: Євген Медведовський розповів про передачу спецназівцям ГУР нового позашляховика

Гуманітарна місія Житомирщини: лікарні отримали сучасне діагностичне обладнання від фонду «Надія» та Валерія Дубіля

Земля - ​​головна мета: Микола Томенко розкритикував набрання чинності законом про множинне громадянство

Мільйони за зіпсовану природу: як екоінспектори карали порушників у першій половині січня

Законопроєкт №14372: журналістка попередила про кримінальну відповідальність за погрози владі

Центральна влада забрала у Києва мільярди, а тепер звинувачує місцеву владу у неналежному захисті енергетики, - Палатний

Орест Криштафович: “Київ готував оборону, поки країні розповідали байки про “спокій”

Час бойових командирів: чому молодь вимагає призначити генерала Хмару головою СБУ та хто увійшов до списку нової еліти

Тест на здатність держави діяти в умовах війни: що відбувається з яхтою Медведчука за 130 мільйонів євро та хто відповідальний за ситуацію

Погодитись на голову ОП для Буданова - це акт самопожертви, - ЗМІ

Кличко доручив забезпечити гарячим харчуванням літніх та маломобільних людей

Тест на державність: чому кейс яхти Медведчука став дзеркалом безвідповідальності ключових інституцій

Фахівці, які відновлюють інфраструктуру Києва після обстрілів, отримають додаткову винагороду, - Кличко

Сміттєві «багатоповерхівки» посеред лісу: на Житомирщині лісівників через суд змушують заплатити 1,6 мільйона за забруднення лісу

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Андрій Пелюховський: Очищення влади — єдиний шлях зберегти українську державність

Україна починає розбудову свого нового майбутнього у критичних мінералах

Олена Дума виступила з резонансною заявою: «ручне» управління АРМА нищить здобутки антикору та позбавляє ЗСУ мільярдів

«Життєзабезпечення не переривалося»: керівниця Департаменту охорони здоров’я Києва розповіла про ситуацію в лікарні швидкої допомоги 9 січня

Показати ще