Валерій Дубіль: Фракція «Батьківщини» у парламенті та Київраді проти збільшення податків для українців

Читать на русском
Валерій Дубіль: Фракція «Батьківщини» у парламенті та Київраді проти збільшення податків для українців

Верховна Рада ухвалила законопроект 11416-д, який збільшив податки для найбідніших людей та найдрібніших підприємців. Наша команда проголосувала категорично проти та вважає цей закон максимально несправедливим.

Про це заявила голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

«Оподаткування має бути справедливим. Аналіз податкової системи України виявляє значні недоліки, зокрема, нестабільність податкового законодавства, часті зміни в об'єктах оподаткування та правила обчислення податків, а також велика кількість податкових пільг та винятків, що суперечать принципам рівності та ефективності цього процесу», - наголосив голова «Батьківщини». , народний депутат України Валерій Дубіль

Юлію Тимошенко обурює, що замість наведення ладу в оподаткуванні для всіх, зокрема, не вводиться податок на розкіш, від оподаткування звільняються олігархи, а поборами обкладають найбідніших.

«Ми, безперечно, підтримуємо, що для нашої армії, для Збройних Сил України потрібні фінансові ресурси, щоб вигравати війну, потрібні гроші. Але коли країна збирає гроші для того, щоб перемогти у цій війні, найголовніше, що має бути – це справедливість».

Юлія Тимошенко вважає злочином запровадження додаткових податків для ФОП, які стрімко припиняють свою діяльність в Україні, адже за останній рік ліквідовано понад 100 тисяч ФОП. Також вона вважає несправедливим, що «бюджетники» сплачуватимуть збільшені податки, тоді як усім чиновникам у бюджеті наступного року в 1,5 рази підвищать заробітні плати.

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» пропонувала знайти кошти для підтримки Сил оборони з ефективніших джерел, зокрема:

1. Створити рівні умови оподаткування для всіх та припинити «кришувати» тіньову економіку, це дасть бюджету додаткові 700 мільярдів гривень.

2. Змінити модель роботи Нацбанку України, це дасть бюджету додаткові 100 мільярдів гривень.

3. Навести лад із контрабандою на митниці та стягувати податки з грального бізнесу (40 мільярдів гривень щорічно).

4. Ініціювати отримання доходів від заморожених активів РФ, що дасть бюджету додаткові 140 мільярдів гривень.

5. Розпочати переговори щодо списання зовнішніх державних боргів України, це дасть бюджету додаткові 70 мільярдів гривень.


Майже півтора мільйона збитків за 14 дубів: на Рівненщині браконьєри поглумилися над заповідним лісом

Заяви могли коштувати позицій на фронті: відкрито провадження проти Безуглої — Тарута

Два кілометри сіток та 400 кг риби: на Полтавщині затримали «промислових» браконьєрів

Українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, які обманювали громадян країн ЄС: подробиці резонансної справи

«Це підручник військової психології»: експерт розповів, як покращити мобілізацію вже зараз

Війна проти природи: екологічні збитки України сягнули астрономічних 6,4 трильйона гривень

Європейські лідери мають брати приклад із Кирила Буданова — західні аналітики

Палатний: «Українська команда» передала енергоємні генератори 429 бригаді «Ахіллес» Сил безпілотних систем

Суд проти бездіяльності: у Коростені чиновників змусять нарешті позначити межі річок та свердловин

Майбутні олімпійці під дахом торгового центру: як київська молодь заряджалася на перемоги

Від фронту до бібліотеки: чому Герой України Олександр Півненко відвідав головну дитячу бібліотеку країни

Фонд «Надія» та Валерій Дубиль зустрілися з Героєм України Владиславом Стоцьким та передали допомогу його підрозділу

ЗМІ заявили про медіаатаку з використанням ШІ проти Анатолія Щадила — генерала поліції та керівника поліції Київщини

"Батьківщина" ініціює всеукраїнський збір підписів за справедливий перерахунок та підвищення пенсій

За висновками технічної наради, міст Патона дозволено експлуатувати із встановленими обмеженнями, - Кличко

«Ми будемо добиватися приведення пенсій до реального прожиткового мінімуму, а не мінімуму жебракування» - парламентар Олександр Качура

Саме тут починається якісна медицина: Людмила Ковалевська розповіла про нове життя Голосіївської поліклініки

У Подільському районі вшанували пам’ять жертв Куренівської трагедії

Брудний підсніжник: Житомир потопає у стихійних сміттєзвалищах, а прибирати їх не поспішають

Показати ще