Військові звернулись до незадоволених діями ТЦК: «А якби прийшли кацапи, ви б теж кричали ганьба?»

Читать на русском
мобілізація, повістка, призов, ТЦК мобілізація, повістка, призов, ТЦК

Військовослужбовці та волонтери обурені реакцію ухилянтів, які незадоволені перевіркою документів ТЦК після концерту «Океану Ельзи» та іншими рейдами. А хвиля негативних публікацій у соцмережах підживлюється ворогом.

«Особливо порадували наші ура-патріоти. Це ті самі люди визжали у 2022 «сонечки, зайчики, спасіть нас від росіян, в 2024 оруть «Ганьба поліції? Дуже обнадійливо і мотиваційна», - пише Аліна Михайлова, вдова загиблого героїня України Да Вінчі.

«А якби прийшли кацапи, ви б теж кричали ганьба? Я розумію, боїшся, буває. Але не ганьбися. Коли ти три роки ховався і тебе тут вже затримали, ну будь чоловіком, підніми голову гордо вверх і вперед. Ніхто тебе під кулі звідси не відправить в перший день», - додає колишній військовослужбовець 93 бригади Артем.

Як повідомляли журналісти з місця події, насправді лише кількох чоловіків, у яких виявили проблеми з документами або які відмовлялися їх показати, затримали й відвезли у ТЦК. Ще кільком виписали повістки та відпустили. На інших відео видно, що спілкування було спокійним і коректним.

Натомість цю тему активно роздмухують пропагандистські пабліки, запевняючи власну авдиторію, що українці очікують на "визволителів" з "братньої росії". Між тим, українські військові обурені, що коли ворог тисне на фронті, окремі люди живуть своїм мирним життям, забуваючи війну.

«Одні й ті самі люди мріють про повне знищення Росії – але виступають проти посилення мобілізації в Україні.

Вимагають виходу на кордони 1991 року – але не планують особисто брати участь у відвойовуванні Донецька, Луганська чи Криму», - зазначає публіцист Михайло Дубинянський.


Серпнева стратегічна сесія освітян Подільського району: від викликів до нових можливостей

Людмила Герасименко: Законодавче забезпечення ринку праці: чому бюрократичні затримки ставлять під загрозу економічну стабільність України

Кличко розповів, як йде відновлення будинків в Святошинському районі Києва, що постраждали внаслідок ворожих атак

До 35-ї річниці Незалежності Кличко вручив відзнаки захисникам України

Київ визначає потреби літніх та маломобільних людей, щоб допомогти їм взимку в разі відключень тепла, - заступниця Кличка

Масштабні руйнування природи на Житомирщині: ворожі атаки завдали довкіллю понад 465 мільйонів гривень збитків

Бізнесмен Андрій Єльцев та “Galocor OÜ” і “Appire FZCO” вчергове відправили допомогу нашим військовим на передову

«Скутери для Героїв»: понад 150 ветеранів отримали електроскутери від Християнського корпусу та фонду «Надія»

Авіалізинг і податки: Мінфін готовий напрацювати єдиний підхід платежів за повітряні судна

Влада та політики повинні шукати способи вистояти у війні та досягти миру, а не займатися виборами, - Артур Палатний

Пів тисячі гектарів зелених насаджень отримають захист: суд змусив громаду на Житомирщині оформити ліси

"Омега" відкриває двері для військових після СЗЧ: як долучитися до легендарного спецпідрозділу та підтримати його роботу

Із нового навчального року безоплатне гаряче харчування мають отримати всі учнів, – Катерина Котенкова

Запізніле прозріння: Микола Томенко про те, як українська еліта роками підтримувала скандального режисера Хржановського

Майже мільйон кубів бруду у річку Уж: Коростень заборгував шалені гроші за отруєння води

Мінфін не згоден з трактуванням БЕБ: лізингові платежі за літаки та вертольоти не підпадають під оподаткування як роялті

Кличко розповів про нову теплотрасу на Теремках: забезпечить теплом понад 200 тисяч мешканців в разі зупинки ТЕЦ-5

Майже 850 дерев під сокиру: на Рівненщині невідомі знищили ліс на мільйони гривень

Людмила Герасименко: Мінекономіки оновило алгоритм розрахунку середньої зарплати для критичності та бронювання

Показати ще